BLACKBOX Audio Video Show 2023

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
16.215
Reaction score
29.990
Λοιπόν,
Για τα εισιτήρια: H ticketservices στην λίστα που μου έστειλε έχει βάλει σε όλα τα εισιτήρια μπροστά ένα 66.
Οπότε, θα πρέπει να προσθέσετε το 66 μπροστά από το νουμερο για να βρείτε αν κερδίσατε!

Ζητώ συγνώμη, δεν το ήξερα αυτό! Έκανα την κλήρωση με βάση τα barcode που μου έστειλαν.
Τα barcodes με τους νικητές είναι 17 ψηφία. Αν βάλω το 66 μπροστά τα δικά μου barcodes θα έχουν 19 ψηφία.
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
17.812
Reaction score
41.299
Οι νέοι μπορεί να ακούνε τραπ αλλά υπάρχει μία μεγάλη μερίδα που αν τους προσφέρεις κάτι καλό θα το δοκιμάσουν και θα το ακολουθήσουν. Δεν είναι εύκολο να συμβεί, θέλει μεγάλη προσπάθεια, αλλά γίνεται μόνο με σοβαρά events, καλά οργανωμένα και με σεβασμό στον επισκέπτη.
Εγώ είχα πάει τον Ιούνιο στον Κουρεντζή, στο Ηρώδειο. 4.000 κόσμος να ακούσει Mahler (?) και μάλιστα μία συμφωνία που κρατάει σχεδόν 2 ώρες? Πήγαν για τον Κουρεντζή. Και καλά έκαναν. Ήταν τέλεια.
Το εισιτήριο στον Θεό - 50 ευρώ μέσος όρος - και η συναυλία sold out σε λίγες ώρες, ημέρες, κάτι τέτοιο. Αν πήγαινε στο Ολυμπιακό στάδιο με το μισό εισιτήριο θα είχε 20000 κόσμο.
Αν προσφέρεις κάτι σπουδαίο, πάντοτε θα υπάρχει κόσμος που θα ακολουθεί. Αυτό πιστεύω.
Hype (μεταφραση στα ελληνικα δημοσιοτητα - αλλα εχει εμπεριεχει νοημα trend - τασης) το λεμε εμεις οι περιθωριακοτεροι αυτο.
- οι παλαιοτεροι χρειαζεται να πυροδοτησουν την εμπνευση στους νεοτερους -
(σαφως για να συμβει κατι τετοιο, χρειαζεται να εχουν και οι ιδιοι κατι τετοιο-εκ του αποτελεσματως δεν εχουν)
Do you know what it's like to be on the bill and to play for 15 minutes and the only people there to see you are the other bands and their girlfriends? Don't talk to me about Rock 'n' Roll! I'm out there in the clubs and on the streets and I'm living it! I am Rock 'n' Roll!
 
Last edited:


stavrosz

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.339
Reaction score
1.716
Λοιπόν,
Για τα εισιτήρια: H ticketservices στην λίστα που μου έστειλε έχει βάλει σε όλα τα εισιτήρια μπροστά ένα 66.
Οπότε, θα πρέπει να αφαιρέσετε το 66 μπροστά από το νουμερο για να βρείτε αν κερδίσατε!

Ζητώ συγνώμη, δεν το ήξερα αυτό! Έκανα την κλήρωση με βάση τα barcode που μου έστειλαν.
ΤΣΕΚΑΡΕΤΕ ΠΑΛΙ ΤΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΣΑΣ

Έβγαλα το 66 μπροστά από όλα τα εισιτήρια. Ειλικρινά, δεν θυμόμουν πως είναι τα εισιτήρια, η αλήθεια είναι ότι δεν τσέκαρα πως είναι τα barcode... Θα στείλω και email και θα βγάλω ανακοίνωση και στο FB.

ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ
οχι δεν ειναι ετσι ... πουλουσαν εισητηρια τα οποια δεν συμμετειχαν στην κληρωση... δεν αφαιρειται τιποτε.... απλα καποιος τα εκανε χαλι;α...
 

toulou

Δικαναλίδης
Μηνύματα
1.518
Reaction score
2.079
Λοιπόν,
Για τα εισιτήρια: H ticketservices στην λίστα που μου έστειλε έχει βάλει σε όλα τα εισιτήρια μπροστά ένα 66.
Οπότε, θα πρέπει να προσθέσετε το 66 μπροστά από το νουμερο για να βρείτε αν κερδίσατε!

Ζητώ συγνώμη, δεν το ήξερα αυτό! Έκανα την κλήρωση με βάση τα barcode που μου έστειλαν.
Ούτε αυτό

Το πλήθος των στοιχείων των barcodes της λίστας νικητών είναι 17, άρα χωρίς το "πρόσθετο" 66 της αρχής μένουν 15
https://blackboxshow.gr/kliroseis-doron/

17 είναι συνολικά τα στοιχεία του δικου μου barcode (στο ξενοδοχείο το Σάββατο) και αρχίζει με 70. Με ένα "66" μπροστά, τα στοιχεία είναι συνολικά 19
 

Μηνύματα
1.974
Reaction score
2.964
Οκ δε θελω να ειμαι ο γεροπαραξενος αλλα και ο νικητης του muso με 66 ξεκιναει...
Ήρθε mail

Καλησπέρα σε όλους.
Ευχαριστώ για την συμμετοχή σας στον διαγωνισμό για το BLACKBOX SHOW 2023.
Σήμερα έγινε η κλήρωση για το Naim Mu-so Qb 2nd Generation και νικητής βγήκε ο κ. Σ. Γαλάνης με αριθμό εισιτηρίου
66485416305200952

17 ψηφία
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
16.215
Reaction score
29.990
Ήρθε mail

Καλησπέρα σε όλους.
Ευχαριστώ για την συμμετοχή σας στον διαγωνισμό για το BLACKBOX SHOW 2023.
Σήμερα έγινε η κλήρωση για το Naim Mu-so Qb 2nd Generation και νικητής βγήκε ο κ. Σ. Γαλάνης με αριθμό εισιτηρίου
66485416305200952

17 ψηφία
Δεν ξέρω αν κάνεις πλάκα, εγώ πάντως δεν έχω λάβει κανένα email σχετικό με την κλήρωση.
 

stavrosz

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.339
Reaction score
1.716
αμ δεν ειναι ετσι..... ολα τα νουμερα ειναι 17ψηφια...απλα η εταιρεια δεν συμπεριελαβε στην κληρωση τα εισητηρια που πουληθηκαν στην εκθεση (που ειναι και τα περισσοτερα).... ισως νομιζε η ηθελε ολα να πουληθουν μεσω της ιδιας... μιλαω για την ticketservices....
Πρεπει να επαναληφθει η κληρωση με ολα τα εισητηρια μεσα...
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
16.215
Reaction score
29.990
αμ δεν ειναι ετσι..... ολα τα νουμερα ειναι 17ψηφια...απλα η εταιρεια δεν συμπεριελαβε στην κληρωση τα εισητηρια που πουληθηκαν στην εκθεση (που ειναι και τα περισσοτερα).... ισως νομιζε η ηθελε ολα να πουληθουν μεσω της ιδιας... μιλαω για την ticketservices....
Πρεπει να επαναληφθει η κληρωση με ολα τα εισητηρια μεσα...
Δεν ισχύει αυτό. Τα δικά μου δεν αγοράστηκαν στην έκθεση και δεν συμμετείχαν στην κλήρωση.
 

Μηνύματα
1.974
Reaction score
2.964
αμ δεν ειναι ετσι..... ολα τα νουμερα ειναι 17ψηφια...απλα η εταιρεια δεν συμπεριελαβε στην κληρωση τα εισητηρια που πουληθηκαν στην εκθεση (που ειναι και τα περισσοτερα).... ισως νομιζε η ηθελε ολα να πουληθουν μεσω της ιδιας... μιλαω για την ticketservices....
Πρεπει να επαναληφθει η κληρωση με ολα τα εισητηρια μεσα...
Το δικό μου τριήμερο που αγόρασα εκεί έχει 17 ψηφία και αρχίζει από 189.
 


blackboxshow

Επαγγελματίας
Μηνύματα
271
Reaction score
1.578
ΠΑΙΔΙΑ ΨΥΧΡΑΙΜΑΙ!

Θα μιλήσω αύριο με την εταιρεία και ΘΑ ΤΟ ΛΥΣΩ ΤΟ ΘΕΜΑ.
ΣΑΣ ΤΟ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ.

Δεν είμαστε απατεώνες, να μοιράσουμε τα δώρα θέλουμε!

Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΥΡΗ ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΑΝΑΛΗΦΘΕΙ ΜΕ ΤΑ ΣΩΣΤΑ BARCODE ΠΟΥ ΟΦΕΙΛΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ.
Πρεπει να επαναληφθει η κληρωση με ολα τα εισητηρια μεσα...
Έτσι θα γίνει.
 


stavrosz

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.339
Reaction score
1.716
Δεν ισχύει αυτό. Τα δικά μου δεν αγοράστηκαν στην έκθεση και δεν συμμετείχαν στην κλήρωση.
Τα αγόρασες απο την ticket services; Γιατί νομίζω ότι αυτή η εταιρεία συμπεριέλαβε στην κλήρωση μόνο τα εισιτήρια πο έδωσε η ίδια…. Κατά λάθος; Με δόλο;….
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
16.215
Reaction score
29.990
Τα αγόρασες απο την ticket services; Γιατί νομίζω ότι αυτή η εταιρεία συμπεριέλαβε στην κλήρωση μόνο τα εισιτήρια πο έδωσε η ίδια…. Κατά λάθος; Με δόλο;….
Όπως είπα τα εισιτήρια είναι της Ticket Services και εκτός κλήρωσης. Δεν γνωρίζω ούτε λέω τίποτα παραπάνω πέρα από αυτό.
 

blackboxshow

Επαγγελματίας
Μηνύματα
271
Reaction score
1.578
Τα αγόρασες απο την ticket services; Γιατί νομίζω ότι αυτή η εταιρεία συμπεριέλαβε στην κλήρωση μόνο τα εισιτήρια πο έδωσε η ίδια…. Κατά λάθος; Με δόλο;….
Σας παρακαλώ μην κάνετε λανθασμένες υποθέσεις.
Όλα τα εισιτήρια, online και στο show, έχουν αποσταλλεί σε εμάς. Αυτό να γίνει ξεκάθαρο.
Προφανώς, έχει γίνει λάθος format στο barcode του εισιτηρίου, δεν ξέρω τι έχουν κάνει!

Θα λυθεί και θα επαναληθεί η κλήρωση.

Δεν υπάρχει δόλος ή τίποτε άλλο.
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.972
Reaction score
21.209
Συμβαίνουν αυτά παιδιά, θα βρεθεί λύση..
Βέβαια δεν είναι πρόβλημα να επαναληφθεί η κλήρωση αν και εφόσον έχει γίνει λάθος, αλλά το ξενέ.. όσων είδαν - πίστεψαν πως κέρδισαν και τελικά δεν.. ίσως είναι.. :whistling:
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
16.215
Reaction score
29.990
Συμβαίνουν αυτά παιδιά, θα βρεθεί λύση..
Βέβαια δεν είναι πρόβλημα να επαναληφθεί η κλήρωση αν και εφόσον έχει γίνει λάθος, αλλά το ξενέ.. όσων είδαν - πίστεψαν πως κέρδισαν και τελικά δεν.. ίσως είναι.. :whistling:
Θα πρέπει να σταλεί άμεσα email που να ακυρώνει το προηγούμενο.
 

blackboxshow

Επαγγελματίας
Μηνύματα
271
Reaction score
1.578
Συμβαίνουν αυτά παιδιά, θα βρεθεί λύση..
Βέβαια δεν είναι πρόβλημα να επαναληφθεί η κλήρωση αν και εφόσον έχει γίνει λάθος, αλλά το ξενέ.. όσων είδαν - πίστεψαν πως κέρδισαν και τελικά δεν.. ίσως είναι.. :whistling:
Αγαπητέ μου φίλε
δεν υπάρχει περίπτωση να βγει νικητής με αυτά τα barcode.. έχουν λάθος format.

Εχω στείλει ήδη email - όχι ιδιαίτερα ευγενικό - καθώς δεν είναι σοβάρα πράγματα αυτά.
Πας να κάνει το καλό και βγαίνεις κουρεμένος!

Και η ιδέα με τα barcode ήταν δική μου, να μην έχω ονόματα, τίποτα. Αριθμούς μόνο και ότι βγει. Αμ δε..
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.972
Reaction score
21.209
Αγαπητέ μου φίλε
δεν υπάρχει περίπτωση να βγει νικητής με αυτά τα barcode.. έχουν λάθος format.

Εχω στείλει ήδη email - όχι ιδιαίτερα ευγενικό - καθώς δεν είναι σοβάρα πράγματα αυτά.
Πας να κάνει το καλό και βγαίνεις κουρεμένος!

Και η ιδέα με τα barcode ήταν δική μου, να μην έχω ονόματα, τίποτα. Αριθμούς μόνο και ότι βγει. Αμ δε..
Αν δεν υπάρχει κάποιος να είδε - ενημερώθηκε πως κέρδισε, τότε δεν τίθεται κανένα θέμα.. :thumbsup:
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
173.099
Μηνύματα
2.929.049
Members
38.133
Νεότερο μέλος
Nik_Chris
Top