EverSolo Audio - Ελλάς


Μηνύματα
25
Reaction score
18
Υπάρχει εκτός play store αναβάθμιση της Εφαρμογής
Δεν ξερω αν μου φαινεται μονον εμενα πολυ χαλια η εφαρμογη του controler απο το κινητο αλλα πασχει σοβαρα ειδικα στο κομματι του ιντερνετικου ραδιοφωνου με κυριο προβλημα οτι δεν εχει επιλογη να φυγεις απο τους τοπικους σταθμους και να πας σε ολο τον κοσμο να το πω απλα
Το παραπανω απο οσο εψαξα γινεται μονον απο την οθονη του μηχανηματος
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.255
Reaction score
44.591
Δεν ξερω αν μου φαινεται μονον εμενα πολυ χαλια η εφαρμογη του controler απο το κινητο αλλα πασχει σοβαρα ειδικα στο κομματι του ιντερνετικου ραδιοφωνου με κυριο προβλημα οτι δεν εχει επιλογη να φυγεις απο τους τοπικους σταθμους και να πας σε ολο τον κοσμο να το πω απλα
Το παραπανω απο οσο εψαξα γινεται μονον απο την οθονη του μηχανηματος
Τη μπάρα αυτή τη έχεις υπόψιν?
1000001855.jpg
 


Μηνύματα
25
Reaction score
18
πλεον δεν μου εμφανιζει σταθμους ουτε τους λιγους που εβγαζε τους τοπικους
Μυριζομαι προβλημα

οκ με δυο επαναφορες συστηματος εστρωσε
 
Last edited:


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.954
Reaction score
38.813
καλα φενεται να εχει παει αυτο το μηχανακι παντως (εννοω οτι πρεπει να το εχει αγορασει αρκετος κοσμος, και να ειναι και ευτυχης με την αγορα του, πρωτιστως) :boast:
 

Μηνύματα
117
Reaction score
56
Καλημέρα
Ποιος σκληρός ssd συστήνεται για το eversolo 6 χωρίς να δημιουργεί θέμα αύξησης θερμοκρασίας ?
Επίσης, έβλεπα στο fb έναν ταλαίπωρο που πήγε να αλλάξει τροφοδοτικό στο 6 αλλά χάλασε την κεφαλή της βίδας και τελικά χρησιμοποίησε εξολκέα.

Θα του στείλω μνμ να μιλήσει με τον damian για την εγγύηση ...

Γατάκι ...
 

Attachments


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.255
Reaction score
44.591
Μετά από δική μου έρευνα έβαλα ssd adata legend 850.
Έρχετε με μια ψύκτρα χαμηλού προφίλ που τη κολλάς πάνω στο σκληρό, κλείνοντας το καπάκι της συσκευής έρχετε οριακά σε επαφή με τη ψύκτρα του ssd και το κουτί της συσκευής λειτουργεί ως μεγαλύτερη ψύκτρα.
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.255
Reaction score
44.591
Σε 4tb βγαίνει ο 960 αλλά στοιχίζει αρκετές παράδες, προσωπικά και για τις δικές μου ανάγκες έβαλα 1tb τον 850
 

sps

Μηνύματα
719
Reaction score
525
Καλημέρα, έχω ένα Α6 από τον Απρίλη του '23 του έχω βάλει ενα Crucial P3 Plus M.2 2280 4TB PCI-Express 4.0 x4 NVMe 3D NAND Internal Solid State Drive (SSD) CT4000P3PSSD8. με μια ψύκτρα χαμηλού προφίλ, δεν εχω αντιμετώπιση κάποιο πρόβλημα ενα χρόνο τώρα.
Και είναι σχετικά γεμάτος.
 


vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.739
Reaction score
7.534


Πολυ ωραιο βιντεο για χρηση του REW και του Umic για το Α6 και το Α8 (πανευκολο για εφαρμογη ) ωστε να μετρηθει σωστα ο χωρος και να παραμετροποιηθει μ ε τον καλλιτερο δυνατο τροπο το εργαλειο σας....για ριξτε μια ματια αγορακια !!!!



Οσοι εχετε το Α8 το δουλευετε και σαν προ επανω σε τελικο η μονο σαν dac streamer ?
 
Last edited:



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.091
Μηνύματα
2.888.047
Members
37.984
Νεότερο μέλος
fchristos
Top