ESOTERIC X-03

Μηνύματα
578
Reaction score
422
Απο αυτά που περιγράφει ο Αντώνης το after sales της εταιρείας είναι γτπ :roflmao:
Ουσιαστικα του απαντησαν "ευγενικα" μας εχεις πρηξει τα @@ με την αρχαιολογια cd player σου (υποτιμησαν και το ιδιο τους το προιον ουτε SACD το ειπαν) σου δινουμε 40% εκπτωση και take it or leave it. Εγω θα του απαντουσα θα ερθω να το βαλω στο κ@λο σου μαζι με το 40% που μου δινεις. Οταν πουλας high end και δεν εισαι εταιρεια φωτοβολιδα θα πρεπει να αντεχουν τα προιοντα η αν δεν αντεχουν να μπορεις να τα υποστηριξεις οσα χρονια και να περασουν. Τι ειναι παντοφλες να τις αλλαζεις καθε χρονο?
 

Μηνύματα
28.085
Reaction score
26.471
Αυτός που του απάντησε έτσι είναι ο υπεύθυνος Ευρώπης.
Αν το μάθουν αυτό οι Ιάπωνες θα τον πάνε καροτσάκι. Μέχρι την έξοδο.
Απλά αυτός βασίζεται στο ότι δεν θα μαθευτεί .
 

Μηνύματα
3.326
Reaction score
440

Αν είναι αυτά , γιατί δεν βλέπω άλλα που να είναι σε ζεύγη , δεν βλέπω να είναι προγραμματιζόμενα.
Αλλά ο Τροβάς σίγουρα ξέρει καλύτερα.

Είναι και ζοχάδας ο τύπος.
Ναι !!!


Βρε Αντώνη, επειδή ο "κάτω" 825 φαίνεται να έχει ψηθεί, μήπως μπορεί ο τεχνικός να κάνει έναν κόπο να βρει το αίτιο, να κάνει την ανάλογη επισκευή και να τον αλλάξει; Μια ύστατη προσπάθεια τέλος πάντων. Εκτός αν συμβαίνουν και πράγματα που δεν φαίνονται στις φωτογραφίες, οπότε...
Ουσιαστικα του απαντησαν "ευγενικα" μας εχεις πρηξει τα @@ με την αρχαιολογια cd player σου (υποτιμησαν και το ιδιο τους το προιον ουτε SACD το ειπαν) σου δινουμε 40% εκπτωση και take it or leave it. Εγω θα του απαντουσα θα ερθω να το βαλω στο κ@λο σου μαζι με το 40% που μου δινεις. Οταν πουλας high end και δεν εισαι εταιρεια φωτοβολιδα θα πρεπει να αντεχουν τα προιοντα η αν δεν αντεχουν να μπορεις να τα υποστηριξεις οσα χρονια και να περασουν. Τι ειναι παντοφλες να τις αλλαζεις καθε χρονο?
Ακριβώς έτσι σκέφτηκα κ εγώ Χρήστο μου!!!
Και που να δεις ο Έλληνας αντιπρόσωπος .....στα παλιά του τα παπούτσια !!!
Η μόνη συμβολή του στο όλο θέμα ήταν ..εγώ δεν ανακατεύομαι Στείλτο μόνος σου στην TRIPLEX SERVIS GERMANY.
Πάντως όταν έχεις ένα τέτοιο μηχάνημα το οποίο το έχεις πληρώσει καινούργιο και οχι δεύτερο-τρίτο-τέταρτο …χέρι το θελεις πλήρως λειτουργικό ανεξάρτητα αν έχει απαξιωθεί και η εμπορική του αξια μπορεί να είναι στο 1/10 της αρχικής.
Απο αυτά που περιγράφει ο Αντώνης το after sales της εταιρείας είναι γτπ :roflmao:
Ακριβώς !!!!!!!!
Αυτός που του απάντησε έτσι είναι ο υπεύθυνος Ευρώπης.
Αν το μάθουν αυτό οι Ιάπωνες θα τον πάνε καροτσάκι. Μέχρι την έξοδο.
Απλά αυτός βασίζεται στο ότι δεν θα μαθευτεί .
Μακάρι να είχα πρόσβαση στην ESOTERIC JAPAN έστω κ κάποιο mail να το έστελνα αλλά δεν μπορώ να βρώ τπτ.
Εάν κάποιος φίλος μπορεί να βρει κάποιο mail από ESOTERIC JAPAN .......
 


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
17.256
Reaction score
39.558
...ισως να ειναι εσωστρεφης εταιρια...αν κρινω απο το ονομα...δεν ειναι ανοικτοι σε κριτικη... κατι τετοιο... 🐒
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.382
Μηνύματα
2.900.705
Members
38.033
Νεότερο μέλος
Π.Α.Η.
Top