Τι νόστιμο θα φάτε σήμερα;






Μηνύματα
28.293
Reaction score
26.846
Πες τα ρε DIMI , αν και παλιά που είχαμε τα πολύ πρωινά της ΟΑ, την παίρναμε κομμένη χίλια κομματάκια, εγώ έπαιρνα και ένα μεγάλο κομμάτι , σαν τυρόπιτας και το έτρωγα μονάχος μου. Αλλά τσιμπολογούσα και από την χιλιοκομένη.
 






wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
14.344
Reaction score
21.044
Επίσης τη πίτσα τη τρώω με μαχαίρι και πιρούνι :biggrin:
Πες μου ότι βάζεις και ketchup, όπως κάνουν τα λοκάλια εδώ στο νησί και κάθε φορά που βλέπω κάποιον να το κάνει θέλω να του βάλω την ketchup στον κώλο...
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
28.041
Reaction score
82.314
Πες μου ότι βάζεις και ketchup, όπως κάνουν τα λοκάλια εδώ στο νησί και κάθε φορά που βλέπω κάποιον να το κάνει θέλω να του βάλω την ketchup στον κώλο...
Γιατί νομίζεις πως πάει τόσο γρήγορα με το ποδήλατο;
 




bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.903
Reaction score
46.171
Πες μου ότι βάζεις και ketchup, όπως κάνουν τα λοκάλια εδώ στο νησί και κάθε φορά που βλέπω κάποιον να το κάνει θέλω να του βάλω την ketchup στον κώλο...
Τσού, σιάχνω πολύ ωραία σάλτσα για πίτσα.
Γράψε, λάδι, ντομάτα, αλάτι, πιπέρι, ελάχιστο καπνιστό πιπέρι, ξερό βασιλικό, ελάχιστο ξερό δυόσμο.
Δοκίμασε και πέσμ.
ρε πολυ γκρινια ρε και παραξενια ρεεε γεροντοπαραξενοιιι ρεεε

:roflmao:
Πές τα ρε τζόν, κάπου να το καταλάβω για το μπουρανί, είναι παιδιά της πόλης, μέχρι προψέ ήξεραν ότι άμα σε ακουμπήσει κάνεις μιμί, τόση γκρίνια όμως για τις μπάμιες, δεν μπορώ να το καταλάβω... :idk:
 
Last edited:



xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
37.047
Reaction score
87.813
Επίσης τη πίτσα τη τρώω με μαχαίρι και πιρούνι :biggrin:
Έτσι μπράβο! Δεν λαδώνουμε τα χέρια μας χωρίς λόγο. :thumbsup:

Επίσης, αν την έτρωγα με το χέρι θα ήθελα 3 πίτσες στην καθισιά μου. Με το μαχαιροπίρουνο καθυστερείς λιγάκι και παραμυθιάζεσαι.
 


Τελευταια Μηνυματα

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.603
Μηνύματα
2.910.902
Members
38.074
Νεότερο μέλος
gnpapast
Top