eleni6 Καλως ορισες στο forum μας.

Μηνύματα
15.834
Reaction score
1.213
Re: Απάντηση: eleni6 Καλως ορισες στο forum μας.

:111: :111: :111:


Μα πως μπορείς να είσαι σίγουρος; :136:



:142:

:204::204::204::204::204:

Eλα ντε ..ολα πια τα ξερει αυτο το παιδι ???? :138: (βλεπω να τα ακουω εγω τωρα..:137:)

Ξερω καποιον που τα ξερει ολα... τον ξερετε και εσεις νομιζω !!

Μηπως να τον ρωτησουμε ποιος εχει δικιο ?
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.961
Reaction score
23.740
Απάντηση: eleni6 Καλως ορισες στο forum μας.

Παρακαλω ,ας μην το συνεχισουμε!
 

HV

Μηνύματα
3.939
Reaction score
0
Re: Απάντηση: eleni6 Καλως ορισες στο forum μας.

Κι εγω οφειλω να πω οτι αν συνεχισει ετσι ο HV θα φαει ενα ΒΑΝ ,τετοιο που θα βουιζουν τ αυτια του κανα 3μηνο!
Αρκετα πια .
Βρε συ HV ,γιατι παντου πρεπει να εισαι πνευμα αντιλογιας?
Και κατι αλλο .
ΔΕΝ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΛΑ!!!

θα φαω BAN επειδη ειμαι πνευμα αντιλογιας ? Ε ρε τι αλλο θα ακουσω εδω μεσα. :116:
Παντως μαρεσει πως τα ιδια ατομα που λενε τα παραπανω ειναι και καθετοι στο οτι η χουντα ηταν κατι κακο... :142::143::135:
 


Μηνύματα
5.771
Reaction score
0
Eπειδη συνεχιζεις ν αερολογεις ,και επειδη επαναλαμβανεσαι,και επειδη ολες οι μερες δεν ειναι ιδιες,αγνοεις παντελως την υπαρξη οριων κι "αυτορρυθμισης"- και καλα εμας τις γυναικες μας εχεις Χ^*^(*()νες-.....

σε καλω τωρα να μας αποδειξεις ποιος εσυρε ποια εδω μεσα -δεν ειμαστε πολλες οι θηλυκες υπαρξεις,μετρημενες ειμαστε στα δαχτυλα- και να το κανεις ενυπογραφα, με το πραγματικο σου ονοματεπωνυμο.


Χριστινα Κελλερ.
Xristina Keller καλως ηρθες .
 


Irene_K

Τάγμας
Μηνύματα
1.538
Reaction score
0
Απάντηση: Re: eleni6 Καλως ορισες στο forum μας.

Eπειδη συνεχιζεις ν αερολογεις ,και επειδη επαναλαμβανεσαι,και επειδη ολες οι μερες δεν ειναι ιδιες,αγνοεις παντελως την υπαρξη οριων κι "αυτορρυθμισης"- και καλα εμας τις γυναικες μας εχεις Χ^*^(*()νες-.....

σε καλω τωρα να μας αποδειξεις ποιος εσυρε ποια εδω μεσα -δεν ειμαστε πολλες οι θηλυκες υπαρξεις,μετρημενες ειμαστε στα δαχτυλα- και να το κανεις ενυπογραφα, με το πραγματικο σου ονοματεπωνυμο.


Χριστινα Κελλερ.
Χριστινάκι μου καλώς μας ξαναήρθες. Που χάθηκες βρε? Να μπαίνεις πιο συχνά να σε βλέπουμε...

Eleni6 καλώς μας ήρθες στο forum και στο club!!!! :126:
 

Μηνύματα
20.321
Reaction score
14.906
Andrew και Ειρηνη σας ευχαριστω για το καλωσορισμα.....αλλα αυτο το θεμα ειναι αφιερωμενο εξαιρετικα στην ελενη6 και στην θεση της γυναικας στις δυτικες κοινωνιες απο το τελος του β παγκοσμιου πολεμου και μεχρι σημερα.

Ως προς το πρωτο,αποστολη "εξετελεσθη επιτυχως".
Οσον αφορα στο δευτερο σκελος.....θα χρειαστουμε την αρωγη του ΗV.Χρωσταει τοσες συγνωμες, οσες και οι γυναικειες παρουσιες.

Εμαθα σημερα, οτι ετσι κανουν οι αντρες...:444:
 

HV

Μηνύματα
3.939
Reaction score
0
Καλα πεσμας πρωτα τι εγινε στην ζωη σου και φερεσαι ετσι ( Κατι εγινε και το παραδεχτηκες πριν ) και μετα βλεπουμε για ολα τα αλλα.
 


HV

Μηνύματα
3.939
Reaction score
0
Λοιπον δεν θα κατσω να ασχοληθω αλλο με το θεμα γιατι η Χριστινα απο την μια θελει να ξεσπαει δημοσιος αλλα απο την αλλη να μην την ρωταω για τους λογους.
Η συνεχεια λοιπον σε PM.
 

Μηνύματα
20.321
Reaction score
14.906
Οπως εχω ξαναπει.....με κουρασες....για σημερα....

Καταραμενο jet-lag....


Δεν θα επιθυμουσα να ξανα ασχοληθεις παρακαλω,δεν ξεσπασα δημοσιως - αυτο καταλαβες εσυ -.....


Αν θες να μαθεις κατι πιο προσωπικο,ευχαριστως σε πμ.


Σ ευχαριστω πολυ,περιμενω ομως.....Γνωριζεις εσυ καλυτερα....:126:
 




Μηνύματα
1.119
Reaction score
1
E ρε σούστη μου τι γίνεται στα φόρα, να χαίρομαι ή να λυπάμαι που δεν έχω χρόνο γιά συχνότερες επαφές;.....:609:
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.090
Μηνύματα
2.888.022
Members
37.984
Νεότερο μέλος
fchristos
Top