τρέμε Ζαπάντη!!!!!!!!!!

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
53.778
Reaction score
133.240
Απάντηση: τρέμε Ζαπάντη!!!!!!!!!!

άντε να ανεβάσω και δω μερικές φωτός. υπότιτλοι δε χρειάζονται...







 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
53.778
Reaction score
133.240
Απάντηση: τρέμε Ζαπάντη!!!!!!!!!!

και να μεταφέρω από άλλο θρεντ την "ας πούμε" "άποψή" μου - αλλά θα την αιτιολογήσω αντικειμενικά - για τον ήχο που άκουσα, αφού πλέον έχω ήδη "γράψει" πολλές ώρες ακροάσεων (το ποστ απευθυνόταν στον φίλο μου το Σκαλούμπακα):

πολύ πολύ φιλικά, γιατί σε γουστάρω και το ξέρεις μπαγάσα, ένα θα σου πω για τη μέτρικ:


παίζει τραγικοαπίστευτα - απιστευτογαμημένα καλά η διαολομπουρδελόκαρτα!


Αν κάποτε την πάρεις, θα την λατρέψεις. Αρκεί να κόψεις λίγα πρίμα (δεν είσαι συνηθισμένος σε τέτοια πρίμα, πιθανά να σε ξενίζουν). Αλλά την ανεπανάληπτη ανάλυση που έχει στα μεσαία, θα τη χαρείς όσο δε μπορείς να φανταστείς, όπως και τον δια ροπάλου έλεγχο και την απόλυτη περιγραφικότητα των χαμηλών. η δε ρία της, θα σου αφήσει μόνιμο σημάδι στα μούτρα, ένα χαμόγελο σα του τζόκερ....


φιλιά!
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
53.778
Reaction score
133.240
Απάντηση: τρέμε Ζαπάντη!!!!!!!!!!

γιατί παίζει "τραγικοαπίστευτα - απιστευτογαμημένα καλά η διαολομπουρδελόκαρτα"?


διότι, η πραγματική της ανάλυση (και δε μιλάω για την γνωστή φαινομενική "υπερανάλυση" κάποιων μηχανών) είναι ικανή (σε ανάλογο σύστημα φυσικά) να ξεχωρίσει πλήρως τις φωνές από αρκετά πολύπλοκες χορωδίες 20 ανθρώπων, σε τέτοιο βαθμό, ώστε να γίνονται ακουστές πεντακάθαρα η καθεμιά ξεχωριστά και να μπορούν να παρακολουθηθούν με απόλυτη σαφήνεια η καθεμιά, χωρίς ίχνος "μπερδέματος" μεταξύ τους, κάτι που μέχρι τώρα θεωρούσα πως μάλλον δεν μπορούσε να υπάρχει καταγεγραμμένο στο μέσο, ιδίως σε τόσο πολύπλοκα θέματα όπως τα μεγάλα χορωδιακά - εντάξει, δε μιλάμε για 5-6 φωνές, εκεί είναι σα να είναι δίπλα σου....

διότι σε πολύ υψηλές στάθμες ανάλογα χορωδιακά δεν ενοχλούν μέχρι που το αυτί φτάνει στο όριο του πόνου... ανμπιλίβαμπλ!

διότι η πραγματική ανάλυσή της και ο εντυπωσιακός της έλεγχος και περιγραφικότητα σε όλο το συχνοτικό φάσμα (μέχρι τα κατώτερα χαμηλά, πράγμα εξαιρετικά σπάνιο) σε σύνθετα ορχηστρικά δίνει τη δυνατότητα διάκρισης με ακρίβεια του σβησίματος των οργάνων και της απόσβεσης των τυμπάνων σε αλλεπάλληλα χτυπήματα πολλών μεγάλων τυμπάνων μαζί, χωρίς καμιά αλληλοεπικάλυψη, χωρίς κανένα ίχνος "μπερδέματος".

διότι ο έλεγχος, η ατάκα και η απόλυτη περιγραφή, με πλούτο αρμονικό, στην τελευταία οκτάβα κάτω, είναι μάλλον από άλλο πλανήτη.

καταλαβαίνω γιατί σε πολλούς μπορεί να μην "αρέσει".

Η "ταχύτητά της" θα είναι το ουσιαστικό "πρόβλημα" σε πολλούς, είναι σα να αλλάζουν ενισχυτή που ξαφνικά να έχει αποκτήσει damping factor πάνω από 100.000.
 

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.677
Απάντηση: τρέμε Ζαπάντη!!!!!!!!!!

γιατί παίζει "τραγικοαπίστευτα - απιστευτογαμημένα καλά η διαολομπουρδελόκαρτα"?


διότι, η πραγματική της ανάλυση (και δε μιλάω για την γνωστή φαινομενική "υπερανάλυση" κάποιων μηχανών) είναι ικανή (σε ανάλογο σύστημα φυσικά) να ξεχωρίσει πλήρως τις φωνές από αρκετά πολύπλοκες χορωδίες 20 ανθρώπων, σε τέτοιο βαθμό, ώστε να γίνονται ακουστές πεντακάθαρα η καθεμιά ξεχωριστά και να μπορούν να παρακολουθηθούν με απόλυτη σαφήνεια η καθεμιά, χωρίς ίχνος "μπερδέματος" μεταξύ τους, κάτι που μέχρι τώρα θεωρούσα πως μάλλον δεν μπορούσε να υπάρχει καταγεγραμμένο στο μέσο, ιδίως σε τόσο πολύπλοκα θέματα όπως τα μεγάλα χορωδιακά - εντάξει, δε μιλάμε για 5-6 φωνές, εκεί είναι σα να είναι δίπλα σου....

διότι σε πολύ υψηλές στάθμες ανάλογα χορωδιακά δεν ενοχλούν μέχρι που το αυτί φτάνει στο όριο του πόνου... ανμπιλίβαμπλ!

διότι η πραγματική ανάλυσή της και ο εντυπωσιακός της έλεγχος και περιγραφικότητα σε όλο το συχνοτικό φάσμα (μέχρι τα κατώτερα χαμηλά, πράγμα εξαιρετικά σπάνιο) σε σύνθετα ορχηστρικά δίνει τη δυνατότητα διάκρισης με ακρίβεια του σβησίματος των οργάνων και της απόσβεσης των τυμπάνων σε αλλεπάλληλα χτυπήματα πολλών μεγάλων τυμπάνων μαζί, χωρίς καμιά αλληλοεπικάλυψη, χωρίς κανένα ίχνος "μπερδέματος".

διότι ο έλεγχος, η ατάκα και η απόλυτη περιγραφή, με πλούτο αρμονικό, στην τελευταία οκτάβα κάτω, είναι μάλλον από άλλο πλανήτη.

καταλαβαίνω γιατί σε πολλούς μπορεί να μην "αρέσει".

Η "ταχύτητά της" θα είναι το ουσιαστικό "πρόβλημα" σε πολλούς, είναι σα να αλλάζουν ενισχυτή που ξαφνικά να έχει αποκτήσει damping factor πάνω από 100.000.
Χαιρομαι με τη χαρα σου και αυτο που πιστευω ειναι οτι αν καποιος ακουει πραγματι αυτα που λεει οτι ακουει απο ενα μηχανακι στο συστημα του, ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΗΡΕΑΖΕΤΑΙ απο τον οποιοδηποτε τριτο που μπορει να σχολιασει αρνητικα (και εσυ εισαι ενας απο αυτους)....
Οποιος πεφτει στο τρυπακι με ενα ασχημο σχολιο να παρεξηγηθει και να αρχισει να βριζει - εκει που ολα ηταν "μελι γαλα" - μονον ανασφαλεια προδιδει....
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
53.778
Reaction score
133.240
Απάντηση: τρέμε Ζαπάντη!!!!!!!!!!

η "ταχύτητά της" θα είναι το ουσιαστικό "πρόβλημα" σε πολλούς, είναι σα να αλλάζουν ενισχυτή που ξαφνικά να έχει αποκτήσει damping factor πάνω από 100.000.

κατά την (δυστυχώς για πολλούς) όχι και τόσο ταπεινή μου άποψη :)116:), το άνωθεν "πρόβλημα" της "ταχύτητας" αποτελεί και το κύριο πρόβλημα για πολλούς των διακοπτικών ενισχυτικών βαθμίδων.

Η ταχύτητα και ο έλεγχος, δεν είναι συνήθως "αρεστά" σε πάρα πολλά ηχοσυστήματα.

Αυτό όμως, δε σημαίνει πως δεν είναι πιο κοντά στο αντικειμενικά σωστό αυτές οι μηχανές, καθώς "υπερταχύτητα" ή "υπερέλεγχος" δεν υπάρχουν.

Κάπου εκεί λοιπόν, ξεκινάει η "κολοκυθόπιτα" και τα γούστα του καθενός, τα οποία βεβαίως είναι απόλυτα σεβαστά.

Η εκτίμησή μου πάντως, πως "η μέτρικ μας φέρνει πιο κοντά", είναι 1000% αληθής, καθώς μπορεί το εν λόγω εργαλείο (διότι για εργαλείο δουλειάς πρόκειται, ας μην τρέφουμε αυταπάτες) να ικανοποιήσει και στη δουλειά πάνω (στις ηχογραφήσεις και στις μίξεις είναι πολλοί αυτοί που πίνουν νερό στ'όνομά της) αλλά και τον χαϊφιντελά στο σπίτι του, είτε αυτός κυνηγάει την μεγαλύτερη δυνατή πιστότητα αναπαραγωγής, είτε κυνηγάει την ικανοποίηση των προσωπικών του γούστων (ας είν'καλά τα characters).

Και μη βιαστεί κανείς να κατακρίνει τα characters, ιδίως το Νο8 που είμαι σίγουρος πως αρέσει σε όλους (δεν εξαιρώ τον εαυτό μου σε καμιά περίπτωση), καθώς το συγκεκριμένο character (όπως και άλλα) μιμείται με απίστευτη ακρίβεια (αδύνατο ανθρώπινο αυτί να το ξεχωρίσει) εξαιρετικής ποιότητας αναλογικό λυχνιακό επαγγελματικό εξοπλισμό (mastering quality), καθώς και τον χαρακτηριστικό "γλυκό" και "πλούσιο" ήχο της μπομπίνας, "ήχο" δηλαδή που πολλοί μεγάλοι και καταξιωμένοι στο χώρο μηχανικοί ήχου​ επιθυμούν να υφίσταται σε κάθε ηχογράφηση που φτιάχνουν για μας, που εμείς με τη σειρά μας απολαμβάνουμε τον εξαιρετικό "ήχο τους", είτε από ψηφιακό είτε από αναλογικό μέσο. Σα να παίρνουμε σπίτι μας κομμάτι από τη "μαγεία τους"...:145:
 

Κώστας Φ.

Truth hurts. Here's a teddy bear.
Μηνύματα
8.978
Reaction score
895
Άντε ρε... Metric με Class D... ΚουΦάλογο κι εσύ!
Δεν είδες και τον Χατζηστάμου που έχει κάνει τα ίδια "λαθη"; Όσοι πάνε στο studio φεύγουν "απο"-γοητευμένοι. :121:

Είναι ξεκάθαρο ότι, αν έχεις ασχοληθεί σοβαρά με το τεχνολογικό sport του audio, συχνότερα ξεστραβώνεις παρά ξεστραβώνεσαι πλέον στα ελληνικά audio forums. [Για το δεύτερο, αν εξαιρέσεις 2-3 άτομα που έχουν γνώσεις και υπομονή, συνήθως απαιτείται η χρήση της "Αναζήτησης" για να βρεις "διαμάντια" από ανθρώπους που - δυστυχώς - δεν είναι πια μαζί μας.]
Άρα τι μένει; Να βοηθήσεις τους ελάχιστους που θα το εκτιμήσουν και ο χαβαλές. Σημαντικό κομμάτι του τελευταίου - για εμένα - είναι και το να μετράω πόσο χρόνο (πόσα χρόνια, συγκεκριμένα) παίρνει σε κάποιους να αντιληφθούν αυτά που γράφουμε και για τα οποία μας κράζουν. Και φυσικά το να απολαμβάνω τις μεγαλοπρεπείς κωλοτούμπες τους όταν καταφέρουν να έρθουν στα λόγια μας, Class D, Sabre, Metric, room treatment κι άλλες "αθλητικές εκδηλώσεις", μας δίνουν χρόνια τώρα (εσένα παραπάνω - είσαι γέρος, να τα λέμε αυτά.. :p ), την ευκαιρία να απολαμβάνουμε από ορισμένους "γνώστες" του χώρου επιδόσεις που θα ζήλευε κι η Comăneci... Κι έχουμε κι άλλα μπροστά μας.. Ενεργά, DSP κ.ο.κ, Καλά να είμαστε, ετοίμασε γερό stock από μπύρες, να αράξουμε να το απολαύσουμε.
:116:
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Μηνύματα
46.961
Reaction score
23.742
Απάντηση: τρέμε Ζαπάντη!!!!!!!!!!

Γιατί τόσο μικρά γράμματα ρε ΦουΝτίνο?
Μας δοκιμάζεις?
Μια χαρά τα διάβασα.:116:
 

Κώστας Φ.

Truth hurts. Here's a teddy bear.
Μηνύματα
8.978
Reaction score
895
Re: Απάντηση: τρέμε Ζαπάντη!!!!!!!!!!

Γιατί τόσο μικρά γράμματα ρε ΦουΝτίνο?
Μας δοκιμάζεις?
Μια χαρά τα διάβασα.:116:
Σωστός. Αύριο τις αιματολογικές που είπαμε και είσαι κομπλέ*! :p


*Για την ηλικία σου! :116:
 


skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.677
Απάντηση: τρέμε Ζαπάντη!!!!!!!!!!

ΠΗΡΕ ΦΩΤΙΑ ΤΟ ΚΟΡΔΕΛΙΟ,
ΚΑΙΓΟΝΤΑΙ ΤΑ ΜΟΡΤΑΚΙΑ,
ΓΛΕΝΤΑΝΕ ΣΤΟ ΚΑΦΕ - ΑΜΑΝ
ΡΩΜΙΟΙ ΚΑΙ ΧΑΝΟΥΜΑΚΙΑ.......
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.740
Reaction score
7.534
Απάντηση: τρέμε Ζαπάντη!!!!!!!!!!

Χαιρομαι με τη χαρα σου και αυτο που πιστευω ειναι οτι αν καποιος ακουει πραγματι αυτα που λεει οτι ακουει απο ενα μηχανακι στο συστημα του, ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΗΡΕΑΖΕΤΑΙ απο τον οποιοδηποτε τριτο που μπορει να σχολιασει αρνητικα (και εσυ εισαι ενας απο αυτους)....
Οποιος πεφτει στο τρυπακι με ενα ασχημο σχολιο να παρεξηγηθει και να αρχισει να βριζει - εκει που ολα ηταν "μελι γαλα" - μονον ανασφαλεια προδιδει....
Sorry βρε Κωστα αλλα πρεπει να τα πω....Χρηστο εισαι λαθος και το ξερεις......και μενα με ξερεις....ηταν τραγικα λαθος η τοποθετηση σου ,ατοπη οπως εκφραστηκε ειδικα την συγκεκριμενη χρονικη στιγμη(απο το πουθενα για παρα πολλους τεθηκε ως κακοηθεια)που νομιζω οτι δεν χρειαζοταν απο την μερια σου ------το thread αν το παρακολουθεις ηταν εξαιρετικο και ξερεις γιατι ....γιατι ηταν πραγματικα η ποιο ουσιαστικη συνυπαρξη μεταξυ ας πουμε αναλογικων και ψηφιακων μελων και για αλλη μια φορα εκφραστηκαν πολλες αξιολογες αποψεις οπου πολλοι θα τις βρουν χρησιμες.........φυσικα πολλες απο αυτες ηταν και δικες σου τοποθετησεις επανω στις αναλογικες μηχανες!!!!!

και δυστυχως χαλασε γιατι χαλαστηκαν αυτοι που το διαβαζαν..........προτιμω να μου στειλλεις ενα μηνυμα και να μου πεις Βλαση αλλαξε το--μου ηρθε και το εγραψα --και θα τελειωνε το θεμα εδω!!!!!
μην πας λοιπον να ριξεις σε μενα δικο σου λαθος..........το ξερεις γαμω την τρελλα μου οτι εκανες λαθος......γ@μα το.....και ληγει!!!!



Σορυ βρε Κωστα αλλα πραγματικα στεναχωρηθηκα.........συνεχισε βρε φιλε γιατι σαφως και με ενδιαφερουν πολυ αυτα που γραφεις...........το κυριοτερο που θα ηθελα ειναι να κανουμε μια αναλυση η μαλλον να παραμετροποιησουμε την lio στο βαθυ χαμηλο.......δηλαδη που πιστευεις οτι καποιος θα πρεπει να επεμβει ωστε το ιnterface να ερθει εκει που πρεπει για καποιον που δεν θα μπορεσει να κανει μετρησεις στον χωρο του και απλα θα παιξει με το Mio strip.............. ειναι χρησιμα να γραφτουν γιατι αλλα δυο μελη την παρηγγειλλαν αυτην την βδομαδα και θα βρουν χρησιμα τα αρθρα που θα ανεβασουμε.....εκτος και αν κανουμε ενα νεο που αφορα την παραμετροποιηση αυτης της μηχανης με σωστα βηματα που θα αναρτησουμε!!!!!!

τι λες??????
 

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.677
Απάντηση: τρέμε Ζαπάντη!!!!!!!!!!

Sorry βρε Κωστα αλλα πρεπει να τα πω....Χρηστο εισαι λαθος και το ξερεις......και μενα με ξερεις....ηταν τραγικα λαθος η τοποθετηση σου ,ατοπη οπως εκφραστηκε ειδικα την συγκεκριμενη χρονικη στιγμη(απο το πουθενα για παρα πολλους τεθηκε ως κακοηθεια)που νομιζω οτι δεν χρειαζοταν απο την μερια σου ------το thread αν το παρακολουθεις ηταν εξαιρετικο και ξερεις γιατι ....γιατι ηταν πραγματικα η ποιο ουσιαστικη συνυπαρξη μεταξυ ας πουμε αναλογικων και ψηφιακων μελων και για αλλη μια φορα εκφραστηκαν πολλες αξιολογες αποψεις οπου πολλοι θα τις βρουν χρησιμες.........φυσικα πολλες απο αυτες ηταν και δικες σου τοποθετησεις επανω στις αναλογικες μηχανες!!!!!

και δυστυχως χαλασε γιατι χαλαστηκαν αυτοι που το διαβαζαν..........προτιμω να μου στειλλεις ενα μηνυμα και να μου πεις Βλαση αλλαξε το--μου ηρθε και το εγραψα --και θα τελειωνε το θεμα εδω!!!!!
μην πας λοιπον να ριξεις σε μενα δικο σου λαθος..........το ξερεις γαμω την τρελλα μου οτι εκανες λαθος......γ@μα το.....και ληγει!!!!
ρε συ Βλαση, εγω εχω κουρεψει 3 πανακριβες κεφαλες και τοριξα στον αυτοσαρκασμο βρε κι εσυ χαλαστηκες που ειχες 2 καψιματα???????? Για ηρεμησε λιγο ρε κι ελα στα συγκαλα σου!!!!!!! Απο καψιμματα αλλο τιποτα το high end ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ!!!!!!!

ΓΙΑ ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΣΕ ΛΙΓΟ ΠΩΣ ΜΕ ΑΠΕΚΑΛΕΣΕΣ???????????????? ΜΑΛΑΚΑ, ΚΑΙ ΑΡΧΙΜΠΑΝΑΡΙΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΚΑΙ!!!!!!!!!!!!
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.740
Reaction score
7.534
Απάντηση: τρέμε Ζαπάντη!!!!!!!!!!

ρε συ Βλαση, εγω εχω κουρεψει 3 πανακριβες κεφαλες και τοριξα στον αυτοσαρκασμο βρε κι εσυ χαλαστηκες που ειχες 2 καψιματα???????? Για ηρεμησε λιγο ρε κι ελα στα συγκαλα σου!!!!!!! Απο καψιμματα αλλο τιποτα το high end ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ!!!!!!!

ΓΙΑ ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΣΕ ΛΙΓΟ ΠΩΣ ΜΕ ΑΠΕΚΑΛΕΣΕΣ???????????????? ΜΑΛΑΚΑ, ΚΑΙ ΑΡΧΙΜΠΑΝΑΡΙΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΚΑΙ!!!!!!!!!!!!
Aρχιμπαναρισμενο ναι,μαλακα ομως οχι........

σου ειπα...γ@μα το......τελειωνει εδω
 

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.677
Απάντηση: τρέμε Ζαπάντη!!!!!!!!!!

Aρχιμπαναρισμενο ναι,μαλακα ομως οχι........

σου ειπα...γ@μα το......τελειωνει εδω
Να παραδεχεσαι την αληθεια:
Εγραψες οτι "ειπα τη μαλακια μου ως συνηθως" μη με βαλεις να κανω quote δε γουσταρω
Το τελειωνω κι εγω εδω!!!!!!! ΑΛΛΑ....

Πολυ πριν απο αυτα ομως....
.... παρακαλεσα να ξεκλειδωσει το τοπικ "μια φορα κι ενα καιρο" στη κατηγορια που διαφεντευεις και να ενσωματωσεις το δευτερο που ανοιξα εκει κι εσυ ΟΥΤΕ ΦΩΝΗ ΟΥΤΕ ΑΚΡΟΑΣΗ!!!!!!!!!!! ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΣΟΥ?
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.740
Reaction score
7.534
Απάντηση: τρέμε Ζαπάντη!!!!!!!!!!

Να παραδεχεσαι την αληθεια:
Εγραψες οτι "ειπα τη μαλακια μου ως συνηθως" μη με βαλεις να κανω quote δε γουσταρω
Το τελειωνω κι εγω εδω!!!!!!! ΑΛΛΑ....

Πολυ πριν απο αυτα ομως....
.... παρακαλεσα να ξεκλειδωσει το τοπικ "μια φορα κι ενα καιρο" στη κατηγορια που διαφεντευεις και να ενσωματωσεις το δευτερο που ανοιξα εκει κι εσυ ΟΥΤΕ ΦΩΝΗ ΟΥΤΕ ΑΚΡΟΑΣΗ!!!!!!!!!!! ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΣΟΥ?
1ον ...μαλακιες λενε και αυτοι που δεν ειναι μαλακες........βατοτατο στην κατανοηση του!!!!

2ον....σε αυτο που ζητησες δεν μπορουσα εγω να το κανω!!!!!

απλα πραγματα και ξαστερα.....
 

Μηνύματα
4.690
Reaction score
1.815
Απάντηση: τρέμε Ζαπάντη!!!!!!!!!!

Να κάνω κι εγώ μια παραγγελιά Κε συντονιστά?

 
Last edited by a moderator:

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.677
Απάντηση: τρέμε Ζαπάντη!!!!!!!!!!

2ον....σε αυτο που ζητησες δεν μπορουσα εγω να το κανω!!!!!

απλα πραγματα και ξαστερα.....
Αφου λοιπον κανεις δεν μπορει να το κανει, δεν θα συνεχισω να γραφω σε ενα φορουμ που το μονο νημα στη κατηγορια "Συστηματα - αποδράσεις" που ειναι ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΟ ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΑ ειναι το δικο μου....

Θα τα λεμε στο FB.....
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.740
Reaction score
7.534
Απάντηση: τρέμε Ζαπάντη!!!!!!!!!!

Αφου λοιπον κανεις δεν μπορει να το κανει, δεν θα συνεχισω να γραφω σε ενα φορουμ που το μονο νημα στη κατηγορια "Συστηματα - αποδράσεις" που ειναι ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΟ ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΑ ειναι το δικο μου....

Θα τα λεμε στο FB.....
oποτε να σβηστει δια παντος και ο λογαριασμος σου .....
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Μηνύματα
46.961
Reaction score
23.742
Απάντηση: τρέμε Ζαπάντη!!!!!!!!!!

Αφου λοιπον κανεις δεν μπορει να το κανει, δεν θα συνεχισω να γραφω σε ενα φορουμ που το μονο νημα στη κατηγορια "Συστηματα - αποδράσεις" που ειναι ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΟ ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΑ ειναι το δικο μου....

Θα τα λεμε στο FB.....
Αδικαιολόγητα?
Οχι δα!
Ας μην έβαζες συνεχώς links προς το δικό σου site...
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Re: Απάντηση: τρέμε Ζαπάντη!!!!!!!!!!

Αφου λοιπον κανεις δεν μπορει να το κανει, δεν θα συνεχισω να γραφω σε ενα φορουμ που το μονο νημα στη κατηγορια "Συστηματα - αποδράσεις" που ειναι ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΟ ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΑ ειναι το δικο μου....
Θα τα λεμε στο FB.....
Ώρα καλή στη πρύμνη σου κι αέρα στα πανιά σου.
Στο AVSite κλειδώνουμε ένα θέμα το χρόνο κι αυτό πρέπει να είναι απολύτως δικαιολογημένο. Ρώτησες 50 φορές και σου απαντήσαμε άλλες 50. Υπάρχει πλήρης απάντηση στο ίδιο το θέμα. Πάμε άλλη μια μπας και το εμπεδώσεις. Πάρε το απόφαση, το θέμα δεν θα ανοιχτεί ΠΟΤΕ. Μας έχεις πρήξει τα συκώτια με το θέμα σου.

Οι απειλές ότι αν δεν σου κάνουμε το κέφι θα φύγεις, μας κάνουν (εκτός από το να γελάμε) να μετανιώνουμε την στιγμή που σε ξανα-αφήσαμε να ξαναμπείς στο site. Για όσο έχουμε ακόμη καλή καρδιά και υπομονή θα μπορείς να μπεις. Απαραίτητη προϋπόθεση όμως είναι να ακολουθείς τους κανόνες και να μην μας ταλαιπωρείς/απασχολείς με την συμπεριφορά σου. Πρέπει να είσαι ευγνώμων που σου προσφέρθηκε βήμα στο AVSite.

Το είπαμε μία δυό τρεις, την επόμενη φορά που θα επανέλθεις χαλώντας ακόμη ένα θέμα, θα το πούμε διαφορετικά.

...
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.979
Μηνύματα
2.924.626
Members
38.118
Νεότερο μέλος
DP6
Top