DACs - τελειωμό δεν έχουν

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
17.294
Reaction score
39.661
...προσωπικά βρίσκω πιο εντιμο να χαζεύεις τσοντοπεριοδικα ... Συνοδευομενα από εφηβικες προσδοκιες... Απο ενηλικιωμενες αντιστοιχου είδους οντιοφιλικες... 🙉🙊🙈
Παμελα γυρναπισω, ή εστω τηλεφωνα....
 

Μηνύματα
1.849
Reaction score
2.702
Όποιος ασχολείται δικαιούται να έχει άποψη. Σωστή ή λάθος δεν υπάρχει. Όλες είναι υποκειμενικές. Περί των τεχνικών τα γνωστά. Ο καθένας μιλάει με βάση αυτά που ξέρει. Το φαινόμενο να αμφισβητούνται κατασκευαστικά θέματα και να θεωρούνται μαρκετίστικα είναι απλα γελοίο. Ας καθόντουσαν αυτοί που το κανουν να φτιάξουν οι ίδιο κάτι παρόμοιο ή καλύτερο. Μετά ξαναμιλάμε. Φθηνά ή ακριβά πράγματα δεν υπάρχουν. Είναι θέμα πορτοφολιού και επιθυμίας αγοράς. Οι υπολοιποι που δεν ασχολούνται μπορούν να ακολουθούν κάποιους που ασχολούνται και να τους μιμούνται. Αυτό όμως δεν τους δίνει το δικαίωμα να ειρωνεύονται χωρίς να έχουν στοιχειώδη εμπειρία επί του αντικειμένου.
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.647
Reaction score
20.328
Αυτό όμως δεν τους δίνει το δικαίωμα να ειρωνεύονται χωρίς να έχουν στοιχειώδη εμπειρία επί του αντικειμένου.
Γιατί παρεξηγιέσαι βρε? :rolleyes:
Αν δεν κάμουμε λίγο πλακίστα δηλ. (εμείς οι πτωχοί) για τέτοια products με τιμές αγοράς ακινήτου με τι θα κάμουμε.. ? :idk:
Ή μήπως οι άνθρωποι που δίνουν τόσα για ηχητικά θα ''ιδρώσουν'' από ένα πείραγμα (yeah right :biggrin:)

Θα μαραζώσουμε έτσι στο τέλος.. :unsure:




Αυτό που λες πάντως για τη ''στοιχειώδη εμπειρία επί του αντικειμένου'' μην ορκίζεσαι πως υποχρεωτικά θα βοηθούσε όσο αφορά τα πειράγματα.. :whistling:
 
Last edited:

Μηνύματα
1.849
Reaction score
2.702
Άλλο το χιούμορ (μου αρέσει και το κάνω) και άλλο η ειρωνεία και το τρολλάρισμα.
Άλλο 2α δημοτικού και άλλο 3η λυκείου.

Όπως λέει και ο Μανέστρος..
Μικροί μεγάλοι στο καφενείο; :lolsign:
 

Μηνύματα
432
Reaction score
518
Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Βρήκα το Marantz CD60 εδώ στο site σε άψογη κατάσταση/τιμή και συμπλήρωσα τον Marantz Cinema 60 και δεν έχω σταματήσει να ακούω τα παλιά μου cd. Όντως το HDAM είναι πολύ γλυκοηχο.
Δεν έχω Marantz όμως ακούω ακόμη τα cd μου απο το Arcam Delta 70.3 και ο ήχος δεν με απογοητευσε ποτέ
το έχω από το 1991 κ τελευταία (ένα χρόνο) ο οδηγος δίσκου κάνει τα δικά του
Πάντως με μεσαία κ χαμηλή οικονομική κατηγορία dac δεν ακούω τρομερές διαφορές
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.405
Μηνύματα
2.902.135
Members
38.039
Νεότερο μέλος
periklispapasavvas7@gmail
Top