Off Topic




Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.584
Reaction score
29.067
Μα τι θέματα είναι αυτά που ανοίγετε;
Εδώ έχουμε να ασχοληθούμε με σοβαρά πράγματα.
Έχουν συμβεί τα χίλια μύρια και κανένας δεν ασχολήθηκε μαζί τους, παρά την σοβαρότητα που τα διακρίνει ως θέματα.
Π.χ. τραυματίστηκε η ελένη μενεγάκη, έτρεξαν ασθενοφόρα, ελικόπτερα, λιμενικό, ο 6ος αμερικανικός στόλος, γιατροί γύρισαν από την άδειά τους, νοσοκομεία ήταν επί ποδός, χρειάστηκε ράμματα η γούνα της και κανένας δεν είδα να το θίγει το θέμα.
Πως ξεπέσαμε έτσι σαν κοινωνία Θεέ μου.

Ορίστε μια φωτο με τα τραύματα. Όσοι δεν αντέχετε μην το ανοίγετε.
 



Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.457
Πληροφορίες ότι έστειλαν σινούκ ελικόπτερα για να τη μεταφέρουν από την κυβέρνηση,διαψεύδωνται δια μέσου της κυβερνητικής εκπροσώπου Σοφίας Βούλτεψη!
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.584
Reaction score
29.067
Είχαν και το προεδρικό ή πρωθυπουργικό ή υπουργικό ή υφυπουργικό αεροσκάφος έτοιμο για κάθε περίσταση που τυχόν χρειαστεί.
Φάλκον δεν λέγεται αν δεν φτιάχνω λάθος;
 




Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.457
Θυμάμαι όταν ήμουν φαντάρος αυτή τη φράση την έλεγαν πιο πολύ οι Σερραίοι γι αυτό ρώτησα.
 

Μηνύματα
14.212
Reaction score
1.842
Το θεματάκι έγινε ρδελομπού και μάλιστα βρώμικο στην Ακομινάτου με γριές τανεσπού. :p

Αλλά δεν μπειράζει :acute: τα σιάχνω στο πιτς-φυτίλι. Αύριο που θα γυρίσω απ΄του Βερόπουλου.
 

Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.457
Ασε τα παιχνίδια τύπου...βρες τη λέξη και σε κερνάμε δείπνο στην ψησταριά του Λάκη στην Κοκκινιά και γράψε αυτό που θες,ευθέως!:)
Οπως λέγαν παλιά,σκέψου ελεύθερα,ψήφισε φιλελεύθερα!;)
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
37.347
Reaction score
88.836
Το θεματάκι έγινε ρδελομπού και μάλιστα βρώμικο στην Ακομινάτου με γριές τανεσπού. :p

Αλλά δεν μπειράζει :acute: τα σιάχνω στο πιτς-φυτίλι. Αύριο που θα γυρίσω απ΄του Βερόπουλου.
Θα υπάρξει συνέχεια; Πάω παραλία και θέλω ανάλαφρο υλικό για διάβασμα! :D
 

Μηνύματα
14.212
Reaction score
1.842
Εννοείται ότι θα υπάρξει συνέχεια! Αντιλαμβάνομαι την ευαισθησία για τους ακατονόμαστους ψευδοοβριούς (και τις δυό χώρες που τους υπηρετούν) αλλά αδιαφορώ, αφού υπάρχει πάντα η επιλογή να το αποφύγει όποιος δεν επιθυμεί να μάθει την αλήθεια. :)

Έχω καταλήξει ότι καλύτερα να το ξαναξεκινήσω σε νέο θέμα, αφού στο παρόν η κατάσταση είναι μη αναστρέψιμη. Να πιω καφέ και αποφασίζω. Ευελπιστώ ότι τα εκτός θέματος σχόλια εκεί δεν θα εμφανιστούν. Μπορούν να γραφτούν όσα εδώ. Διαφορετικά θα μου μπουν υπόνοιες ... :devilish:
 



abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
79.324
Reaction score
99.221
Αφήστε βρε να δώσω λίγη χαρά στο Μπάμπη, γιατί άμα περιμένει απ' την ομάδα του, χέσε ψηλά κι' αγνάντευε! :D
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.895
Μηνύματα
2.921.901
Members
38.108
Νεότερο μέλος
Evri
Top