Arendal 1528 series





Μηνύματα
4.532
Reaction score
7.836
Γενικά έχουν ξεφύγει οι τιμές σε όλα τους τα προιόντα. Τα 3 x sub που έχω κάθε μέρα έχουν και μεγαλύτερη αξία.... όχι ότι ήταν και φτηνά τότε στα 2k τώρα όμως είμαστε στα 2.5κ και 3κ το ένα.
 





Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
17.684
Reaction score
40.871
..... δεν εχω βρει μετρησεις (μονο ενα ζευγαρι ετυχε να εχει κανει ο Αμιρ) - παντως προσωπικα θα σκεφτομουν το ενδεχομενο αγορας τους (τα μεγαλα λεω), βεβαια προτιμοτερο να δοσω διπλασια για αλλο ζευγαρι - οπως και τα μισα (περιπου) για καποιο αλλο που εινια πιο συμφωνο με το ζητουμενο μου.. 🐒
 


Μηνύματα
3.891
Reaction score
6.120
Δύσκολο να βρεις κάτι σε τιμές Perlisten που να είναι αντίστοιχο. Τα καινούργια τα dynaudio confidence που είναι στο ίδιο στυλ έχουν τετραπλάσια κοντά τιμή από τη σειρά R. Εγώ δεν βλέπω τι έχουν να προσφέρουν τα συγκεκριμένα arendal σε σχέση με τον ανταγωνισμό.
 


Μηνύματα
4.532
Reaction score
7.836
Τα μέχρι τώρα κορυφαία μοντέλα τους 1723 και ιδικά τα sub έχουν κάνει πάταγο με πολύ καλά σχόλια από reviewers και δεν μιλάω για τον youthman...:gotcha: και τα sub της σειράς που τα έχω και αντικατέστησαν svs είναι σε άλλο επίπεδο.

Με αυτά τώρα πάνε να χτυπήσουν άλλο κοινό που αν έκαναν τόση καλή δουλειά όπως και στα μικρότερα πλέον μοντέλα δε βλέπω το λόγο να μη τα καταφέρουν.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.948
Μηνύματα
2.923.519
Members
38.113
Νεότερο μέλος
tsitas2010
Top