Τι θα γινει με την εγκληματικοτητα?

ika

News
Μηνύματα
15.088
Reaction score
13.831
Δεν χρειάζεται να ρωτήσει μετά κανείς, μπούκαραν σε στρατιωτική εγκατάσταση αιχμής για δολιοφθορά.
Και αν τυχόν επιζήσει κάποιος, στρατοδικείο.
 

gid

Μηνύματα
7.842
Reaction score
9.028
...και μετά ξυπνήσαμε....

...και βρισκόμαστε στην Ελλάδα του 2024...

...του "ο δράστης είχε συλληφθεί στο παρελθόν 54 φορές για παρόμοια αδικήματα αλλά ήταν έξω...."
 

ika

News
Μηνύματα
15.088
Reaction score
13.831
...και μετά ξυπνήσαμε....

...και βρισκόμαστε στην Ελλάδα του 2024...

...του "ο δράστης είχε συλληφθεί στο παρελθόν 54 φορές για παρόμοια αδικήματα αλλά ήταν έξω...."
Αλλά το Στεφανοβίκειο είναι στρατιωτική εγκατάσταση.

Θα τα βλέπουν οι "φίλοι μας" και θα προσλαμβάνουν ευπαθείς να κάνουν την δουλειά αντ' αυτών
 
Last edited:

Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
20.438
Reaction score
34.201
Τι νόημα έχουν οι σκοποί;
Άλλοι είναι οι κανόνες εμπλοκής που θα πρέπει επιτέλους να εφαρμόζονται
 


TGD

Μηνύματα
8.049
Reaction score
8.019
Μπας και πάει και η ΕΛΑΣ για ιδιωτικοποίηση;
Μόλις τέσσερα περιπολικά της Άμεσης Δράσης και από μηδέν μέχρι τρία περιπολικά της Διεύθυνσης Αστυνομίας Αθηνών αναλαμβάνουν να αστυνομεύσουν τους Δήμους: Αθηνών, Ζωγράφου, Βύρωνα, Δάφνης – Υμηττού, Ν. Σμύρνης, Π. Φαλήρου, Καλλιθέας, Γαλατσίου.
 



Μηνύματα
21.027
Reaction score
15.044
Εγώ για την ώρα τους αφήνω δωράκια... (χαλασμένο πλυντήριο, κουζίνα, διάφορα αντικείμενα μεταλλικά...) για να τους καλοπιάνω, κι έτσι την έχω γλιτώσει! :lolsign: Αλλά για πότε εξαφανίζονται όταν βγουν έξω από το σπίτι! Να ήταν έτσι κι η υπηρεσία του Δήμου που μαζεύει τέτοια αντικείμενα! :roflmao: :geek: :gamer:
 

ika

News
Μηνύματα
15.088
Reaction score
13.831
Εγώ για την ώρα τους αφήνω δωράκια... (χαλασμένο πλυντήριο, κουζίνα, διάφορα αντικείμενα μεταλλικά...) για να τους καλοπιάνω, κι έτσι την έχω γλιτώσει! :lolsign: Αλλά για πότε εξαφανίζονται όταν βγουν έξω από το σπίτι! Να ήταν έτσι κι η υπηρεσία του Δήμου που μαζεύει τέτοια αντικείμενα! :roflmao: :geek: :gamer:
Και αν λειτουργήσει σαν μαλάγρα?
Θα σκεφθούν, αφού πετάει πράγματα, τα αντικαθιστά με καινούργια, που θα τα αντικαταστήσει με πιο καινούργια.
Να πάμε να τα βγάλουμε έξω οι ίδιοι, μην κουραστεί να τα βγάζει μόνος του.
 






Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.503
Μηνύματα
2.907.030
Members
38.054
Νεότερο μέλος
chriskdx
Top