COSMOTE TV


billpeppas

A/V Επαγγελματίας
Μηνύματα
2.764
Reaction score
6.297
Στο δορυφορικό της nova ακόμα δε μου άνοιξαν τα κανάλια της cosmote. Πήρα στο 13800, ακούγεται ένα αυτοματοποιημένο μήνυμα για ενεργοποίηση ως 25/8.
Καιρό τώρα έχει χαθεί το τόπι στην Nova/United Group... υπομονή (φαντάζομαι έκανες τα βασικά, re-scan satellite, reboot τον δέκτη)
 

loggeo

Projectors
Moderator
Μηνύματα
7.309
Reaction score
8.925
Καιρό τώρα έχει χαθεί το τόπι στην Nova/United Group... υπομονή (φαντάζομαι έκανες τα βασικά, re-scan satellite, reboot τον δέκτη)
Ναι μωρέ. Έτσι κι αλλιώς εχω συνδρομή cosmote, την οποία προφανώς θα διακόψω ή θα την αφήσω για τον γιο μου τώρα που πάει για σπουδές.

Άσχετο:

Επειδή αγαπώ οτιδήποτε έχει μπάλα, αγόρασα έναν ωραίο κινέζικο multiviewer.
Ταμαμ για βραδιές ch.l. κλπ κλπ
 

billpeppas

A/V Επαγγελματίας
Μηνύματα
2.764
Reaction score
6.297
Ναι μωρέ. Έτσι κι αλλιώς εχω συνδρομή cosmote, την οποία προφανώς θα διακόψω ή θα την αφήσω για τον γιο μου τώρα που πάει για σπουδές.

Άσχετο:

Επειδή αγαπώ οτιδήποτε έχει μπάλα, αγόρασα έναν ωραίο κινέζικο multiviewer.
Ταμαμ για βραδιές ch.l. κλπ κλπ
Φθηνότερος σημαντικά από αυτόν της Black Magic ?
 

loggeo

Projectors
Moderator
Μηνύματα
7.309
Reaction score
8.925
Φθηνότερος σημαντικά από αυτόν της Black Magic ?
Αν θυμάμαι καλά 300-350 ευρώ είχα δώσει. Στην αρχή ήθελε δουλίτσα με τα Edid κλπ.
Μου έστειλε 3-4 μοντέλα μέχρι να τον στρώσουμε. :roflmao:
Μια input κι η output στα 4k/60hz. Πρέπει να μου έχει μείνει ακόμα 1 στην αποθήκη.
 

Akis_G

Τηγανιτοειδές (κόντρα πλακέ) μπάσο!
Μηνύματα
2.333
Reaction score
7.907
Στο δορυφορικό της nova ακόμα δε μου άνοιξαν τα κανάλια της cosmote. Πήρα στο 13800, ακούγεται ένα αυτοματοποιημένο μήνυμα για ενεργοποίηση ως 25/8.
Για δες παλι. Εμενα τωρα ανοιξαν. Παντως το 4Κ που ειπε καποιος πιο πανω, δεν το βλεπω.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.509
Μηνύματα
2.907.503
Members
38.057
Νεότερο μέλος
dimitrist900
Top