KRELL FPB 400 CX

JOHN MARKOU

Münchhausen
Μηνύματα
28.490
Reaction score
27.225
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Κακιούλες νίκο κακιούλες ? θα σε δώσω στεγνα στον Νικολακόπουλο.
Ξέρεις εσυ ποιόν...!!!!!
Μην νομίζεις οτι δεν ξέρω ποιός είσαι....!!!!!!
Για να μην μου πειράζεις το φιλαράκι μου το βλάσση.
Ρε άχρηστε βλάσση , ακόμα πειμένω εκείνον τον σκληρό γεμάτο , με κρουστά κτλ , που είναι? :116::135::137::139:
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.740
Reaction score
7.534
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Κακιούλες νίκο κακιούλες ? θα σε δώσω στεγνα στον Νικολακόπουλο.
Ξέρεις εσυ ποιόν...!!!!!
Μην νομίζεις οτι δεν ξέρω ποιός είσαι....!!!!!!
Για να μην μου πειράζεις το φιλαράκι μου το βλάσση.
Ρε άχρηστε βλάσση , ακόμα πειμένω εκείνον τον σκληρό γεμάτο , με κρουστά κτλ , που είναι?



Hallo MR Marcou...How the πραματα are going on????


Τωρα βρε σκασμενο......ετοιμαζεται....σημερις γυρισα......αφου σου το υποσχεθηκα βρε παλιοπαιδε!!!!!!!!!!!!!!
 

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Τον παιζει σε συνεχες loop για να στρωσει ο Krell οσο λειπει διακοπες
Kαι για να παρει την εκπτωση της ΔΕΗ αμα υπερβει το οικιακο τις 10.000KWH
 

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Πουλακι μου γυρισες και φωνη δεν εβγαλες.

Φτου σου κοπριτη,Τσαρουχοκαπνισμενε
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.740
Reaction score
7.534
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Το τρελλο αγορι ο Ζαπαντης μου εστειλλε ενα μαραφετι που λεγεται DIRECT BOX οπου δινει εως και 24 db gain και να πω την αληθεια ...νομιζω οτι τρεμει το δαπεδο απο τα βατια που μου εκαναν την τιμη να βγουν απο το γαιδουρ!!!!!!!




Παιζει βρε παιδια.....ΠΑΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ..ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!!!

Ειναι μουσικοτατος και η μεσαια μου πλεον ειναι ΑΠΟ ΑΛΛΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ!!!!

Αυτες τις μερες ξεκινουν τα τεστ κοπωσεως για τα τελικα πορισματα!!!


Τωρα για το θεμα του direct box τα καλα του η τα κακα του ....ε ναι λοιπον ...να τα πουμε!!
 

Μηνύματα
1.597
Reaction score
6
γεια σου Βλασαρε!

τι εγινε επανω?πως τα περασατε με τα αδερφια και τους αλλους καλοφαγαδες :136: κανα μεζε σε μας που ιδρωσαμε με το να σας ψαχνουμε:128:

ΚΑΛΑ ΝΕΑ !! ΜΠΡΑΒΟ!

ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ ΩΡΑΙΑ ΣΧΟΛΙΑ!:112:
 

Μηνύματα
1.597
Reaction score
6
Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: KRELL FPB 400 CX

δεν κάνεις σωστή χρήση των...
δοκίμασες να τα στιβάξεις ΟΛΑ μπροστά από την οθόνη του πισί σου???:138::142::143:

οχι ! γιατι αν το κανω αυτο θα τις δω ντυμενες:135: χε χε
 

Μηνύματα
1.597
Reaction score
6
Re: Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Κακιούλες νίκο κακιούλες ? θα σε δώσω στεγνα στον Νικολακόπουλο.
Ξέρεις εσυ ποιόν...!!!!!
Μην νομίζεις οτι δεν ξέρω ποιός είσαι....!!!!!!
Για να μην μου πειράζεις το φιλαράκι μου το βλάσση.
Ρε άχρηστε βλάσση , ακόμα πειμένω εκείνον τον σκληρό γεμάτο , με κρουστά κτλ , που είναι?

ποιος Νικος?
ποιος Νικολακοπουλος? Ο αδυνατος και αψηλος συμμαθητης μου με τα επαγγελματικα και οχι μονον?

Τον πειραζω μηπως και απαντησει απο τη Θεσ/νικη!!!!! που ξεσαλωσε και δε μας εστειλε ουτε μια φωτο με τους μεζεδες και τα μπυρονια
 

Μηνύματα
1.877
Reaction score
10
Re: Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Το τρελλο αγορι ο Ζαπαντης μου εστειλλε ενα μαραφετι που λεγεται DIRECT BOX οπου δινει εως και 24 db gain και να πω την αληθεια ...νομιζω οτι τρεμει το δαπεδο απο τα βατια που μου εκαναν την τιμη να βγουν απο το γαιδουρ!!!!!!!




Παιζει βρε παιδια.....ΠΑΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ..ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!!!

Ειναι μουσικοτατος και η μεσαια μου πλεον ειναι ΑΠΟ ΑΛΛΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ!!!!

Αυτες τις μερες ξεκινουν τα τεστ κοπωσεως για τα τελικα πορισματα!!!


Τωρα για το θεμα του direct box τα καλα του η τα κακα του ....ε ναι λοιπον ...να τα πουμε!!

Δεν μας χ@ζ@@ς ρε Νταλάρα που μας έβαλες ένα ολόκληρο καλοκαίρι να κλαίμε που δεν σου έκατσε ο κρελλ...Και μετά από 850 ποστς αποδείχτηκε ότι ήταν μόνο ένα αξεσόρι που χρειαζόταν!!!!!:141::136::143:
 



Μηνύματα
1.597
Reaction score
6
Προβλεπω παιδες και βλαση να συνεχιζουμε μεχρι το ....:137:χειμωνα να ειμαστε στον ηλεκτρονικο εγκεφαλο:131: μπροστα για να δουμε τι θα γινει :140:

Εχουμε πολυ πραμα να δουμε
 


VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.059
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Μπανιαριζομαστε στα Χανιά παντα με εναν κρελλ παραμασχαλα εννοειται......
 

Μηνύματα
1.597
Reaction score
6
φανταζομαι τις ...λουομενες εκει στα Χανια ...να ρωτανε ...ειναι καλος αυτος ο ενισχυτης?:127:
 

JOHN MARKOU

Münchhausen
Μηνύματα
28.490
Reaction score
27.225
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

NIKM είσαι μεγάλος μούργος.Ναι τον αψηλό τον συμαθητή σου εννοάω.
Σου είπα μην μου πειράζεις το Βλασσάκη μου , που τώρα μου ετοιμάζει τον σκληρό , εδω και δυο μήνες, με δουλέυει μου φαίνεται , ρε δεν θάρθω κάτω θα σου πω εγω KRELL και αηδίες box, κατα τα άλλα και μπανάκια κάναμε (πισίνα μεριά) και κωλαράκια είδαμε και απ ούλα είδαμε.Τι να λέει τώρα το βλασσόπουλο για τις ψηλές ξανθιές σαλονικές που κατακλύζουν τη χαλκιδική , κάθε καλοκαίρι , εχω βαρεθεί.Πλέων προτιμώ αθηνέες που είναι πιο low profile , γιατί αυτές οι βόρειες πάνε παραλία με μισό κιλό make up.Και στον μπακάλη να πάνε , είναι πάντα φτιαγμένες στην τρίχα.Ε αυτό εγω δεν το μπορώ.
Κατά τα άλλα καλά ευχαριστώ εσείς πως είστε? Χρειάζομαι άλλον τελικό για τα σαμπς , γιατί ο bryston 2x250/8 τους πέφτει λίγος , και θέλω τουλάχιστον 2χ500/8 για να πάρω άλλα 3 db , επάνω , η μην πω και 2χ1200 για να εχω power to spare.

QSC το επώνυμο 2450 rmx το όνομα ..........:116::119::137:
 

Μηνύματα
1.597
Reaction score
6
σαν μουργος:135:που ειμαι θελω και εγω σκληρο η σκληρους με πολυ καλη και καλογραμμενη μουσικη .Απο κλασσικα JAZZ εως συγχρονα, Latin , Brazilian !!jazz ballads, ,new age, ethnic, drum & bass και oπωσδηποτε καποια ατμοσφαιρικα κομματια. Θελω και καλα παλια Soul και Blues και για να... ηρεμω τιποτα Lounge και soft ταξιδιαρικα ποιοτικα tracks.:126:
Που να το φανταστω οτι απο βινυλιακιας και μετα +σιντακιας θα μπω στο team των σκληρων....:131:

Αντε ρε παιδια εσεις που ειστε πιο οργανωμενοι και πιο μπροστα στα των σκληρων κλπ ριξτε καμμια ιδεα και καμμια βοηθεια στο να αποκτησω κανα καλο σκληρο κλπ γιατι με ολα αυτα μπηκα και γω στη μπριζα εδω μεσα που κολλησα και γουσταρω.
 

Μηνύματα
5.197
Reaction score
19
Απάντηση: Re: KRELL FPB 400 CX

θελω σκληρο με πολυ καλη και καλογραμμενη μουσικη. Κλασικα JAZZ εως συγχρονα, Latin, Brazilian, jazz ballads, new age, ethnic, drum & bass και ατμοσφαιρικα κομματια, παλια Soul και Blues, Lounge και soft ταξιδιαρικα ποιοτικα tracks.
ρε παιδια ριξτε καμμια καμμια βοηθεια να αποκτησω κανα καλο σκληρο
ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΣΟΥ!
:126:
 

VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.059
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Τις εχω κρελλανει τις τουριστριες λεμε .....
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.981
Μηνύματα
2.924.688
Members
38.118
Νεότερο μέλος
DP6
Top