PRaT η νίκη του High End

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.344
Reaction score
21.416
Απάντηση: Re: Απάντηση: PRaT η νίκη του High End

Το prat είχε οριστεί και τότε. Αλλα σαν "Pitch Rhythm and Timing" και από ότι θυμάμαι (εαν όχι διορθώστε με) ήταν σχετικό με το
wow and flutter.
Εμ, αυτά τα δύο είναι παντελώς άσχετα μεταξύ τους. ΑΣΧΕΤΑ. Έχει μαλλιάσει η γλώσσα μας να το λέμε, αλλά πού...
 

D

deleted user 10898

Guest
Re: Απάντηση: Re: PRaT η νίκη του High End

Δηλαδής, αυτό που έκανε ο Burdick εδώ και 15 χρόνια, αυτοί τώρα το πασσάρουν σαν "ειδική είσοδο"; Καλά σας κάνουν. Έτσι! Αλύπητα!
α ναι το ξεχασα, ο giant killerrrr...
αστο αυτο αλλο θεμα...
 

D

deleted user 10898

Guest
Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: PRaT η νίκη του High End

Εμ, αυτά τα δύο είναι παντελώς άσχετα μεταξύ τους. ΑΣΧΕΤΑ. Έχει μαλλιάσει η γλώσσα μας να το λέμε, αλλά πού...
καλα δεν μας αφορα το αναλογικο πρατ τωρα...

για πες μου ρε κωστα πραγματικα, την πρωτη φορα που ακουσες class d τι σκέφτηκες?
την αληθεια...
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
53.573
Reaction score
132.663
Απάντηση: PRaT η νίκη του High End

ναι, κι εγώ θέλω να μάθω τι σκέφτηκε ο κόγιας όταν άκουσε κλας ντεεεε και καλά.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
53.573
Reaction score
132.663
Απάντηση: PRaT η νίκη του High End

λες να σκέφτηκε ότι το γάλα που ήπιε το πρωί ήταν ελαφρώς ξυνισμένο?

ή μήπως να σκέφτηκε πως είναι πια καιρός να αλλάξει κάλτσες?
 

Μηνύματα
4.219
Reaction score
2.248
Απάντηση: PRaT η νίκη του High End

μμμμ δυνατός, φτηνός και οικολογικός ενισχυτής. Θα δείς που θα τον χρησιμοποιήσουν για subs στο μέλλον. Ασε που μερικοί κατασκευαστές ηχείων θα τον ενσωματώσουν για να οδήγουν τις γουφερίες τους.
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.740
Reaction score
7.534
Απάντηση: PRaT η νίκη του High End

επίσης όμως, έτσι για να ξυπνάω και λίγο την άλλη πλευρά του εγκεφάλου στα φιλαράκια μου, χαίρομαι ιδιαίτερα να "χαρίζω" την εμπειρία ενός ποταπού κλας ντε ενισχυτή σε κατά κοινή ομολογία "βαρβάτα" ηχοσυστήματα όπως του γνωστού φίλου μας του τρελοκορίνθιου βλασσόπουλου, όπου γίνεται -αν μη τι άλλο- εμφανές πως αν του άλλαζες ενισχυτή ένα βράδυ, χωρίς να το καταλάβει, δε θα το καταλάβαινε ποτέ.


Δηλαδη με αποκαλεις μπροστα στους φιλους μου παλιοκουφαλογο μωρη μπετουγια????????
 

D

deleted user 10898

Guest
σε λεει κουφο αλλα που ακουσες την διαφορα του κλασσ ντε!! περιεργο...
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.740
Reaction score
7.534
Απάντηση: PRaT η νίκη του High End

Δηλαδη αν καποιος παει να παραγγειλλει ενα cd player με ποσα κιλα prat πρεπει να το ζητησει για να παιζει τα μεγιστα?

υπαρχει περιπτωση αν αγορασουμε ενα τσε ντε(που λεν και οι Γερμανοι)να το παραγγειλλουμε με λιγοτερο και ποιο ουδετερο prat?

Αν φαμε φασολι μαυροματικο υπαρχει περιπτωση να κανουμε prats η πριτς?


Το prat....τι χρωμα ειναι???

Αλλοιως ακουει το prat ο χαιεντας αλλοιως ο χαι φιντελας.....γιατι εχω δεν ακουω τιποτις απο prat στο κονακι μου.....τι στα διαλα ειμαι ???????

Αν καποιος εχει πολυ prat θα μπορουσε να δωσει λιγο στον πλησιον του γαι να μην ζηλευει?

Που να σου pratιασει ο κωλος κερατα...ισχυει η εκφραση??

Αυτος που ακουει απο πικαπι και δεν εχει prat δεν υπαρχει περιπτωση να ζηλεψει????

Υπαρχει περιπτωση να τα παιξουμε απο το πολυ prat και να μας πειραξει στο εντερο??

Ο εχων δυο prat ας δωσει το ενα.....καποιος φιλος θα το εχει αναγκη !!







Συγμωμη αν σας τα pratιασα αλλα.....πως να το πω.....το ειχα αναγκη....αδερφια μου!!!!!!!!
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.740
Reaction score
7.534
Απάντηση: Re: PRaT η νίκη του High End

σε λεει κουφο αλλα που ακουσες την διαφορα του κλασσ ντε!! περιεργο...
Kαι να σκεφτεις οτι οταν εκανα ακουογραμμα στον Ωριλλα μου εβαλλε αριστα με δυο τονους.....οποτε αφηστε της μαλακιες και φωναχτε με σπιτι σας να σας πω ποσο prat εχετε!!!!!!

Δωρεαν για τα μελη του φορουμ!!!!
 

PeterMeni

DIY - "Επαγγελματίας"
Moderator
Μηνύματα
9.764
Reaction score
12.648
Λοιπόν προσωπικά πιστεύω πως οι ενισχυτές class D είναι μια χαρά μηχανήματα και θα μπορούσες να συμβιώσεις άνετα μαζί τους...
αν δεν είχες κάποιο άλλο καλό ενισχυτικό για άμεση αντιπαράθεση.:137:

Εκεί φαίνεται τι μπορεί να κάνει και τι όχι...
Που υστερεί και που υπερτερεί.
Δεν είναι όλα άσπρο-μαύρο.
 


Μηνύματα
4.219
Reaction score
2.248
Απάντηση: PRaT η νίκη του High End

θα έβαζα σε πικάντικη photo τη διαφορά class A με class D όπως έκανε παλιά ο Κώστας EAR αλλά θα κριθεί ακατάλληλο δια ανηλίκους....

(σσ Από το ολότελα, καλή κι η Παναγιώταινα!)
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
53.573
Reaction score
132.663
Απάντηση: PRaT η νίκη του High End

θα έβαζα σε πικάντικη photo τη διαφορά class A με class D όπως έκανε παλιά ο Κώστας EAR αλλά θα κριθεί ακατάλληλο δια ανηλίκους....

(σσ Από το ολότελα, καλή κι η Παναγιώταινα!)
έλα μου όμως που η παναγιώταινα είναι και ...κουκλάρα!

 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
53.573
Reaction score
132.663
Απάντηση: PRaT η νίκη του High End

άντε, καλοκαιράκι έρχεται.... μη με τσιγκλάτε!:143::135::138::137:

ΥΓ αυτολογοκρίθηκα...
 

Μηνύματα
4.219
Reaction score
2.248
Απάντηση: PRaT η νίκη του High End

Η Παναγιώταινα φορά το ίδιο νούμερο σουτιέν με την miss NEMO, miss Classe και miss Levinson :410:

H Παναγιώταινα στο pic είναι class A !!!
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.344
Reaction score
21.416
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: PRaT η νίκη του High End

καλα δεν μας αφορα το αναλογικο πρατ τωρα...

για πες μου ρε κωστα πραγματικα, την πρωτη φορα που ακουσες class d τι σκέφτηκες?
την αληθεια...
Αααα, τόσο γρήγορα το γυρνάμε; Εφηύραμε και το αναλογικό prat τώρα. Τί να σου πω ρε Νίκο. Δε θέλω να γίνω... τέλος πάντωνε, κάνε ό,τι νομίζεις. Πάντως, εγώ απατεώνας δεν γίνομαι -και ούτε είμαι πλέον κανένας άσχετος ή παπαπούφας. Το τσιγάρο που βάζω στο στόμα μου είναι σφραγισμένο και απείραχτο.
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.740
Reaction score
7.534
Απάντηση: PRaT η νίκη του High End

άντε, καλοκαιράκι έρχεται.... μη με τσιγκλάτε!:143::135::138::137:

ΥΓ αυτολογοκρίθηκα...
Εχω και γω κατι καλες με ενα prat αλλο πραμα......να τις βαλλω και γω θειο????????
Αυτοτσιγκλιζομαι βρε παιδι μου.........τι καλοκαιρι τι χειμωνας...ολες οι εποχες ιδιες ειναι....εχω και την καινουρια σειρα κοφτιδων της Victoria Secret ........εε....εεεεεεεεε??????
 



ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.859
Μηνύματα
2.920.027
Members
38.104
Νεότερο μέλος
TDKmaniac08
Top