PES 2008

Μηνύματα
180
Reaction score
0
Πάιζει ΑΨΟΓΑ χωρίς κολλήματα χωρίς τίποτα.... και έιναι ΠΟΛΥ μπροστά από το 06 σε gameplay!!!!!
 

Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
Πάιζει ΑΨΟΓΑ χωρίς κολλήματα χωρίς τίποτα.... και έιναι ΠΟΛΥ μπροστά από το 06 σε gameplay!!!!!
Αντε να βγει και αυτο το patch να φτιαξει το lag στο online να στησουμε κανα ματσακι....:cool_1:
 

Μηνύματα
180
Reaction score
0
Αντε να βγει και αυτο το patch να φτιαξει το lag στο online να στησουμε κανα ματσακι....:cool_1:
On line δοκίμασα.... ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ!!! Ξέρει κανένας τι έιναι τα δύο νούμερα και κάτι μπάρες μικρές πάνω πάνω στην οθόνη στο online???? κάτι μετράνε αλλα τι????
 

Μηνύματα
7.461
Reaction score
3
Αντε να βγει και αυτο το patch να φτιαξει το lag στο online να στησουμε κανα ματσακι....:cool_1:
Τι να στήσεις ρε καψερέ; φαντάζεσαι να σε πετύχει ο αδερφός μου OnLine τι έχεις να πάθεις; :happy_8::happy_8:)()(
 

Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
On line δοκίμασα.... ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ!!! Ξέρει κανένας τι έιναι τα δύο νούμερα και κάτι μπάρες μικρές πάνω πάνω στην οθόνη στο online???? κάτι μετράνε αλλα τι????
Ειναι το latency κοινως το lag.
Πρεπει να πηγαινει σε τρελλα νουμερα ετσι?

Τι να στήσεις ρε καψερέ; φαντάζεσαι να σε πετύχει ο αδερφός μου OnLine τι έχεις να πάθεις; :happy_8::happy_8:)()(
Τι να παθω?
Θα κανω οτι με εχει ξαναπιασει τενοντιτιδα και θα την κανω.
Σιγα μην ξαναπαιξω :cool_11:
 

Μηνύματα
180
Reaction score
0
Ειναι το latency κοινως το lag.
Πρεπει να πηγαινει σε τρελλα νουμερα ετσι?
Μήπως είναι κάτι ανάποδο??? όταν ήτανε μεγάλα τα νούμερα όλα πήγαιναν καλύτερα... όταν ήταν τριψήφια.... ΑΣΤΑ!
 

Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
Μήπως είναι κάτι ανάποδο??? όταν ήτανε μεγάλα τα νούμερα όλα πήγαιναν καλύτερα... όταν ήταν τριψήφια.... ΑΣΤΑ!
Απο οτι θυμαμαι εκει πανω και στο κεντρο της οθονης εχει την καθυστερηση με τον σερβερ.
Την δικη σου και του αντιπαλου.
Οσο μεγαλωνει το νουμερο τοσο χειροτερα.
Αν θυμαται κανεις αλλος καλυτερα , να μας διαφωτισει λιγο.
 

Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
Επιτελους ΒΓΗΚΕ το patch...!!!!:bravo:
Το κατεβαζω τωρα....
Νεοτερα σε λιγο αν ξεκολλησω και το κλεισω......:crazy_3:
 

Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
Λοιπον αφου κατεβασα το 130mb patch αυτο που παρατηρησα ειναι οτι δεν πρεπει να ειναι το τελικο patch αφου καποια προβληματα παραμενουν.
Οταν μπαινεις στο network τα δυο παραθυρα που μας ενημερωνουν για τα προβληματα στο online δεν εχουν φυγει.
Τα σπασιματα στα replay εχουν σχεδον εξαφανιστει και στο online τωρα πια μπορεις να παιξεις αλλα το lag δεν εχει εξαφανιστει εντελως.

Τα σεναρια λενε οτι με αυτο patch οι προγραμματιστες θελουν να παρατηρησουν το τι συμβαινει πραγματικα για να λυθει το προβλημα στο μελλον.
Τραβατε με και ας κλαιω.


Konami has released the much-needed patch for Pro Evolution Soccer 2008 (Sony PlayStation 3 version). However, some of the problems that plagued the game seem to still be present.

According to the forums at PES Fansite, PES 2008 players are prompted by the game on load that there's a new patch available for download. The update is as large as 130MB, so patching up would definitely take a while. Upon completion of the download, the fix applies itself automatically.
While no changelog has been sent out, the noticeable improvements have a lot to do with the frame rate. Some lag issues, however still persist. Timvasvi says he's yet to try PES 2008's online play with the new patch in place. We'll give you an update once we find out more.
 


Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
Re: Απάντηση: PES 2008

Να ρωτησω, γινεται να βρουμε 2ο registration code?
Δεν νομιζω.
Ασε που και να θες να το πουλησεις το παιχνιδι πρεπει να του δωσεις και τα στοιχεια σου για να παιξει online.
Απιστευτο και ομως αληθινο.
Τετοια κοτσανα δεν εχει κανει αλλη εταιρεια απο οσο ξερω.....:pc:
 

Μηνύματα
2.489
Reaction score
1
Απάντηση: PES 2008

Ναι γι'αυτο ρωτησα, γιατι το αγορασα μεταχειρισμενο. Εχω τα στοιχεια του πωλητη αλλα ειναι λιγο "καπως" να βλεπεις του αλλου τα id κτλ.

Παντως το γεγονος ειναι ενα: η konami δεν ηταν ετοιμη να βγαλει το παιχνιδι.
 

Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
Re: Απάντηση: PES 2008

Ναι γι'αυτο ρωτησα, γιατι το αγορασα μεταχειρισμενο. Εχω τα στοιχεια του πωλητη αλλα ειναι λιγο "καπως" να βλεπεις του αλλου τα id κτλ.

Παντως το γεγονος ειναι ενα: η konami δεν ηταν ετοιμη να βγαλει το παιχνιδι.
Ακριβως και το παραδεχτηκαν και οι ιδιοι οτι στην παρουσα φαση και μην εχοντας γνωση καλη για το ps3 με ενα ψιλοπορτ θα την εβγαζαν καθαρη.
Δηλωσαν οτι επαθαν σοκ οταν εκαναν ακριβως τα ιδια πραγματα και στις δυο κονσολες και ειδαν στο τελος οτι στο ps3 κολλαγε σε καποιες φασεις.
Λες και εχει καμια σχεση η αρχιτεκτονικη του ενος μηχανηματος με του αλλου.:crazy_1:
Αλλιως προγραμματιζεις για 3 πυρηνες και αλλιως για 7 πυρηνες.
Αλλα ετσι ειναι οταν βγαζεις ταυτοχρονα παιχνιδι για ps2,psp,wii,ps3,xbox360 :pc:

Παντως τα προβληματακια με το framerate δεν ειναι και κατι τραγικο αλλα το online που και στο ps3 αλλα και στο 360 σερνεται πως εξηγηται?
 

Μηνύματα
2.489
Reaction score
1
Απάντηση: Re: Απάντηση: PES 2008

Παντως τα προβληματακια με το framerate δεν ειναι και κατι τραγικο αλλα το online που και στο ps3 αλλα και στο 360 σερνεται πως εξηγηται?
Πραγματι το θεμα με το framedrop εχει παραπαει. Ειναι μηδαμινο, μη το κανουμε θεμα, δεν ειμαστε και ... hiendαδες!"happy_1"

Ομως στο online υπαρχει σοβαρο προβλημα και δεν μπορω να καταλαβω γιατι. Ακομα και στο resistance που ειναι το πρωτο παιχνιδι για ps3 και με πολυ καλυτερα γραφικα και με 40 ατομα στην ιδια πιστα, το παιχνιδι ετρεχε νερακι. Μονο στο motorstorm μου ειχε τυχει καποιες φορες lag, οπου τα αυτοκινητα μια εμφανιζονταν και μια εξαφανιζονταν και καποιες φορες πετουσαν κιολας! Αλλα με patch διορθωθηκε στο ακεραιο.

Αντε να δουμε αν η konami θα το σωσει το παιχνιδι...
 

Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: PES 2008

Πραγματι το θεμα με το framedrop εχει παραπαει. Ειναι μηδαμινο, μη το κανουμε θεμα, δεν ειμαστε και ... hiendαδες!"happy_1"

Ομως στο online υπαρχει σοβαρο προβλημα και δεν μπορω να καταλαβω γιατι. Ακομα και στο resistance που ειναι το πρωτο παιχνιδι για ps3 και με πολυ καλυτερα γραφικα και με 40 ατομα στην ιδια πιστα, το παιχνιδι ετρεχε νερακι. Μονο στο motorstorm μου ειχε τυχει καποιες φορες lag, οπου τα αυτοκινητα μια εμφανιζονταν και μια εξαφανιζονταν και καποιες φορες πετουσαν κιολας! Αλλα με patch διορθωθηκε στο ακεραιο.

Αντε να δουμε αν η konami θα το σωσει το παιχνιδι...
Βαλε και το Warhawk που ειναι εντελως lag free :cool_4:
 

Μηνύματα
826
Reaction score
0
Εμένα ο γιός μου (7,5 ετών) παίζει online. Μέχρι τώρα δεν έχω δει κάτι περίεργο. Μιά χαρά παίζει χωρίς κολλήματα.
Το Πρόβλημά μου είναι το εξής. Συνήθως χάνει. Οταν όμως ο ταλαίπωρος κέρδιζε σε 2 παιχνίδια οι αντίπαλοι το κλείσανε λίγο πριν τη λήξη. Μπορεί να κάνει κάτι γι'αυτό?

ΥΓ: Το ID του είναι Conmar2000. Αν τον πετύχετε πουθενά να τον παίξετε :)
 


Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
Παρατηρησε κανεις οτι οταν μπαινεις online εχει εξαφανιστει το παραθυρο που ελεγε τα γνωστα οτι "συγνωμη αλλα ψαχνουμε να βρουμε τι φταιει" κτλπ?
Εχω δει οτι δεν κολλαει πια οπως παλια αλλα ακομη εχει ακομα τραβαει κολληματακια στο online.
Μηπως αυτο ηταν και οτι φτιαξανε φτιαξανε και θα το λουστουμε ετσι τωρα?:mad_2:
 


Μηνύματα
1
Reaction score
0
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΣΑΣ.
ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ.
ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΕΝΑΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΟ PRO.
ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΟ PC (TO 2008) ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΙΞΩ
ON LINE ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ.
ΤΟ ΕΧΩ ΦΥΣΙΚΑ ΣΕ COPY ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΝΑ
ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΩ ΤΟ REGISTRATION CODE
ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΗΔΗ ΥΠΑΡΧΕΙ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?
ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΒΡΩ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΛΛΟ
REGISTRATION CODE ΑΛΛΑ ΤΠΤ.ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ?wall_1
ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ
ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ.
ΘΕΛΩ ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ.
ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ.
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ!!! :happy_4:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.034
Μηνύματα
2.885.953
Members
37.978
Νεότερο μέλος
hlias1988
Top