M2Tech Hiface

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Κοίταξε, βασικά είναι ψυχολογικό το θέμα. Απαραίτητη προϋπόθεση για να μάθεις κάτι, είναι να παραδεχθείς ότι δεν το γνωρίζεις. Μόλις είσαι έτοιμος λοιπόν ψυχολογικά, διάβαζε ΚουΦου και δεν θα χάσεις.

...
 

Κώστας Φ.

Truth hurts. Here's a teddy bear.
Μηνύματα
8.978
Reaction score
895
Ένα μήνυμα προς τα καθάρματα που μου στέλνουν ΠΜ, SMS και τηλεφωνούν:

It's a dirty job but someone's got to do it!

Και τώρα μπορούμε να επιστρέψουμε on topic, ελπίζω.
 

Μηνύματα
4.252
Reaction score
11
Απάντηση: Re: M2Tech Hiface

Κοίταξε, βασικά είναι ψυχολογικό το θέμα. Απαραίτητη προϋπόθεση για να μάθεις κάτι, είναι να παραδεχθείς ότι δεν το γνωρίζεις. Μόλις είσαι έτοιμος λοιπόν ψυχολογικά, διάβαζε ΚουΦου και δεν θα χάσεις.

...
Μάθημα 1ον:

"...καθώς και γενικότερα το να ανακαλύπτεις το σώμα σου σε ένα δημόσιο χώρο όπως είναι το forum. Αυτά τα κάναμε κι εμείς αλλά στο δωμάτιό μας."


:142:
 

Μηνύματα
2.412
Reaction score
2.566
Re: Απάντηση: M2Tech Hiface

Μέχρι στιγμής, δεν έχω δει κάπου μετρήσεις, ούτε στοιχεία του κατασκευαστή.
Αν κάποιος τα ξέρει, θα ήταν πολύ ενδιαφέρον!

:108:
Ψάξτο κι αυτό, γιατί αν έχει 1ps μικρότερο τζιτερ η asus, θα παίζει και καλύτερα (σύμφωνα με εσένα) από το βουβάλι, οπότε θα αισθάνεσαι ακόμα πιο περήφανος...
 

Μηνύματα
4.252
Reaction score
11
Απάντηση: Re: Απάντηση: M2Tech Hiface

Ψάξτο κι αυτό, γιατί αν έχει 1ps μικρότερο τζιτερ η asus, θα παίζει και καλύτερα (σύμφωνα με εσένα) από το βουβάλι, οπότε θα αισθάνεσαι ακόμα πιο περήφανος...
Κατάλαβα! Είσαι από αυτούς που στέλνουν ΠΜ και sms!


:142:
 

Μηνύματα
2.412
Reaction score
2.566
Όχι βρε, εγώ έχω το "θράσος" να αντιπαρατίθεμαι φανερά στην ακατανίκητη asus...:138:
 

Μηνύματα
4.252
Reaction score
11
Απάντηση: Re: M2Tech Hiface

Όχι βρε, εγώ έχω το "θράσος" να αντιπαρατίθεμαι φανερά στην ακατανίκητη asus...:138:
Bρε τι έχετε πάθει! Όλο φαντάσματα βλέπετε! Ο ένας ASUS, o άλλος CAV, άλλος TECHNICS, άλλος STANTON...

Τέλος πάντων για αντιπαραθέσου να δούμε τι έχεις να πεις! (Εκτός από υπονοούμενα...)

Στάρω "θράσος" ναμ΄


:142:
 

D

deleted user 10898

Guest
καραβελ επειδη ημουν ο πρωτος που σε ειχα επισημανει και ειχα ζητησει απο συντονιστη αλλα και επισημα σε νημα λιγο συντονισμο, θελω να σου πω πως τα παιδια εδω εχουν κανει πολυ φιλοτιμες προσπαθειες ξανα και ξανα να σου δειξουν που κανεις λαθος. με ηπια επιχειρηματα και παραδειγματα. ξανα και ξανα.
και δεν εχεις καταλαβει τιποτα.
τιποτα.
οποτε δεν προκειτε κανεις οπως βλεπεις να ξαναρχισει την αλφαβητα.
ο τσαρουχας το εθεσε εκπληκτικα.. εαν θες να μαθεις θα μαθεις, απο τα λαθη σου απο τους φιλους σου εδω, απο το δικτυο απο παντου.
θες?
η απαντηση με εργα...
 

D

deleted user 10898

Guest
Κοίταξε, βασικά είναι ψυχολογικό το θέμα. Απαραίτητη προϋπόθεση για να μάθεις κάτι, είναι να παραδεχθείς ότι δεν το γνωρίζεις. Μόλις είσαι έτοιμος λοιπόν ψυχολογικά, διάβαζε ΚουΦου και δεν θα χάσεις.

...
:622:
 

Μηνύματα
4.252
Reaction score
11
Απάντηση: Re: M2Tech Hiface

καραβελ επειδη ημουν ο πρωτος που σε ειχα επισημανει και ειχα ζητησει απο συντονιστη αλλα και επισημα σε νημα λιγο συντονισμο, θελω να σου πω πως τα παιδια εδω εχουν κανει πολυ φιλοτιμες προσπαθειες ξανα και ξανα να σου δειξουν που κανεις λαθος. με ηπια επιχειρηματα και παραδειγματα. ξανα και ξανα.
και δεν εχεις καταλαβει τιποτα.
τιποτα.
οποτε δεν προκειτε κανεις οπως βλεπεις να ξαναρχισει την αλφαβητα.
ο τσαρουχας το εθεσε εκπληκτικα.. εαν θες να μαθεις θα μαθεις, απο τα λαθη σου απο τους φιλους σου εδω, απο το δικτυο απο παντου.
θες?
η απαντηση με εργα...
Έχεις απόλυτο δίκιο...


Βέβαια κάποια στιγμή είδα και εγώ να εκτοξεύονται εναντίον σου αυτά:

"Εξακολουθείς να γράφεις για πράγματα για τα οποία δεν καταλαβαίνεις χριστό, ενώ επιπλέον διαστρεβλώνεις εσκεμμένα όσα έχουν γραφτεί."

και

"Vet, θα σου σύστηνα, έστω και για μία φορά, να φερθείς ως έξυπνος και όχι ως κάποιος που το παίζει έξυπνος, και να το αφήσεις εδώ."

Eδώ:

http://www.avsite.gr/vb/showthread.php?t=94712&page=4


Δεν έσπευσα όμως να επιχαρώ, ούτε σε κατήγγειλα, ευκαιρίας δοθείσεις, για την τις ιδιότητες που σου αποδίδονται...


Μήπως θα έπρεπε πρώτα να το δεις πριν αρχίσεις να δίνεις συμβουλές, και μάλιστα μετά την απόφασή σου για ...ηρωϊκή έξοδο και...επανείσοδο;




:107:
 

D

deleted user 10898

Guest
Re: Απάντηση: Re: M2Tech Hiface

αγαπητε φιλε καραβελ,
εξαιτιας αυτου του νηματος που παραθετεις θα επρεπε να διαβασεις 2 και 3 φορες ολα αυτα που σου γραφω.
διαβασε τα ολα προσεκτικα εχoντας στο μυαλο σου αυτα που γραφει αυτο το νημα για εμενα και θα καταλαβεις ΤΙ ΣΟΥ ΓΡΑΦΩ.
μην με κανεις να πιστευω πως εισαι οι περισσοτερες χαμενες μου ωρες σε αυτo το site.


Έχεις απόλυτο δίκιο...


Βέβαια κάποια στιγμή είδα και εγώ να εκτοξεύονται εναντίον σου αυτά:

"Εξακολουθείς να γράφεις για πράγματα για τα οποία δεν καταλαβαίνεις χριστό, ενώ επιπλέον διαστρεβλώνεις εσκεμμένα όσα έχουν γραφτεί."

και

"Vet, θα σου σύστηνα, έστω και για μία φορά, να φερθείς ως έξυπνος και όχι ως κάποιος που το παίζει έξυπνος, και να το αφήσεις εδώ."

Eδώ:

http://www.avsite.gr/vb/showthread.php?t=94712&page=4


Δεν έσπευσα όμως να επιχαρώ, ούτε σε κατήγγειλα, ευκαιρίας δοθείσεις, για την τις ιδιότητες που σου αποδίδονται...


Μήπως θα έπρεπε πρώτα να το δεις πριν αρχίσεις να δίνεις συμβουλές, και μάλιστα μετά την απόφασή σου για ...ηρωϊκή έξοδο και...επανείσοδο;




:107:
 

Μηνύματα
4.252
Reaction score
11
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: M2Tech Hiface

μην με κανεις να πιστευω πως εισαι οι περισσοτερες χαμενες μου ωρες σε αυτo το site.
:142:

Aσυνάρτητο βέβαια, αλλά δίνει καλή ατάκα:

Σε παρέσυρα λιγάκι... Και διατί να το κρύψωμεν άλλωστε; Εδώ μιλάμε ανοιχτά για αυτό:


"...καθώς και γενικότερα το να ανακαλύπτεις το σώμα σου σε ένα δημόσιο χώρο όπως είναι το forum. Αυτά τα κάναμε κι εμείς αλλά στο δωμάτιό μας."



:107:
 

Μηνύματα
4.252
Reaction score
11
Απάντηση: Re: M2Tech Hiface

καραβελ επειδη ημουν ο πρωτος που σε ειχα επισημανει και ειχα ζητησει απο συντονιστη αλλα και επισημα σε νημα λιγο συντονισμο, θελω να σου πω πως τα παιδια εδω εχουν κανει πολυ φιλοτιμες προσπαθειες ξανα και ξανα να σου δειξουν που κανεις λαθος. με ηπια επιχειρηματα και παραδειγματα. ξανα και ξανα.
και δεν εχεις καταλαβει τιποτα.
τιποτα.
οποτε δεν προκειτε κανεις οπως βλεπεις να ξαναρχισει την αλφαβητα.
ο τσαρουχας το εθεσε εκπληκτικα.. εαν θες να μαθεις θα μαθεις, απο τα λαθη σου απο τους φιλους σου εδω, απο το δικτυο απο παντου.
θες?
η απαντηση με εργα...
Και βάλτε σε λειτουργία τον ορθογράφο ρε παιδιά! Λάθη, τόνοι, εναλλαγές κεφαλαίων-πεζών...Αμάν! Τα μάτια μας!


:142:
 

Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
Απάντηση: M2Tech Hiface

Που να κανει και δευτερο λαθος ο ανθρωπος βρε εσεις :)
Να αισθανομαι ασχημα που ειμαι ο ενας με τα sms και τα τηλεφωνα ? :121:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.149
Μηνύματα
2.890.536
Members
37.994
Νεότερο μέλος
JimmyVas1978
Top