Ποδήλατο

Μηνύματα
21.275
Reaction score
15.301
Στο φόρουμ έχουμε μια μικρή προτίμηση στα βατομετρα βραχίονα της 4IIII, αλλά αν αγόραζα τώρα, πιθανόν να έπαιρνα favero.
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
15.042
Reaction score
46.476
Για το νέο 4iiii 3+ έχω τη αίσθηση ότι δείχνει ένα τσίκ πχιο κάτω. Ωστόσο για το μπούσουλα που το χρειάζομαι κυρίως στη ανηφόρα είμαι ευχαριστημένος. Η μπαταρία κρατάει όντως πάρα πολύ σε σχέση με τις προηγούμενες γενιές. Ένα μήνα μετά και είναι στο 90% η μπαταρία
 

Μηνύματα
16.009
Reaction score
22.514
Κοίτα δω το θκόμ το ττομπάκι τι χαριτωμένο είναι, όχι σαν τη θκιάς τη γκουμούτσα με το μανόμετρο, που πά ρε καραμήτσο με τη κούρσα ετσά? :lolsign:
Θα σε δει κάνας γυαλιστερός και θα σε πετάει τα φλουδια απ'τις μπανάνες :roflmao: View attachment 342329

Όπως πάει η δλειά δεν με βλέπω να φεύγω Σ/Κ, πάρε άδεια απ'τη κυρά, βγάλε πορεία και ενημέρωσε, βνό, θάλασσα, όπου τραβάει η ψυχούλας!!
παραλιακή σαρονάιδα ασουμε να έχω γυρίσει 1000;
υποψην έχω να καβαλήσω απο ιούλη , δεν είμαι ποδηλάτης , μαραθωνοδρόμος που κάνει παρέα με ποδηλάτες, αλλά μια 100αρα πρέπει να την κάνω
άμα έρθεις και μέχρι αμπελοκήπους στην επιστροφή θα σε πάω και για καφέ σε καλό μαγαζί
 



Μηνύματα
16.009
Reaction score
22.514
πάτα χωρίς αύριο μαρή!
αύριο χαλάρωμα παραλιακή zone 0 (για σένα , εγώ για zone 3 με κόβω)
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
15.042
Reaction score
46.476
Δεν ξεκινήσαμε καλά, θέλει δέκα λεπτά ακόμα για τη έναρξη και μπήκα για ζέσταμα, για κάποιο λόγο με έχει βάλει όλη τη αντίσταση και με βλέπω να καίγομαι στο ζέσταμα...
 







bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
15.042
Reaction score
46.476
Τι έπαθε το μαλλί ωρε? Σε πρίζα μπήκες?
Το έχω παρατηρήσει και γω, κάτι παίζει με τη ένταση και τον ιδρώτα. Στο trainer σχεδόν όλη η παραγωγή ιδρώτα γίνεται από το κεφάλι, κάτι παίζει...
 

Μηνύματα
2.372
Reaction score
5.352
Το έχω παρατηρήσει και γω, κάτι παίζει με τη ένταση και τον ιδρώτα. Στο trainer σχεδόν όλη η παραγωγή ιδρώτα γίνεται από το κεφάλι, κάτι παίζει...
Αφού δε γίνεται στο άλλο το κεφάλι μη μιλάς καθόλου...
 


Staff online

  • xfader
    Segregation supporter
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.749
Μηνύματα
2.916.135
Members
38.092
Νεότερο μέλος
nelson2812
Top