ESOTERIC X-03

Μηνύματα
3.334
Reaction score
447
Εδώ λέει ότι συγχωνεύθηκαν πρόσφατα (1/4/2024).

Θα ασχοληθώ με το θέμα νομικα´ όταν επιστρέψω από τις διακοπές μου Γιάννη.
 

Μηνύματα
1.291
Reaction score
2.143
Με συγχωρείς, αλλά θα ασχοληθείς νομικά για να κάνεις τί ακριβώς;
Ποιά χρονιά σταμάτησε η παραγωγή του;
Απ'όσο γνωρίζω, οι κατασκευαστές αυτοκινήτων είναι υποχρεωμένοι να έχουν ανταλλακτικά για 10 χρόνια μετά την διακοπή παραγωγής ενός μοντέλου. Μετά τέλος.
Και εκεί μιλάμε για δεκάδες και ίσως εκατοντάδες πουλημένα οχήματα και μπορεί να βρεθείς χωρίς ανταλλακτικά.
 

Μηνύματα
3.334
Reaction score
447
Με συγχωρείς, αλλά θα ασχοληθείς νομικά για να κάνεις τί ακριβώς;
Ποιά χρονιά σταμάτησε η παραγωγή του;
Απ'όσο γνωρίζω, οι κατασκευαστές αυτοκινήτων είναι υποχρεωμένοι να έχουν ανταλλακτικά για 10 χρόνια μετά την διακοπή παραγωγής ενός μοντέλου. Μετά τέλος.
Και εκεί μιλάμε για δεκάδες και ίσως εκατοντάδες πουλημένα οχήματα και μπορεί να βρεθείς χωρίς ανταλλακτικά.
Είπα όχι για να δικαιωθώ όσο αφορά την επισκευή του μηχανήματος.
Πιστεύω ότι οι περισσότεροι ενημερώθηκαν για το after sale SERVIS της εν λόγω εταιρείας.
Θα δώσω σε αυτούς που πρέπει όλο το ιστορικο´ της ταλαιπωρίας μου για την συμμετοχή του προβλήματος μου και την συμπεριφορά του Έλληνα αντιπροσώπου και για την συμμετοχή κ προσβλητική απάντηση του εκπροσώπου της εταιρείας στην Ευρώπη.
Ανάλογα θα κινηθούν κ θα ενημερώσουν τους αρμόδιους Δημόσιους φορείς εντός Ελλάδος και ΕΕ και ένα περιποιημένο ενημερωτικό mail στην επίσημη πλέον κατασκευάστρια εταιρεία.
Δεν θα ασχοληθώ πλέον εγώ προσωπικά.
Θα ασχοληθούν αυτοί που πρέπει με τον τρόπο που γνωρίζουν.
 

Μηνύματα
600
Reaction score
559
Είπα όχι για να δικαιωθώ όσο αφορά την επισκευή του μηχανήματος.
Πιστεύω ότι οι περισσότεροι ενημερώθηκαν για το after sale SERVIS της εν λόγω εταιρείας.
Θα δώσω σε αυτούς που πρέπει όλο το ιστορικο´ της ταλαιπωρίας μου για την συμμετοχή του προβλήματος μου και την συμπεριφορά του Έλληνα αντιπροσώπου και για την συμμετοχή κ προσβλητική απάντηση του εκπροσώπου της εταιρείας στην Ευρώπη.
Ανάλογα θα κινηθούν κ θα ενημερώσουν τους αρμόδιους Δημόσιους φορείς εντός Ελλάδος και ΕΕ και ένα περιποιημένο ενημερωτικό mail στην επίσημη πλέον κατασκευάστρια εταιρεία.
Δεν θα ασχοληθώ πλέον εγώ προσωπικά.
Θα ασχοληθούν αυτοί που πρέπει με τον τρόπο που γνωρίζουν.
Σε προϊόν πάνω από δεκαετία ,τρέχα γύρευε. Καινούριο πάμε παρακάτω
 


Staff online

  • loggeo
    Projectors
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.395
Μηνύματα
2.901.337
Members
38.036
Νεότερο μέλος
ChristosM
Top