CLASS D CLUB!

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Τα class D ενισχυτικά είναι για κατασταλαγμένους ακροατές .
Δεν ενδείκνυνται για πειράματα με καλώδια και λάμπες NOS ,δεν χαϊδεύουν αυτιά .
Πρέπει να έχεις αποφασίσει τι θέλεις να ακούς και με πιό τρόπο θα το πετύχεις .
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
14.148
Reaction score
20.721
Να μπω κι εγώ στο club μας; Ακούω τη μουσική μου από 4 Anthem Statement M1 στα 1000W@8Ohm ο καθένας και - ειδικά όταν είμαι μόνος στο σπίτι - κάνω αγώνα με το χέρι μου να μην τσιτώσω το volume στο maximum!

Επειδή οι φωτογραφίες από το χώρο μου "χάθηκαν" στην αλλαγή της πλατφόρμας του forum, ορίστε μια φωτογραφία από το διαδίκτυο:

 

Μηνύματα
531
Reaction score
126
Τα class D ενισχυτικά είναι για κατασταλαγμένους ακροατές .
Δεν ενδείκνυνται για πειράματα με καλώδια και λάμπες NOS ,δεν χαϊδεύουν αυτιά .
Πρέπει να έχεις αποφασίσει τι θέλεις να ακούς και με πιό τρόπο θα το πετύχεις .
Έτυχε να ακουσω ncore σε ένα ωραίο setup και κόντρα σε ακριβούς και βαρβατους τελικους,είναι τα καλύτερα ενισχυτηκα που έχω ακουσει,το ότι μου αρεσουν και άλλες σχολές δεν σημαίνει ότι δεν ξεχωρίζω την ανωτερότητα τους
 



Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Να μπω κι εγώ στο club μας; Ακούω τη μουσική μου από 4 Anthem Statement M1 στα 1000W@8Ohm ο καθένας και - ειδικά όταν είμαι μόνος στο σπίτι - κάνω αγώνα με το χέρι μου να μην τσιτώσω το volume στο maximum!
Αυτός είναι ο πρόεδρος....:D
 




wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
14.148
Reaction score
20.721
Αυτός είναι ο πρόεδρος....:D
Μάλιστα, δέχομαι! Σας ευχαριστώ για την εμπιστοσύνη που δείχνετε στο πρόσωπό μου! :drinks:

Επομένως ήρθε η ώρα να αλλάξω τη λέξη "Music" κάτω από το "wizzy", σε "Πρόεδρος CCD" (Πρόεδρος Club Class D για τους αμύητους). Κύριε Μη Editor, θυμάστε πώς γίνεται αυτό;
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Μάλιστα, δέχομαι! Σας ευχαριστώ για την εμπιστοσύνη που δείχνετε στο πρόσωπό μου! :drinks:
Επομένως ήρθε η ώρα να αλλάξω τη λέξη "Music" κάτω από το "wizzy", σε "Πρόεδρος CCD" (Πρόεδρος Club Class D για τους αμύητους). Κύριε Μη Editor, θυμάστε πώς γίνεται αυτό;
Αρβανίκ & Ζιζίκ ξέρουν...:whistling:
 

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Επομένως ήρθε η ώρα να αλλάξω τη λέξη "Music" κάτω από το "wizzy", σε "Πρόεδρος CCD"
Μην το αλλάξεις.....
το "πρόεδρος" έχει πολλαπλές αναγνώσεις και ενοχλεί ενίοτε :whistling:
Σου μιλάω εκ πείρας :sneaky:
 

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Έτυχε να ακουσω ncore σε ένα ωραίο setup και κόντρα σε ακριβούς και βαρβατους τελικους,είναι τα καλύτερα ενισχυτηκα που έχω ακουσει,το ότι μου αρεσουν και άλλες σχολές δεν σημαίνει ότι δεν ξεχωρίζω την ανωτερότητα τους
Εγώ δεν μίλησα για ανωτερότητα αλλά για συνειδητοποίηση .
Το "κλινικό" ενοχλεί και οδηγεί σε μονοπάτια γεμάτα φίδια ;)
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
14.148
Reaction score
20.721
Μην το αλλάξεις.....
το "πρόεδρος" έχει πολλαπλές αναγνώσεις και ενοχλεί ενίοτε :whistling:
Σου μιλάω εκ πείρας :sneaky:
Μ' αρέσει που με προσέχεις και αποφεύγω τις (πολλαπλές) κακοτοπιές!:sneaky:
 

loudobic

AVSite Member
Μηνύματα
944
Reaction score
296
Παιδια η κατάσταση είναι μια τρέλα.. Εχω ncore μου αρέσουν μετά 2 εβδομάδες βαριέμαι τα πάντα.... πέρνω λάμπα... μετά πάλι τα ιδια τα ίδια...αλλαγές συνέχεια. Το μόνο που ξέρω εαν σταθεροποιηθώ εγώ και ο Musiclo ετοιμαστείτε για κάποιο μεγάλο φυσικό φαινόμενο....
 


Μηνύματα
1.908
Reaction score
1.659
Έχω ένα διακοπτικό τροφοδοτικό στον φορτιστή του κινητού, και ένα drive με PWM για την σούβλα, να μπω? :rolleyes:
Οι σουβλιστοί αποκλείονται...Εξαιρείται ο Αθανάσιος Διάκος που παίζει με ICE OMER BRYONI!
 

Μηνύματα
1.908
Reaction score
1.659
Παιδια η κατάσταση είναι μια τρέλα.. Εχω ncore μου αρέσουν μετά 2 εβδομάδες βαριέμαι τα πάντα.... πέρνω λάμπα... μετά πάλι τα ιδια τα ίδια...αλλαγές συνέχεια. Το μόνο που ξέρω εαν σταθεροποιηθώ εγώ και ο Musiclo ετοιμαστείτε για κάποιο μεγάλο φυσικό φαινόμενο....
Έχω έναν καλο ψυχαναλυτή!! Δεν βλέπεις εγώ τι σταθερός έχω γίνει?????
 


Μηνύματα
1.142
Reaction score
370
Ανέκαθεν μου άρεσε σχεδόν το οτιδήποτε είχα ακούσει σε ice.Τελικά κατέληξα με τα μεγάλα ενεργά της b&o… B&o.JPG
Ncore δυστυχώς δεν έχω ακούσει….ελπίζω κάποια στιγμή να ακούσω σε κανά φίλο από εδώ…αλλά κάτι μου λέει πως θα είναι του γούστου μου!
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.090
Μηνύματα
2.888.022
Members
37.984
Νεότερο μέλος
fchristos
Top