Eρωτευτηκα ενα fyne

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
53.851
Reaction score
133.463
Εχω εγώ εγγραφές (αλλά έτσι μόνο για εφέ το κάνανε και για λίγο π.χ. ο Sting) που χτυπάει και έρχεται το μπάσο απο πίσω αριστερά μου 1.5 - 2 μέτρα.
Πωωωωω, συγκινήθηκα τώρα. 😜🤭

τέτοιο αίσθημα πρέπει να μου προσφέρει το πολυκάναλο αναλογικά πολύ ανώτερο, για να πάει κάποιος και σε τέτοιο μπελά.
Είναι τόσο τραγικά γιγαντοτερατωδώς ανώτερο, που δε το χωράει η φαντασία σου, και ξέρω ότι την έχεις πολύ πολύ μεγάλη (τη φαντασία ρε, μη πάει αδίκως το μνυαλό σου άλλου).

Μην έρθεις να ακούσεις σε μένα, θα μπες σε πολύ μεγάλο μπελά. Τόσο μεγάλο, που και το μπιγκ Μπανγκ μικρό θα φαίνεται μπροστά του, πίτσκο.
 

Μηνύματα
960
Reaction score
1.038
Πωωωωω, συγκινήθηκα τώρα. 😜🤭


Είναι τόσο τραγικά γιγαντοτερατωδώς ανώτερο, που δε το χωράει η φαντασία σου, και ξέρω ότι την έχεις πολύ πολύ μεγάλη (τη φαντασία ρε, μη πάει αδίκως το μνυαλό σου άλλου).

Μην έρθεις να ακούσεις σε μένα, θα μπες σε πολύ μεγάλο μπελά. Τόσο μεγάλο, που και το μπιγκ Μπανγκ μικρό θα φαίνεται μπροστά του, πίτσκο.
Το δικαναλο και το πολυκάναλο είναι σαν τον τόνο.Το ψάρι.Το δικαναλο σου δίνει μουσικη-τονο φιλέτο ενώ το πολυκάναλο μουσικη-τονο τεμαχισμένο γιατι την τεμαχίζει.Κατωτερης ποιότητος και μπουγιο σε επαγγελματικές συσκευασίες.Η επιλογή είναι δική σας
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
17.733
Reaction score
41.057
.... λοιπον, τις προαλες επεσα πανω στα μεγαλα (ναι τα πολυ μεγαλα) της μαμα εταιριας. :boast:
(και εδω τελειωνει το ανεκδοτο)
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.484
Reaction score
13.691
Αυτό ξαναπέστο. Μια φορά πέρασε solid core interconnect από το στερεοφωνικό και μου έβγαλε την πίστη. Μέχρι και τα βύσματα διαλύονταν λόγω σκληρότητας.
Δεν βαζουμε βυζματα σε μονοκλωνο καλωδιο ηχειων αλλα χιτωνια χαλκου που λεει και ο Χερ Ντοκτορ πως τα λεει; πως τα λεει; Α θυμηθηκα το λεει Σλιφεν;)
 

Μηνύματα
7.060
Reaction score
1.066
Το δικαναλο και το πολυκάναλο είναι σαν τον τόνο.Το ψάρι.Το δικαναλο σου δίνει μουσικη-τονο φιλέτο ενώ το πολυκάναλο μουσικη-τονο τεμαχισμένο γιατι την τεμαχίζει.Κατωτερης ποιότητος και μπουγιο σε επαγγελματικές συσκευασίες.Η επιλογή είναι δική σας
Και οι μουσικοί είναι σαν τις μπάμιες , διεγείρουν τις αισθήσειες και ακούγονται κάποιες φορές πολύ δυνατά
Δεν βαζουμε βυζματα σε μονοκλωνο καλωδιο ηχειων αλλα χιτωνια χαλκου που λεει και ο Χερ Ντοκτορ πως τα λεει; πως τα λεει; Α θυμηθηκα το λεει Σλιφεν;)
Ούτε χιτώνα χρειάζεται να βάλεις. Γυμνό καλώδιο και κάθε μήνα τα γυαλίζεις ελαφρώς
 
Last edited:



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
173.025
Μηνύματα
2.925.821
Members
38.123
Νεότερο μέλος
fov
Top