Ποδήλατο


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.255
Reaction score
44.591
Αυτό βλέπω, όλο ρωτάει, όλο στο νήμα κόβει βόλτα οπότε μάλλον ενδιαφέρετε.
Εντωμεταξύ έχω τη αίσθηση ότι είναι μπαρμπάδι :lolsign:
 


Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
19.697
Reaction score
32.663
* Μία απλή και φτηνή μέθοδος για να δούμε πόσο νερό χάνουμε είναι να ζυγιστούμε (γυμνοί) και να κάνουμε προπόνηση διάρκειας μίας ώρας. Γδυνόμαστε, σκουπιζόμαστε και ξανα-ζυγιζόμαστε. Επαναλαμβάνουμε σε διαφορετικές συνθήκες έντασης και καιρού.

θα το κάνει ο Μάρκου αυτό και θα εξαφανιστεί όλο το γυμναστήριο
 

Μηνύματα
20.554
Reaction score
14.550
Δεν έχει ζυγαριά στο σπίτι; δεν χρειάζεται high end, κάνουν κι οι απλές... :geek: :roflmao:
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.255
Reaction score
44.591
Με είπες μπάρμπα τώρα; :lolsign: :roflmao::gamer:
Γιατί τι είσαι, κάνα τζόβενο?:roflmao:
Εσύ όμως για μπαρμπάδι έχεις κάνει πολύ χιλιόμετρο, ο άλλος τι ψάχνει, έναν ανώδυνο τρόπο να χαιρετήσει το μάταιο τούτο κόζμο? :roflmao:
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.255
Reaction score
44.591
Μη λέω όμως μεγάλες κουβέντες, έχει κάτι μπαρμπάδια εκεί όξω που είναι μεγάλα πιστόλια, φαντάζεσαι να είναι ένας από αυτούς?
Ξερω ένα γυαλιστερό μπαρμπάδι από τη νέα Σμύρνη, 72 χρόνο, βγαίνει κάθε μέρα ως Λαγονήσι και επιστρέφει. Μη δεις πως ανεβαίνει τα λιμανάκια, πατάει 500 βάτ στο ανήφορο.
 

Μηνύματα
13.496
Reaction score
15.516
Κάτσε δεν γίνονται έτσι βιαστικά αυτά τα πράγματα. Πρώτα θεωρία 2-3 χρόνια, μετά αλλά 2 να ανακτήσουμε την φυσική μας κατάσταση και αλλά 2 να πρετοιμαστώ ψυχολογικά και να βρώ το κατάλληλο ποδήλατο .... και βλεπουμε τι άλλο και εάν ζούμε μέχρι τότε. :D :D
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.255
Reaction score
44.591
Έλα σε βρήκα ποδήλατο , εντούρανς γεωμετρία για αρχάριους.
Προψέ είχα τη φαεινή ιδέα να κλείσω τον οπίσθιο φωτισμό από το 530, σκέφτηκα ότι ούτως ή άλλως μέρα το δουλεύω. Στη θκιάμ περίπτωση ο φωτισμός της οθόνης ανοίγει σε κάθε αλάρμ του ραντάρ και κάθε φορά που αλλάζω σελίδες από τα dfly κουμπιά των μανετώνε, χωρίς πλάκα αυξήθηκε η αυτονομία της μπαταρίας 30-35%.
 
Last edited:

Μηνύματα
20.554
Reaction score
14.550
Ρε τι κάνεις τώρα, να μπει μέσα τον θέλουμε, όχι να εξαφανιστεί σε χρόνο dt μόλις δει αυτό που του έβαλες... :party: :roflmao: :lolsign:

--

Εγώ το κλείνω μόνο όταν έχει πέσει πολύ η μπαταρία, δεν έχω μετρήσει πόσες ώρες βγάζει όμως τώρα, μετά από 4 χρόνια που το έχω. Αλλά όταν πάω (όχι πολύ συχνά τώρα) κάποια πολύ μεγάλη διαδρομή κρατώ ένα μικρό powerpack, μιας 18650 (του ανοίγω και το καπάκι και την αλλάζω αν χρειαστεί) για να είμαι σίγουρος...
 


Μηνύματα
20.554
Reaction score
14.550
Γιατί, λες να είναι συνταξιούχος; σου είπα κοντά είμαστε, αλλά αυτός είναι λίγο προς τα κάτω (από ο,τι μου έχει πει). Οπότε αν δεν είναι κάποια ειδική κατηγορία, σύνταξη θα δει του Αγίου... ανήμερα! :party: :lolsign:
 

Μηνύματα
13.496
Reaction score
15.516
Παιδιά ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας. Εχω καλά γονίδια όλοι στην οικογένεια πεθάνανε 93 ετών και πάνω .... θα σας θάψω όλους και ας μην γυμνάζομαι. :D :D 😍
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
14.148
Reaction score
20.721
Έλα σε βρήκα ποδήλατο , εντούρανς γεωμετρία για αρχάριους.
Τι είναι αυτή η μπακατέλα ρε, δεν έχει πετάλια, πώς θα κάνει ποδήλατο ο άνθρωπος; :roflmao:

Υ.Γ.: Μια μέρα έλειψα και το χέσατε το thread... Πρέπει να πάω 3-4 σελίδες πίσω για να απαντήσω στον Μπρέτσο... Τεντιμπόιδες, ε, τεντιμπόιδες... :lol:
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.255
Reaction score
44.591
Εγώ το κλείνω μόνο όταν έχει πέσει πολύ η μπαταρία, δεν έχω μετρήσει πόσες ώρες βγάζει όμως τώρα, μετά από 4 χρόνια που το έχω. Αλλά όταν πάω (όχι πολύ συχνά τώρα) κάποια πολύ μεγάλη διαδρομή κρατώ ένα μικρό powerpack, μιας 18650 (του ανοίγω και το καπάκι και την αλλάζω αν χρειαστεί) για να είμαι σίγουρος...

Παρόλο που το είχα τη φωτεινότητα στο 10% και τη διάρκεια στα 15 δευτερόλεπτα είδα μεγάλη διαφορά στη αυτονομία μόλις το έκλεισα.
Εμένα κρατάει ακόμα η μπαταρία, τώρα όμως είμαι καρά κομπλέ. Έχω κάνει 3 προπονήσεις του 2ωρου και είναι ακόμα στο 55%.
Πως δεν με είχε κόψει τόσα χρόνια🤔
Τι είναι αυτή η μπακατέλα ρε, δεν έχει πετάλια, πώς θα κάνει ποδήλατο ο άνθρωπος; :roflmao:
Τα πετάλια είναι έξτρα, αφού το ξέρς!!
 

Μηνύματα
13.496
Reaction score
15.516
Παρόλο που το είχα τη φωτεινότητα στο 10% και τη διάρκεια στα 15 δευτερόλεπτα είδα μεγάλη διαφορά στη αυτονομία μόλις το έκλεισα.
Εμένα κρατάει ακόμα η μπαταρία, τώρα όμως είμαι καρά κομπλέ. Έχω κάνει 3 προπονήσεις του 2ωρου και είναι ακόμα στο 55%.
Πως δεν με είχε κόψει τόσα χρόνια🤔


Τα πετάλια είναι έξτρα, αφού το ξέρς!!
Δεν θέλω εγώ πετάλια. Μικροί κάναμε και χωρίς πετάλια. Τι είμαστε τίποτε ____ ; :D :D
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.090
Μηνύματα
2.888.021
Members
37.984
Νεότερο μέλος
fchristos
Top