Ποδήλατο


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
14.447
Reaction score
21.196
Off topic, αλλά ποιός είπε ότι δεν ποδηλατώ ωρέ;

Επειδή ξαναέκανα private το Strava; Αφού δεν τρώω μπάμιες, οι επιδόσεις μου δεν είναι για "διαφήμιση" 😋
Κανενός οι επιδόσεις δεν είναι για "διαφήμιση"! Καλά να περνάμε, να ακούμε κι ένα καλό λόγο, μια πρόταση βελτίωσης κτλ και μια χαρά είμαστε!
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
15.238
Reaction score
47.100
Δλδ όσων οι προπονήσεις είναι δημόσιες το κάνει για διαφήμιση?
Ο ανταγωνισμός είναι πολύ άρρωστο πράμα θα έλεγα, το έχω νιώσει άπειρες φορές στο πετσί μου, ειδικά στο ποδήλατο που παίζουν και πολλές παράδες αγγίζει τα όρια της παράνοιας.
Άπαξ και σε φύγει η χαζαμάρα αυτή, ανοίξεις τα αυτιά και δουλέψεις έρχονται και οι επιδόσεις για διαφήμιση;)
Γενικά μιλάω...
 

symos

You're not worthy!
Μηνύματα
3.373
Reaction score
7.565
Κανενός οι επιδόσεις δεν είναι για "διαφήμιση"! Καλά να περνάμε, να ακούμε κι ένα καλό λόγο, μια πρόταση βελτίωσης κτλ και μια χαρά είμαστε!
Προφανώς έτσι είναι και αστειεύομαι, δεν κάνω πρωταθλητισμό και ούτε με νοιάζει "τι θα πει ο κόσμος".

Απλά ξέρεις τι παρατήρησα; Πως έστω και λίγο, σε επηρεάζει. Και νομίζω το γνωρίζουμε όλοι, ό,τι και να λέμε. Π.χ. τώρα τελευταία προσπαθώ να τραβήξω τη γυναίκα να έρχεται μαζί μου καμιά φορά. Και μια δυο φορές τη βδομάδα που έρχεται, πότε της κάνω παρέα και πάμε χαλαρά, πότε πηγαίνω μπρος πίσω τύπου "interval training", ό,τι να'ναι.

Οπότε μπορεί τη μία μέρα να γράψω 220watt και την επόμενη 150. Και έπιασα τον εαυτό μου κάποιες φορές να σκέφτεται "ναι αλλά τώρα αυτό να το δημοσιεύσω; Ξεφτίλα. Να το βάλω αλλά να πω έτσι κι έτσι; Γιατί, λογαριασμό θα δώσω; Αλλά από την άλλη, ξεφτίλα". Λουπ 😄. Μόνο και μόνο στη φευγαλέα αυτή σκέψη λοιπόν, είπα οκ, δεν υπάρχει λόγος, κλείσ'το.

Έχω πει εξάλλου και στο παρελθόν πως δεν έχω απολύτως τίποτα από social και το Strava ήταν υπέρβαση, που το άνοιξα μόνο και μόνο για να προστίθενται τα χλμ μου στο group του avsite. Που απ'ότι είδα δεν προστίθενται κιόλας, γιατί είναι followers only το προφίλ μου και όχι τελείως ανοιχτό, οπότε δώρο άδωρο!
 

Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
20.758
Reaction score
34.842
Απλά ξέρεις τι παρατήρησα; Πως έστω και λίγο, σε επηρεάζει. Και νομίζω το γνωρίζουμε όλοι, ό,τι και να λέμε. Π.χ. τώρα τελευταία προσπαθώ να τραβήξω τη γυναίκα να έρχεται μαζί μου καμιά φορά. Και μια δυο φορές τη βδομάδα που έρχεται, πότε της κάνω παρέα και πάμε χαλαρά, πότε πηγαίνω μπρος πίσω τύπου "interval training", ό,τι να'ναι.

Α μα εσύ είσαι ντιπ ανώμαλος.
Το φυσιολογικό θα ήταν να την αφήσεις σπίτι και να βγαίνεις με τον Κρόκο και τον Μπρέτσο. :roflmao:
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
14.447
Reaction score
21.196
@pankrok Τι λέει αυτός ρε; Έβαλες nitro στο ποδήλατο και δεν το πήρε είδηση;;; :biggrin:

@symos & @bretsos για αυτό έγραψα στο ποιηματάκι "συναγωνιστείς" κι όχι "ανταγωνιστείς".;):thumbsup:

Τα loops είναι μόνο στο μυαλό μας.:)
 

symos

You're not worthy!
Μηνύματα
3.373
Reaction score
7.565
@symos & @bretsos για αυτό έγραψα στο ποιηματάκι "συναγωνιστείς" κι όχι "ανταγωνιστείς".;):thumbsup:

Τα loops είναι μόνο στο μυαλό μας.:)
Σωστά, κι εγώ γι'αυτό στο δικό μου έγραψα:
"έστω και λίγο, σε επηρεάζει. Και νομίζω το γνωρίζουμε όλοι, ό,τι και να λέμε."
:)
 

Μηνύματα
16.132
Reaction score
22.723
@pankrok Τι λέει αυτός ρε; Έβαλες nitro στο ποδήλατο και δεν το πήρε είδηση;;; :biggrin:

@symos & @bretsos για αυτό έγραψα στο ποιηματάκι "συναγωνιστείς" κι όχι "ανταγωνιστείς".;):thumbsup:

Τα loops είναι μόνο στο μυαλό μας.:)
Νίτρο στον πατομ πρέπει να έβαλα αλλά η δεν το χω καταλάβει ή με αρέσειν
 





bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
15.238
Reaction score
47.100
Με τους θυελλώδεις ανέμους τις τελευταίες μέρες, έχουν αγριέψει όλοι.
Με ήρθε σήμερα ειδοποίηση ότι έχασα το κομ στο μπράλο, τότε που είχα πααίνει με το Σάκη.
Άνεμος ανέβηκε ο τύπος, τα σάρωσε όλα τα κομ, λογικά πρέπει να είναι και δυνατός γιατί έχει διάρκεια το παλικάρι
IMG_20220719_205355.jpg
IMG_20220719_205314.jpg


Σάκη ζούμε, στη δεκάδα να σε δούμε!! :)
 

Μηνύματα
1.323
Reaction score
2.319
Με τους θυελλώδεις ανέμους τις τελευταίες μέρες, έχουν αγριέψει όλοι.
Με ήρθε σήμερα ειδοποίηση ότι έχασα το κομ στο μπράλο, τότε που είχα πααίνει με το Σάκη.
Άνεμος ανέβηκε ο τύπος, τα σάρωσε όλα τα κομ, λογικά πρέπει να είναι και δυνατός γιατί έχει διάρκεια το παλικάρι View attachment 258164 View attachment 258165

Σάκη ζούμε, στη δεκάδα να σε δούμε!! :)
Ο Νικ είναι το νεοανερχόμενο αστέρι της ομάδας κάνουμε μαζί προπόνηση δεν πιάνεται τον τελευταίο χρόνο και ανεβάζει συνέχεια. Ακόμη τον έχεις έπιασε ευνοικό σήμερα αλλά το μέλλον του ανήκει (25 χρονών). Στο Γρεβενίτι πάτησε τον Γεράκη στην τελευταία ανηφόρα ρίχνοντας του 2 λεπτά ενώ πήγαιναν μαζί όλον τον αγώνα οκ 47 ο Γεράκης αλλά και τούμπανο ακόμη. Αυτά πολύ καλός ο Νίκ τον περιμένω για μεγάλα πράγματα... αν αλλάξει και ποδήλατο ειδικά (specialized roubaix με ανάρτηση στο τιμόνι τερμα όρθια θέση οδήγησης...) τώρα για μένα... αργά και σταθερά δεν είμαι και κροκ...
 


Μηνύματα
21.394
Reaction score
15.399
Αυτό ή το 920, ήταν η πρώτη μου επιλογή στο ψάξιμο, απλά κατέληξα στο Cube. Δεν θυμάμαι γιατί (μάλλον επειδή είχα ήδη cube δρόμου), αφού είναι σχεδόν τα ίδια.

ΥΓ. Πώς και άλλαξες γνώμη για το χώμα;
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
14.447
Reaction score
21.196
Λέω να πααίνω από σιγά σιγά Χώμα.
Έχω καιρό που το ψάχνω και νομίζω πως κατέληξα στο Scott scale 930
Όχι ρε, μακριά από το χώμα, είναι βρώμικο. Δεν θα είσαι γυαλιστερός πλέον! :biggrin:
 




Τελευταια Μηνυματα

Staff online

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.891
Μηνύματα
2.921.691
Members
38.108
Νεότερο μέλος
Evri
Top