Το σύστημα μου

Μηνύματα
15.215
Reaction score
17.246
Οι καλοί και έξυπνοι audio people δεν απαντάνε .... ρωτάνε. :D Λέει μια παροιμία, που μόλις την έβγαλα απο το μυαλό μου. :D
 



Μηνύματα
15.215
Reaction score
17.246
Επερεσία είναι ρε ανορθόγραφοι.

Μα πως μπλέξαμε με δαύτους δεγκαταλαβαίνω.
Έτσι το έλεγα και εγώ και έτσι μου ταίριαζε και ακόμη μου ταιριάζει .... αλλά νομίζω ο Κος Χρήστος διόρθωσε τον Marlboro και του είπε "Επερησία". Και όπως καταλαβαίνεις εγώ είμαι με τον Κο Χρήστο , όχι με αυτόν τον πραξικοπηματία τον Marlboro που εκανε προσπάθειες να καθαιρέσει τον Πρόεδρό μας μας και απο τότε το λέω "Επερησία" . Μπορεί να θυμάμαι και λάθος βέβαια. Κε Χρήστο @christos77 θυμίστε μου σας παρακαλώ ποιό είναι το σωστό να μην ψάχνω τόσo παλιά τα πόστ. :D :D 😍 😍

Είμαι Legacy πολιτικός εγώ, απο ότι καταλαβαίνεις. :D
 


christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.465
Reaction score
13.634
Ναι λεγεται ΕΠΕΡΕΣΙΑ με εξεχοντα μελη τον κ. Μαλμπορο και τον κ. WNET ;)
O κ. WNET ειναι μαστορας των υπολογιστων και φερελπις Συνθετης;)
Ο κ. Μαλμπορος ειναι Μεγας χαιεντας με τεραστια εμπειρια επι των Σεταπιον και ΚΑΛΩΔΙΩΝ;)
Σαν προεδρος καλωσοριζω το νεο μελος THVA:drinks:
Εχουμε και εναν που δεν ειναι μελος ΑΛΛΑ αποσυναγωγος βεβαια ειναι Μαρκησιος;):lol: και ειναι ΑΝΤΙΡΙΞΙΑΣ:lol:
 

Μηνύματα
15.215
Reaction score
17.246
Ναι λεγεται ΕΠΕΡΕΣΙΑ με εξεχοντα μελη τον κ. Μαλμπορο και τον κ. WNET ;)
O κ. WNET ειναι μαστορας των υπολογιστων και φερελπις Συνθετης;)
Ο κ. Μαλμπορος ειναι Μεγας χαιεντας με τεραστια εμπειρια επι των Σεταπιον και ΚΑΛΩΔΙΩΝ;)
Σαν προεδρος καλωσοριζω το νεο μελος THVA:drinks:
Εχουμε και εναν που δεν ειναι μελος ΑΛΛΑ αποσυναγωγος βεβαια ειναι Μαρκησιος;):lol: και ειναι ΑΝΤΙΡΙΞΙΑΣ:lol:
Α, Επερησία το έλεγε ο Marlboro τελικά ; Με μπερδέψατε τότε με την διαφωνία σας. Δεν θυμάμαι και καλά. Πάντως εγώ Κε Χρήστο, να ξέρεις ότι το έλεγα έτσι γιατί νόμιζα ότι εσύ το έλεγες έτσι. :D 😍 Και μάλιστα ζορίζόμουν να το πω έτσι γιατί δεν μου ταίριαζε ποτέ. Θα εκδόσω διορθωτικό και έγγραφη συγγνώμη. :D
 

Μηνύματα
15.215
Reaction score
17.246
Ναι λεγεται ΕΠΕΡΕΣΙΑ με εξεχοντα μελη τον κ. Μαλμπορο και τον κ. WNET ;)
O κ. WNET ειναι μαστορας των υπολογιστων και φερελπις Συνθετης;)
Ο κ. Μαλμπορος ειναι Μεγας χαιεντας με τεραστια εμπειρια επι των Σεταπιον και ΚΑΛΩΔΙΩΝ;)
Σαν προεδρος καλωσοριζω το νεο μελος THVA:drinks:
Εχουμε και εναν που δεν ειναι μελος ΑΛΛΑ αποσυναγωγος βεβαια ειναι Μαρκησιος;):lol: και ειναι ΑΝΤΙΡΙΞΙΑΣ:lol:
Πάντως βλέπω ότι η ΕΠΕΡΕΣΙΑ έχει diverse (ποικίλα) μέλη και μέρη ενσωματωμένα στη δομή και λειτουργία της. Αυτό είναι σίγουρα καλό. Είναι και αποτελεί μια μικρή ελπίδα για τους audio people. :D 😍
 

Μηνύματα
862
Reaction score
937
Ναι λεγεται ΕΠΕΡΕΣΙΑ με εξεχοντα μελη τον κ. Μαλμπορο και τον κ. WNET ;)
O κ. WNET ειναι μαστορας των υπολογιστων και φερελπις Συνθετης;)
Ο κ. Μαλμπορος ειναι Μεγας χαιεντας με τεραστια εμπειρια επι των Σεταπιον και ΚΑΛΩΔΙΩΝ;)
Σαν προεδρος καλωσοριζω το νεο μελος THVA:drinks:
Εχουμε και εναν που δεν ειναι μελος ΑΛΛΑ αποσυναγωγος βεβαια ειναι Μαρκησιος;):lol: και ειναι ΑΝΤΙΡΙΞΙΑΣ:lol:
Όταν εμφανιστεί το cd στην Ήπειρο,ειδοποιήστε με ώστε να εμφανιστεί και ο χρηματοδότης της Επερεσιας.
 


Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.731
Reaction score
29.144
Τέτοιο να πάρεις




Και τέτοιο

 

Μηνύματα
862
Reaction score
937
Τέτοιο να πάρεις




Και τέτοιο

Το πρώτο δε με πείθει.Το δεύτερο απορρίπτεται γιατί δεν έχω(και ούτε πρόκειται ν' αποκτήσω)ξεχωριστό dac.
 

Μηνύματα
15.215
Reaction score
17.246
Όταν εμφανιστεί το cd στην Ήπειρο,ειδοποιήστε με ώστε να εμφανιστεί και ο χρηματοδότης της Επερεσιας.
Η Επερεσία αποτελείται απο απλούς και αγνούς λάτρεις της μουσικής και όλα είναι διάφανα. Δεν έχουμε εξωτερική χρηματοδότηση αλλά συντηρούμαστε μόνο απο την αγάπη των μελών μας.

Είμαστε με τον Bezos , οι άλλοι είναι με τον Musk. :D
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.948
Μηνύματα
2.923.488
Members
38.113
Νεότερο μέλος
tsitas2010
Top