eleni6 Καλως ορισες στο forum μας.

HV

Μηνύματα
3.939
Reaction score
0
:143:Εγω θελω να δω νεες κοπελες να ερχονται εδω "ΑΠΟ ΜΟΝΕΣ ΤΟΥΣ".....:116:
Ισως οταν φτασω κοντα στα 80 οπως μερικοι εδω μεσα να το εχω δει :142:
 

Μηνύματα
15.834
Reaction score
1.213
:143:Εγω θελω να δω νεες κοπελες να ερχονται εδω "ΑΠΟ ΜΟΝΕΣ ΤΟΥΣ".....:116:
Ισως οταν φτασω κοντα στα 80 οπως μερικοι εδω μεσα να το εχω δει :142:

Πως να ερχονται απο μονες τους οταν πρωτη μουρη εμφανιζονται τα ΚΕF ? Χαθηκε ενα ομορφουλι ipod ? Aλλα δυστυχως καμμια προνοια για το ασθενες φυλλο !!!

ΝΤΡΟΠΗ !!!!
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.961
Reaction score
23.740
Απάντηση: eleni6 Καλως ορισες στο forum μας.

Δεν υπαρχουν συνωμοσιες.
Υπαρχει ομως αλλο θεμα για τις προτασεις σας!
 

Μηνύματα
20.321
Reaction score
14.906
Και γυναικα εδω μεσα που να μην την εχει σουρει καποιος ?

Σε παρακαλω, κατ αρχας, ν ανακαλεσεις τον παραπανω ισχυρισμο.
 

HV

Μηνύματα
3.939
Reaction score
0
Σουρει - Σερνω .... Τι εχει ο χαρακτηρισμος ακριβως ? Ειναι ψεματα πως οσες γυναικες υπαρχουν εδω μεσα εχουν ερθει επειδη εχουν γνωστους εδω μεσα ? Δεν νομιζω πως το αρνειται κανεις αυτο οποτε τι κακο εχει ο χαρακτηρισμος ακριβως ?
 

Μηνύματα
15.834
Reaction score
1.213
Σουρει - Σερνω .... Τι εχει ο χαρακτηρισμος ακριβως ? Ειναι ψεματα πως οσες γυναικες υπαρχουν εδω μεσα εχουν ερθει επειδη εχουν γνωστους εδω μεσα ? Δεν νομιζω πως το αρνειται κανεις αυτο οποτε τι κακο εχει ο χαρακτηρισμος ακριβως ?


χαχαχχαχαχαχαχ...... μη μασας ...γυναικες !!!!
 

Μηνύματα
15.834
Reaction score
1.213
Re: Απάντηση: eleni6 Καλως ορισες στο forum μας.

Δεν υπαρχουν συνωμοσιες.
Ποιες συνωμοσιες ??? :203::203::203:

Το ρεμαλι εννοεις ? Ρεμαλι : Kαθε μελος που γραφει στα ρεμαλια club ,ειτε ανδρας ειτε γυναικα. Και για μενα ειναι αξιο σεβασμου !! Και θαυμασμου..πως επιζει εκει μεσα..!!! :137: :137: :137:

Παω για ποτακια... σας παρακαλω μην απαντησετε σε αυτο το μηνυμα..θα ενεργοποιηθει ενας ιος που θα μολυνει το pc σας.. και θα χασετε ολα τα mp3 σας !! :138:

:605:
 

Maria Pentagiotissa

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
15.781
Reaction score
342
Πάλι πέφτεις στην παγίδα να είσαι απόλυτος HV...

Ειναι ψεματα πως οσες γυναικες υπαρχουν εδω μεσα εχουν ερθει επειδη εχουν γνωστους εδω μεσα ?
Εσύ ξέρεις ότι είναι αλήθεια; Γιατί εγώ έχω κάποιες αμφιβολίες... κι όχι μόνο για τον εαυτό μου.

Σουρει - Σερνω .... Τι εχει ο χαρακτηρισμος ακριβως?
Απλά δεν είναι ο ευγενέστερος... και για άντρα να το έγραφες, π.χ. ότι τον έσουραν από άλλο φόρουμ, δεν νομίζω ότι θα χτυπούσε και τόσο καλά...

Χωρίς παρεξήγηση, γίνε λίγο πιο μετριοπαθής... δεν νομίζω ότι θα χάσεις τίποτα...
 

Μηνύματα
15.834
Reaction score
1.213
Και παρακαλω να ειστε ολοι σεμνοι !!!! :204::204::204:

Να επανερθετε στην ταξη...ταχιστα..το διαλλειμα τελειωσε !! :137:

Και μην πειραζετε την EΛΕΝΗ6 !!! :614: :612:
 

HV

Μηνύματα
3.939
Reaction score
0
Καλα δεν κυριολεκτω με την λεξη σερνω, απλα εννοω πως αν οχι ολες τοτε σχεδον ολες οι γυναικες εδω μεσα ηρθαν επειδη αλλες εχουν γνωστο που βρισκεται εδω και αλλες κατι ακομα παραπανω. Κακα τα ψεματα οπως λεει και ο μελετης δεν εχουμε και υλικο εδω μεσα ωστε να ερθει μια κοπελα/γυναικα απο μονη της. Μαρια εσυ δεν ξερω πως ηρθες και αφου λες πως ηρθες στο φλου τοτε σε πιστευω.
 

Μηνύματα
919
Reaction score
1
Τουναντιον! Ο Τερης ειναι το ιδανικοτερο θα ελεγα υλικο για να σουρει μια γυναικα να ερθει απο μονη της. :137:
 

Μηνύματα
960
Reaction score
0
Τουναντιον! Ο Τερης ειναι το ιδανικοτερο θα ελεγα υλικο για να σουρει μια γυναικα να ερθει απο μονη της. :137:
Ο Τέρης πάντως ... κρατάει άνετα μία γυναίκα στο κλάμπ!! Αυτό του το αναγνωρίζω!!!!!

Meletov ... σε ευχαριστώ!!!
 

Μηνύματα
20.321
Reaction score
14.906
Eπειδη συνεχιζεις ν αερολογεις ,και επειδη επαναλαμβανεσαι,και επειδη ολες οι μερες δεν ειναι ιδιες,αγνοεις παντελως την υπαρξη οριων κι "αυτορρυθμισης"- και καλα εμας τις γυναικες μας εχεις Χ^*^(*()νες-.....

σε καλω τωρα να μας αποδειξεις ποιος εσυρε ποια εδω μεσα -δεν ειμαστε πολλες οι θηλυκες υπαρξεις,μετρημενες ειμαστε στα δαχτυλα- και να το κανεις ενυπογραφα, με το πραγματικο σου ονοματεπωνυμο.


Χριστινα Κελλερ.
 

HV

Μηνύματα
3.939
Reaction score
0
Χριστινα δεν ξερω τι επαθες σημερα και εισαι ετσι ( αποτι λες ολες οι μερες δεν ειναι ιδιες οποτε ετσι το εκλαμβανω εγω ) αλλα δεν νομιζω πως θα κατσω να τσακωθω επειδη εχεις ορεξη. Οσο για το ποιες ηρθαν εξαιτιας γνωστων νομιζω πως ολοι πανω κατω τις ξερουμε και δεν βλεπω τον λογο που το θεωρεις κακο. Τωρα αν και εσυ ηρθες εδω απο "τυχη" οκ και εγω μαζι σου κανενα προβλημα.
 

Μηνύματα
960
Reaction score
0
Εγώ απλά μπήκα στο AVSITE .... μου έκανε εντύπωση μία συγκεκριμένη ενότητα ... είδα φώς ... και μπήκα! Πειράζει που δέν με έσυρε κανείς???
 

Μηνύματα
960
Reaction score
0
... επίσης θεωρώ ότι δέν είναι κακό να πάς κάπου συστημένος! Ακόμη και σε ένα φόρουμ!!! Άλλωστε αυτός είναι ο ιδανικός τρόπος για ένα καλό ξεκίνημα ... και μία εγγυημένη συνέχεια!
 

HV

Μηνύματα
3.939
Reaction score
0
Και εγω αυτο λεω Ελενη αλλα η Χριστινα το πηρε σαν κακο.
 

Μηνύματα
406
Reaction score
0
Εγώ πάντως οφειλω να ομολογίσω οτι παρασυρθηκα λιγακι, οχι τοσο απο τον pseira, οσο απο την καλη παρεα οταν γνωρισα καποια ατομα του forum.:408:
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.961
Reaction score
23.740
Απάντηση: eleni6 Καλως ορισες στο forum μας.

Κι εγω οφειλω να πω οτι αν συνεχισει ετσι ο HV θα φαει ενα ΒΑΝ ,τετοιο που θα βουιζουν τ αυτια του κανα 3μηνο!
Αρκετα πια .
Βρε συ HV ,γιατι παντου πρεπει να εισαι πνευμα αντιλογιας?
Και κατι αλλο .
ΔΕΝ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΛΑ!!!
 

Μηνύματα
4.480
Reaction score
3
Απάντηση: eleni6 Καλως ορισες στο forum μας.

Κι εγω οφειλω να πω οτι αν συνεχισει ετσι ο HV θα φαει ενα ΒΑΝ ,τετοιο που θα βουιζουν τ αυτια του κανα 3μηνο!
Αρκετα πια .
Βρε συ HV ,γιατι παντου πρεπει να εισαι πνευμα αντιλογιας?
Και κατι αλλο .
ΔΕΝ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΛΑ!!!
:111: :111: :111:


Μα πως μπορείς να είσαι σίγουρος; :136:



:142:
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.090
Μηνύματα
2.888.022
Members
37.984
Νεότερο μέλος
fchristos
Top