KRELL FPB 400 CX



Μηνύματα
9.946
Reaction score
33
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Βλασούκο, να ένας καλός τρόπος να πάρεις βαθύ χαμηλό:

 

VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.058
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

δεν περνας κυρα ΜΑρια δεν περνας δεν περνας. καταφερα και ξεφυγα απο τα νυχια της δροσερης θαλασσας του ευβοικου και επεστρεψα στην φυσιολογικη μου θεση στο καμινι της Γλυφαδς. ουφ.
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Παιδιά τον ενισχυτή τον καπάρωσε μια γερμανίδα τουρίστρια με 12 κιλά βυζί που πήρε τα μυαλά του κορίνθιου. Λυπάμαι χάσατε. :137:

....
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
78.502
Reaction score
96.938
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Τσάμπα;:121:
 

Μηνύματα
5.197
Reaction score
19
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Καταθέτω δύο (2 το νούμερο) προτάσεις για να λήξει (ξανά) το θέμα και σκεφτείτε τις καλά!:

(1) και επειδή ΕΓΩ είμαι ο πιο Large απ' όλους εδώ προτείνω να τσοντ@ρουμε ΟΛΟΙ ΜΑΣ μέχρι του ποσού των ολόκληρων πενήντα (50 το νούμερο) ΕΥΡΩ να τα δώσουμε στον Βλάσης για να κρατήσει τον Κρελ και να μην κλαίμε μαζί του...

(2) χοιρινή πασέτα σούβλας με πατάτες τηγανιτές, τζατζίκι και District 9 (Nine το νούμερο) για απόψε... (το κουδούνι του σπιτιού μου έχει άλλο επίθετο :136:)

:142::143:
 

Μηνύματα
9.946
Reaction score
33
Απάντηση: Re: KRELL FPB 400 CX

Παιδιά τον ενισχυτή τον καπάρωσε μια γερμανίδα τουρίστρια με 12 κιλά βυζί που πήρε τα μυαλά του κορίνθιου. Λυπάμαι χάσατε. :137:

....
Νομίζω την ξέρω!

Θα τον πλάκωσε στα βζοσκάμπλα τον έρμο και θα τά χασε... :143:
[YOUTUBE]<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/puloVmhe_iU&amp;hl=el_GR&amp;fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/puloVmhe_iU&amp;hl=el_GR&amp;fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/YOUTUBE]
 


Μηνύματα
1.597
Reaction score
6
Re: Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

έλα κι εσύ να σε ποτίσουμε, μέχρι να ξεχάσεις το πικάπ!
το πικαπ δεν ξεχνιεται
οσο και να τον ποτισετε αποκλειεται να το ξεχασει. Και καλα κανει ο ..ανθρωπας. Μια χαρα πικαπονιον εχει, και ακρως εξαγνισμενον.
 

Μηνύματα
1.597
Reaction score
6
βλάση!!!γιατρέ!!!πουλάτε να χαρίζουμε μαγιο!!!

κλίκ
Αυτη ειναι μπιζνα. Να πουλας μαγιω που μολις βραχουν να..... εξαφανιζονται:137:

Αμα πουλας ενισχυτες που μολις ζεσταθουν εξαφανιζονται θα ηταν μια καλη δουλεια -μπιζνα:141::142:
 


Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.947
Reaction score
34.735
Ειναι σε γνωστο παραθαλασσιο μερος της Β.Ελλαδας και καλοπερναει αγκαλια με τον Krell ακομα και στην παραλια, στα μακροβουτια και στις τσαρκες...
 

Μηνύματα
9.946
Reaction score
33
Απάντηση: Re: KRELL FPB 400 CX

Ειναι σε γνωστο παραθαλασσιο μερος της Β.Ελλαδας και καλοπερναει αγκαλια με τον Krell ακομα και στην παραλια, στα μακροβουτια και στις τσαρκες...
Άκουσα -αλλά δεν είμαι σίγουρος για την πληροφορία- ότι βάζει και αντηλιακό στον krell με δείκτη προστασίας 50+ :138:
 


Μηνύματα
9.946
Reaction score
33
Απάντηση: Re: KRELL FPB 400 CX

τι να το κανει το αντηλιακο:131:?Αφου ειναι μαυρος απο μονος του:137:

Ααααα θα σε μαλώσω! :114:
Το αντηλιακό χρειάζεται για να μη γίνει μελιτζανυί :138:
 


Μηνύματα
9.946
Reaction score
33
Απάντηση: Re: KRELL FPB 400 CX

σωστοοος!!!!

πως το .....ξερεις...(το μελιτζανι..).!
Απλά ειπώθηκε εδώ μέσα...
Έχω πρόβλημα με τη μνήμη μου, δεν ξεχνάω σχεδόν ποτέ... (αλήθεια)
 

Μηνύματα
1.597
Reaction score
6
καλο αυτο!:107:

θυμασαι τον Βλασιο που εγραφε? :126:

Τωρα παει πια ,,εμπλεξε με..... βορειο Ελλαδα μερια...και μας ξεχασε.

κακες παρεες:142:

Πες του κανενα μυστικο πως να βελτιωσει τη μνημη του, μπας και μας θυμηθει και ξαναγραψει τιποτα...
 

Μηνύματα
9.946
Reaction score
33
Απάντηση: Re: KRELL FPB 400 CX

καλο αυτο!:107:

θυμασαι τον Βλασιο που εγραφε? :126:

Τωρα παει πια ,,εμπλεξε με..... βορειο Ελλαδα μερια...και μας ξεχασε.

κακες παρεες:142:

Πες του κανενα μυστικο πως να βελτιωσει τη μνημη του, μπας και μας θυμηθει και ξαναγραψει τιποτα...
Αααααα αν θέλουμε να ξαναγράψει ο κρελιασμένος, τότε δεν χρειαζόμαστε βελτιωτικά μνήμης κλπ....
Άλλα χρειάζονται! Πχ:

 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.173
Μηνύματα
2.891.424
Members
38.001
Νεότερο μέλος
Αναστάσιος Κελεγκουρης
Top