Το σύστημα μου

Μηνύματα
15.224
Reaction score
17.270
Οι καλοί και έξυπνοι audio people δεν απαντάνε .... ρωτάνε. :D Λέει μια παροιμία, που μόλις την έβγαλα απο το μυαλό μου. :D
 



Μηνύματα
15.224
Reaction score
17.270
Επερεσία είναι ρε ανορθόγραφοι.

Μα πως μπλέξαμε με δαύτους δεγκαταλαβαίνω.
Έτσι το έλεγα και εγώ και έτσι μου ταίριαζε και ακόμη μου ταιριάζει .... αλλά νομίζω ο Κος Χρήστος διόρθωσε τον Marlboro και του είπε "Επερησία". Και όπως καταλαβαίνεις εγώ είμαι με τον Κο Χρήστο , όχι με αυτόν τον πραξικοπηματία τον Marlboro που εκανε προσπάθειες να καθαιρέσει τον Πρόεδρό μας μας και απο τότε το λέω "Επερησία" . Μπορεί να θυμάμαι και λάθος βέβαια. Κε Χρήστο @christos77 θυμίστε μου σας παρακαλώ ποιό είναι το σωστό να μην ψάχνω τόσo παλιά τα πόστ. :D :D 😍 😍

Είμαι Legacy πολιτικός εγώ, απο ότι καταλαβαίνεις. :D
 


christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.465
Reaction score
13.636
Ναι λεγεται ΕΠΕΡΕΣΙΑ με εξεχοντα μελη τον κ. Μαλμπορο και τον κ. WNET ;)
O κ. WNET ειναι μαστορας των υπολογιστων και φερελπις Συνθετης;)
Ο κ. Μαλμπορος ειναι Μεγας χαιεντας με τεραστια εμπειρια επι των Σεταπιον και ΚΑΛΩΔΙΩΝ;)
Σαν προεδρος καλωσοριζω το νεο μελος THVA:drinks:
Εχουμε και εναν που δεν ειναι μελος ΑΛΛΑ αποσυναγωγος βεβαια ειναι Μαρκησιος;):lol: και ειναι ΑΝΤΙΡΙΞΙΑΣ:lol:
 

Μηνύματα
15.224
Reaction score
17.270
Ναι λεγεται ΕΠΕΡΕΣΙΑ με εξεχοντα μελη τον κ. Μαλμπορο και τον κ. WNET ;)
O κ. WNET ειναι μαστορας των υπολογιστων και φερελπις Συνθετης;)
Ο κ. Μαλμπορος ειναι Μεγας χαιεντας με τεραστια εμπειρια επι των Σεταπιον και ΚΑΛΩΔΙΩΝ;)
Σαν προεδρος καλωσοριζω το νεο μελος THVA:drinks:
Εχουμε και εναν που δεν ειναι μελος ΑΛΛΑ αποσυναγωγος βεβαια ειναι Μαρκησιος;):lol: και ειναι ΑΝΤΙΡΙΞΙΑΣ:lol:
Α, Επερησία το έλεγε ο Marlboro τελικά ; Με μπερδέψατε τότε με την διαφωνία σας. Δεν θυμάμαι και καλά. Πάντως εγώ Κε Χρήστο, να ξέρεις ότι το έλεγα έτσι γιατί νόμιζα ότι εσύ το έλεγες έτσι. :D 😍 Και μάλιστα ζορίζόμουν να το πω έτσι γιατί δεν μου ταίριαζε ποτέ. Θα εκδόσω διορθωτικό και έγγραφη συγγνώμη. :D
 

Μηνύματα
15.224
Reaction score
17.270
Ναι λεγεται ΕΠΕΡΕΣΙΑ με εξεχοντα μελη τον κ. Μαλμπορο και τον κ. WNET ;)
O κ. WNET ειναι μαστορας των υπολογιστων και φερελπις Συνθετης;)
Ο κ. Μαλμπορος ειναι Μεγας χαιεντας με τεραστια εμπειρια επι των Σεταπιον και ΚΑΛΩΔΙΩΝ;)
Σαν προεδρος καλωσοριζω το νεο μελος THVA:drinks:
Εχουμε και εναν που δεν ειναι μελος ΑΛΛΑ αποσυναγωγος βεβαια ειναι Μαρκησιος;):lol: και ειναι ΑΝΤΙΡΙΞΙΑΣ:lol:
Πάντως βλέπω ότι η ΕΠΕΡΕΣΙΑ έχει diverse (ποικίλα) μέλη και μέρη ενσωματωμένα στη δομή και λειτουργία της. Αυτό είναι σίγουρα καλό. Είναι και αποτελεί μια μικρή ελπίδα για τους audio people. :D 😍
 

Μηνύματα
864
Reaction score
945
Ναι λεγεται ΕΠΕΡΕΣΙΑ με εξεχοντα μελη τον κ. Μαλμπορο και τον κ. WNET ;)
O κ. WNET ειναι μαστορας των υπολογιστων και φερελπις Συνθετης;)
Ο κ. Μαλμπορος ειναι Μεγας χαιεντας με τεραστια εμπειρια επι των Σεταπιον και ΚΑΛΩΔΙΩΝ;)
Σαν προεδρος καλωσοριζω το νεο μελος THVA:drinks:
Εχουμε και εναν που δεν ειναι μελος ΑΛΛΑ αποσυναγωγος βεβαια ειναι Μαρκησιος;):lol: και ειναι ΑΝΤΙΡΙΞΙΑΣ:lol:
Όταν εμφανιστεί το cd στην Ήπειρο,ειδοποιήστε με ώστε να εμφανιστεί και ο χρηματοδότης της Επερεσιας.
 


Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.732
Reaction score
29.145
Τέτοιο να πάρεις




Και τέτοιο

 

Μηνύματα
864
Reaction score
945
Τέτοιο να πάρεις




Και τέτοιο

Το πρώτο δε με πείθει.Το δεύτερο απορρίπτεται γιατί δεν έχω(και ούτε πρόκειται ν' αποκτήσω)ξεχωριστό dac.
 

Μηνύματα
15.224
Reaction score
17.270
Όταν εμφανιστεί το cd στην Ήπειρο,ειδοποιήστε με ώστε να εμφανιστεί και ο χρηματοδότης της Επερεσιας.
Η Επερεσία αποτελείται απο απλούς και αγνούς λάτρεις της μουσικής και όλα είναι διάφανα. Δεν έχουμε εξωτερική χρηματοδότηση αλλά συντηρούμαστε μόνο απο την αγάπη των μελών μας.

Είμαστε με τον Bezos , οι άλλοι είναι με τον Musk. :D
 



Μηνύματα
864
Reaction score
945
Η Επερεσία αποτελείται απο απλούς και αγνούς λάτρεις της μουσικής και όλα είναι διάφανα. Δεν έχουμε εξωτερική χρηματοδότηση αλλά συντηρούμαστε μόνο απο την αγάπη των μελών μας.

Είμαστε με τον Bezos , οι άλλοι είναι με τον Musk. :D
Εγώ που είμαι με τον Μάσκ κι αυτός με τον Τραμπ,δηλώνω ότι όλες οι δωρεες που έχω κάνει στην Επερεσια είναι απολύτως νομιμες.Καταγγελω όμως εξαπάτηση και κακοδιαχείριση.Εκει που έδινα χρήματα και κορυφαίο Nagra στον μπαρμπα-Χρηστο για να πάει στην Αμερικη και να ηχογραφήσει νεοσιξτις μπάντες,αυτός βρισκόταν στον Πολο με walkman για να ηχογραφήσει τους Εσκιμώους που τραγουδούσαν βοσκοντας τις φάλαινες τους.
 

Μηνύματα
494
Reaction score
649
Τα ρέστα στην υπερβολή των καλωδίων παρά στην υπερβολη των woofers.
Αμεεεε θσ έχεις και ένα αυτί όταν πάρεις σύνταξη... Κουφέτο! Θα τα ακούς όλα!
Ασχετο, αυτά τα MoFi τα άκουσε κανεις?
Κάποιος τα άκουσε σε έκθεση και ξετρελάθηκε.
Οκ καλούτσικα ήταν μου φάνηκαν πωε είναι ηχείο που έχει προοπτικές, αλλά όταν εγώ τα άκουσα δεν τα είχανε στήσει καλά και μπούμαρε πολύ το δωμάτιο
 
Last edited:

Μηνύματα
864
Reaction score
945
Αμεεεε θσ έχεις και ένα αυτί όταν πάρεις σύνταξη... Κουφέτο! Θα τα ακούς όλα!

Οκ καλούτσικα ήταν μου φάνηκαν πωε είναι ηχείο που έχει προοπτικές, αλλά όταν εγώ τα άκουσα δεν τα είχανε στήσει καλά και μπούμαρε πολύ το δωμάτιο
Μόνο το αριστερό μου που είναι και το καλύτερο,κάνει για δύο.Θ' ακούω καλύτερα τις μονοφωνικες εγγραφές.
Boomile Fidelity!
 

Μηνύματα
494
Reaction score
649
Ναι λεγεται ΕΠΕΡΕΣΙΑ με εξεχοντα μελη τον κ. Μαλμπορο και τον κ. WNET ;)
O κ. WNET ειναι μαστορας των υπολογιστων και φερελπις Συνθετης;)
Ο κ. Μαλμπορος ειναι Μεγας χαιεντας με τεραστια εμπειρια επι των Σεταπιον και ΚΑΛΩΔΙΩΝ;)
Σαν προεδρος καλωσοριζω το νεο μελος THVA:drinks:
Εχουμε και εναν που δεν ειναι μελος ΑΛΛΑ αποσυναγωγος βεβαια ειναι Μαρκησιος;):lol: και ειναι ΑΝΤΙΡΙΞΙΑΣ:lol:
ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ
 

Μηνύματα
15.224
Reaction score
17.270
Εγώ κάνω την αρχική επιλογή και το ερωτηματολόγιο και μετά ο Πρόεδρος σας κάνει αποδεκτούς μετά απο προσωπική συνέντευξη. Μην τον απασχολείται παρακαλώ με δευτερεύοντα ζητήματα.

1ο και βασικότερο ερώτημα για eligibility : Πως θα χαρακτηρίζατε τον εαυτό σας και ποιό απο τα δύο θα σας αντιπροσώπευε ως πιο ακριβής σκοπός σας σε σχέση με την ενασχόληση σας με το audio;

α) Audio people β) λάτρης της μουσικής. :D 😍
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.949
Μηνύματα
2.923.575
Members
38.114
Νεότερο μέλος
Geomir
Top