KRELL FPB 400 CX

Μηνύματα
2.500
Reaction score
1.791
Απάντηση: Re: KRELL FPB 400 CX

Ρε παιδιά, μπορεί κάποιος να πει στον τρελοκορίνθιο ότι οι γκόμενες στα μίτς μπάρς δεν τον εκτιμούν περισσότερο όταν κυκλοφορεί καλοκαιριάτικα με τον κρελ στην πλάτη; Όπου πάμε παραμάσχαλα με τον ενισχυτή είναι. :135:

...
φιλαράκ αμα κουβαλάει κρελ θα είναι "ένα σώμα με μύωνες γεμάτο, τις πόζες σαν αρχίσει, θα πέσουν όλες κάτω!"

χεχεχε
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
53.781
Reaction score
133.254
Απάντηση: Re: KRELL FPB 400 CX


http://gr8one.net/gallery/albums/uploads/Motivational/normal_MotPost_decisions.JPG[IMG]
[/SPOILER][/QUOTE]

[quote="GeoVaz, post: 1143092"][spoiler][IMG]http://www.catenaccio.nl/wp-content/uploads/2010/03/football-argentina-l.jpg
παιδιά βοήθεια!:136:

δε μπορώ να διαλέξω! :137:

(γιατί να διαλέξω όμως; ας τα πάρω όλα καλύτερα....:138::143:)
 

Μηνύματα
9.946
Reaction score
33
Απάντηση: Re: KRELL FPB 400 CX

Ρε παιδιά, μπορεί κάποιος να πει στον τρελοκορίνθιο ότι οι γκόμενες στα μίτς μπάρς δεν τον εκτιμούν περισσότερο όταν κυκλοφορεί καλοκαιριάτικα με τον κρελ στην πλάτη; Όπου πάμε παραμάσχαλα με τον ενισχυτή είναι. :135:

...
Έλα ρε Νίκο.....
Μην τον αποθαρρύνεις τον καημενούλη... χαίρεται τον κρελλι του κι'αυτός...
Δώσε του κουράγιο, πέστου ότι και με τον κρελλ στην πλάτη υπάρχουν και μερικές στην παραλία που θα τον εκτιμήσουν:


ή

 

Μηνύματα
9.946
Reaction score
33
Απάντηση: Re: KRELL FPB 400 CX

παιδιά βοήθεια!

δε μπορώ να διαλέξω!

(γιατί να διαλέξω όμως; ας τα πάρω όλα καλύτερα....)
τα βίντεα τα είδες? ειδικά το δεύτερο το ασπρόμαυρο?

Πρέπει να τόχω δει καμμιά 200ρια φορές απ'το πρωί που πήρα το mail!
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
53.781
Reaction score
133.254
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

μη με διακόπτεις τώρα, βλέπω βίντεο ρε σου λέω!
 

Μηνύματα
1.597
Reaction score
6
Re: Απάντηση: Re: KRELL FPB 400 CX

Αααααα αν θέλουμε να ξαναγράψει ο κρελιασμένος, τότε δεν χρειαζόμαστε βελτιωτικά μνήμης κλπ....
Άλλα χρειάζονται! Πχ:


AMAN:111: ΤΙΝ ΤΟΥΤΑ
:442:

Προσπαθω να ...εξαγνιστω με τα ΝΜ εργαλεια μου και δε ..με αφηνετε....:142:
 

Μηνύματα
5.197
Reaction score
19
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: KRELL FPB 400 CX

AMAN ΤΙΝ ΤΟΥΤΑ


Προσπαθω να ...εξαγνιστω με τα ΝΜ εργαλεια μου και δε ..με αφηνετε....
δεν κάνεις σωστή χρήση των...
δοκίμασες να τα στιβάξεις ΟΛΑ μπροστά από την οθόνη του πισί σου???:138::142::143:
 



Μηνύματα
4.928
Reaction score
4.082
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Τελικα Κωστα τι θα κανει ο φιλος μας με τον Κρελ? Θα τον στειλει στον αγυριστο η θα τον κρατηση? Αν τον κρατηση, ενταξει ειναι πλεον γνωστο το τι πρεπει να κανει στην συνεχεια. Αν ομως τον επιστρεψει, τι δρομο θ ακολουθησει?
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.740
Reaction score
7.534
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Μηπως τα εχετε παιξει βρε βλαμμενα?:116::116:

Εχουμε σκισει τα βρακια μας απο τις πολλες μπυρες και το φαι.....τι γουρουναδες ειναι αυτοι βρε παιδια....τι στα διαλα ....τυρανοσαυρο εχουν μεσα στο στομαχι...δεν τους τελειωνει η ορεξη με τιποτις??
Ασε εκεινες οι μπυρες....κανουλα ασημοσκαλιστη εχουν τρομαρα τους!!!!!!!!!:143::143:
 


vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.740
Reaction score
7.534
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

χθες κάναμε δίαιτα ρε.
Ναι ....ειμαστε στην γραμμωση πουλακι μου ειδικα την ωρα που βγηκαν τα λουκανικα τα βλαχικα με τα 38 γραμμαρια χοληστερινης το τεμμαχιον!!!!!!!!:142::142:
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
14.039
Reaction score
35.265
Aκομα τα αισθανομαι τα ρημαδια τα λουκανικα....ολιγον τι μου "εκατσαν" βαρια.....
 

Μηνύματα
1.597
Reaction score
6
Re: Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

ωραία ζώνη...
η...ζωνη που σου αρεσει :120:μου εδωσε ιδεα για τα νεα μοντελα μου.:137: Θα τα απευθυνω σε τετοιες πελατισες που θα τα φορανε και θα βγαζουν...ματια!!:111:

Αυτεεες ειναι πελατισες!!!!!!!
 

Μηνύματα
4.928
Reaction score
4.082
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Ναι ....ειμαστε στην γραμμωση πουλακι μου ειδικα την ωρα που βγηκαν τα λουκανικα τα βλαχικα με τα 38 γραμμαρια χοληστερινης το τεμμαχιον!!!!!!!!:142::142:
Καλα ρε Βλαση, στην θαλασσα με επιφανεις ψαραδες και τρωγατε λουκανικα και χοιρινα? Η βαρκα ...τρυπια ηταν?
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
79.397
Reaction score
99.491
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Καλα ρε Βλαση, στην θαλασσα με επιφανεις ψαραδες και τρωγατε λουκανικα και χοιρινα? Η βαρκα ...τρυπια ηταν?

Όχι, ήταν ακριβή η ψαραγορά! :116:
 

Μηνύματα
1.597
Reaction score
6
Re: Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Καλα ρε Βλαση, στην θαλασσα με επιφανεις ψαραδες και τρωγατε λουκανικα και χοιρινα? Η βαρκα ...τρυπια ηταν?

οχι δεν ηταν τρυπια:117:, αλλά ο Βλασης ηθελε να παρει και τον κρελλ στη βαρκα.........:107: Η βαρκα δεν σηκωνε το βαρος του...:135:κτηνους και ετσι προτιμησαν να μεινουν στη στερια και να το ...γυρισουν στα ετοιμα λουκανικα και χοιρινα
 

Μηνύματα
9.946
Reaction score
33
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Μηπως τα εχετε παιξει βρε βλαμμενα?

Εχουμε σκισει τα βρακια μας απο τις πολλες μπυρες και το φαι.....τι γουρουναδες ειναι αυτοι βρε παιδια....τι στα διαλα ....τυρανοσαυρο εχουν μεσα στο στομαχι...δεν τους τελειωνει η ορεξη με τιποτις??
Ασε εκεινες οι μπυρες....κανουλα ασημοσκαλιστη εχουν τρομαρα τους!!!!!!!!!
Α όχι!!! Πως σού'ρθε να σκεφτείς κάτι τέτχιο?
 

Μηνύματα
1.597
Reaction score
6
Aκομα τα αισθανομαι τα ρημαδια τα λουκανικα....ολιγον τι μου "εκατσαν" βαρια.....
βαρια...:107:.μα πως θα ηταν ελαφρια.:135:..αφου υπαρχει ο ...κρελλ μαζι που ειναι βαρυ μηχανακι...και ο βλασης οπυ παει τον παιρνει μαζι του:137:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.981
Μηνύματα
2.924.688
Members
38.118
Νεότερο μέλος
DP6
Top