PES 2008

Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
Καλως ηρθες.:cool_4:
Δυο πραγματακια μονο γιατι εισαι καινουργιος και πρεπει να τα ξερεις.
Το πρωτο ειναι οτι δεν γραφουμε ποτε με κεφαλαια γραμματα και ειναι στους κανονισμους του φορουμ στους οποιους συμφωνησες.
Δευτερον δεν συζηταμε ποτε για registration codes , πειρατικα και cracks.

Τωρα για το προβλημα σου νομιζω οτι υπαρχει μια λυση.
Αυτο που κανω προσωπικα σε αυτα τα παιχνιδια που μου αρεσουν πολυ και φυσικα τα θελω για το Online τους ειναι να παω να τα αγορασω.
Η αποσβεση που κανεις δινοντας ενα ποσο των 40 ευρω για ενα παιχνιδι που σου δινει τετοια χαρα και το απολαμβανεις ειναι μηδαμινο.
Υπαρχουν παντα και τα μεταχειρισμενα σε καλυτερες τιμες αλλα και εκει ακομη πρεπει να εισαι προσεκτικτος μια και πρεπει να τσεκαρεις επι τοπου το κωδικο που θα σου δωσουν.
Υπαρχουν πολλοι που πουλανε τα παιχνιδια τους με ψευτικα codes και μετα παιζουν με κοπιες στο internet αλλα με original registration code.
 


Μηνύματα
433
Reaction score
0
Πάντως μετά την αναβάθμιση της γραμμής μου σε 24mbit ΟΤΕ με 1mb upload το ΣΚ έπαιξα μερικά παιχνίδια online χωρίς τα εκνευριστικά κολλήματα. Βέβαια έπαιζε ρόλο και τι γραμμή είχε ο άλλος, αλλά συνήθως στο εξωτερικό έχουν καλύτερες γραμμές.
 

Μηνύματα
159
Reaction score
0
Βγηκε νεο update για το παιχνιδι! Υποτιθεται οτι βελτιωνει το παιχνιδι οταν παιζει σε sdtv.Δεν καταφερα να δοκιμασω αν εχει διαφορες σε hdtv.
 

Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
Ακουστηκε οτι επιτελος ΤΕΛΟΣ για οποια προβληματα ειχε ο τιτλος.
Το εβαλε κανεις? Ειναι οντως ετσι?
 

Μηνύματα
2.489
Reaction score
1
Απάντηση: Re: PES 2008

Ακουστηκε οτι επιτελος ΤΕΛΟΣ για οποια προβληματα ειχε ο τιτλος.
Το εβαλε κανεις? Ειναι οντως ετσι?
μμμμμμμμμμ.......

:mad_2: ασε με γιατι ειμαι μεσα στα νευρα.... γ@μw το κwλοπαιχνιδο...

θα το σπασω wall_1
 

Μηνύματα
3.195
Reaction score
776
Ακουστηκε οτι επιτελος ΤΕΛΟΣ για οποια προβληματα ειχε ο τιτλος.
Το εβαλε κανεις? Ειναι οντως ετσι?
με το 1.20 εχουν εξαφανιστει σχεδον ολα τα lag μεσα στο παιχνιδι.
Για ιντερνετικο πολλοι εχουν δει μεγαλη βελτιωση αλλα εγω δεν παιζω δικτυακα οποτε δεν ξερω.
 


Μηνύματα
2.489
Reaction score
1
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: PES 2008

Για πες .....:smoking:
Για καποιον που "ξερει" να παιζει και δεν παιζει ετσι για να περασει η ωρα, δεν μπορει να παιξει online, παει και τελειωσε.

Τωρα οσο για το offline παιχνιδι, εχω παρατηρησει οτι οταν παιζεις μονος ειναι ολα ok. Οταν παιζεις 1vs1 ή 1με1 στην ιδια ομαδα υπαρχει μια καθυστερηση οταν η μπαλα βρισκεται στην περιοχη, αλλα ενταξει αυτο το καταπινουμε. Εχω παιξει και 2vs2 αλλα σε sdtv και δεν μπορω να εκφρασω αποψη με ακριβεια.
 

Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: PES 2008

Για καποιον που "ξερει" να παιζει και δεν παιζει ετσι για να περασει η ωρα, δεν μπορει να παιξει online, παει και τελειωσε.

Τωρα οσο για το offline παιχνιδι, εχω παρατηρησει οτι οταν παιζεις μονος ειναι ολα ok. Οταν παιζεις 1vs1 ή 1με1 στην ιδια ομαδα υπαρχει μια καθυστερηση οταν η μπαλα βρισκεται στην περιοχη, αλλα ενταξει αυτο το καταπινουμε. Εχω παιξει και 2vs2 αλλα σε sdtv και δεν μπορω να εκφρασω αποψη με ακριβεια.
Ετσι ειναι.
Αν και καθομαι και το παραβλεπω αρκετες φορες και παιζω.
Το πιο σπαστικο απο ολα ειναι οτι εβαλα το μισητο Fifa08 online και παιζαμε 5 vs 5 και πηγαινε νερακι !!!!!
Δεκα ατομα ματς χωρις κανενα προβλημα και φυσικα σε ενα mode που δεν υπαρχει στο PRO αλλα οχι μονο αυτο το mode δεν υπαρχει αλλα ουτε 2 παικτες ταυτοχρονα απο την ιδια κονσολα..... :pc:
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.034
Μηνύματα
2.885.953
Members
37.978
Νεότερο μέλος
hlias1988
Top