Το σύστημα μου

Μηνύματα
2.482
Reaction score
5.358
Κατά τη γνώμη μου, και στο Spotify υπάρχουν χάλια εγγραφές, και στο tidal, και στο YouTube, και σε όλα.

Ταυτόχρονα, σε όλα υπάρχουν ωραίες εγγραφές.

Σε άμεση σύγκριση μεταξύ tidal και Spotify, εάν είναι επακριβώς όμοιο το μάστερ, οι διαφορές ναι μεν υπάρχουν, αλλά είναι μικρές.

Μπορώ να ακούω πολύ ευχάριστα για ώρες από Spotify, και θα συνεχίσω να το ακούω, διότι έχει πράματα που δε τα βρίσκω στις άλλες πλατφόρμες στριμινγκ, και αυτό το γεγονός, το κάνει απαραίτητο. Είναι πραγματικά πελώρια η δικογραφία που έχει το άτιμο το Spotify, κι αυτό μετράει στην τελική.
Ακόμα βέβαια αναμένουμε το CD quality Spotify... Υπάρχει καμμιά εξέλιξη επί του θέματος;
 

Μηνύματα
916
Reaction score
989
Το έχεις φετιχ έ; :rolleyes::tongue:
Απλούστατα,αυτον τον καιρό είμαι εν τάξει από συσκευές.Αλλως τε τις αγόρασα πριν από μερικούς μήνες.Εν τάξει κι από τη στήριξή τους.Τι μένει;Ένα καλώδιο πχ ρεύματος δύο μοντέλα πάνω από το δικό μου η ένα interconnect τρία μοντέλα πάνω.Καθολου άσχημα!
 

Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.746
Reaction score
29.216
Κατά τη γνώμη μου, και στο Spotify υπάρχουν χάλια εγγραφές, και στο tidal, και στο YouTube, και σε όλα.

Ταυτόχρονα, σε όλα υπάρχουν ωραίες εγγραφές.

Σε άμεση σύγκριση μεταξύ tidal και Spotify, εάν είναι επακριβώς όμοιο το μάστερ, οι διαφορές ναι μεν υπάρχουν, αλλά είναι μικρές.

Μπορώ να ακούω πολύ ευχάριστα για ώρες από Spotify, και θα συνεχίσω να το ακούω, διότι έχει πράματα που δε τα βρίσκω στις άλλες πλατφόρμες στριμινγκ, και αυτό το γεγονός, το κάνει απαραίτητο. Είναι πραγματικά πελώρια η δικογραφία που έχει το άτιμο το Spotify, κι αυτό μετράει στην τελική.
Και πώς διαλέγεις την καλή βερσιόν από αυτές που έχει η πλατφόρμα? Εννοώ πριν κάτσεις και τις ακούσεις μία μία.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • rose.athens
    Not in the mood Mod
  • PeterMeni
    DIY - "Επαγγελματίας"
  • Zizik
    Safety Last * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.991
Μηνύματα
2.924.818
Members
38.118
Νεότερο μέλος
DP6
Top