To σαλόνι του SurfDrifter

Μηνύματα
7.261
Reaction score
4.645
Μιας και ήρθεςσπιτι μου δεν μπορείς να πεις οτι έχω κάνει και λίγα ...
Και μόνο τον 9αρη που είχα φτάνει νομίζω ... 90 κιλά στο ταβάνι ήταν .
Για να μην αναφέρω τα 4 σαμπ έτσι ?
 

stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.306
Reaction score
5.368
Σιγά μην καταλάβει απο το χρυσό δαχτυλίδι, ρίξε ενα ψεματάκι ή βάλε αυτοκόλλητο μαύρο βελούδο.
Άντε μεγειά απο τώρα!:lolsign:
τιιιι θα γινει με τα βελουδα?? ειπαμε!! οχι κ εκει!!! :p:p:p αρε σταθη βελουδενιε!! :D:D
[DOUBLEPOST=1444837728][/DOUBLEPOST]Λοιπον surfmoviemaniac παρατα τις μπογιες και τις χαρτοταινιες(ασε που αν τις αφησεις παραπανω αφηνουν κολλες..μπλιαξ) κ ταβανωσε τον απ ευθειας να τελειωνουμε πια! αιντε! α! και παρε με τηλ να τον δω!:D:D
 

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Μιας και ήρθεςσπιτι μου δεν μπορείς να πεις οτι έχω κάνει και λίγα ...
Και μόνο τον 9αρη που είχα φτάνει νομίζω ... 90 κιλά στο ταβάνι ήταν .
Για να μην αναφέρω τα 4 σαμπ έτσι ?
Πάντως απο θέμα ένταξης πραγμάτων έχεις κάνει παρά πολλά.

Με το δικαίωμα να τα χρησιμοποιείς είδα κάποια δυστοκία! :D
 

Μηνύματα
357
Reaction score
290
Δεν αφήνουμε τα ανούσια και να επιστρέψουμε στα ωραία.. Πόσο τον πήρες τελικά και πότε θα τον έχεις και απο που. Φαντάζομαι Ebay.
 

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482

Μηνύματα
7.261
Reaction score
4.645
Εαν εννοείς μετα τις 9 το βράδυ έχεις δίκιο δεν μπορω να παίζω τσιτα !
Πρέπει να κοιμηθεί η μικρή , γι αυτό έχω τα ακουστικα όμως ... Εαν θέλω εντάσεις !!
Για χαζομαρες έργα όμως δεν έχω πρόβλημα , αρκεί να ανοίξω προβολι αφού κοιμηθεί διότι αν κάνω αλλιώς θέλει να δει και η κόρη !

Υπομονή κάνω και εγω μέχρι να βρω τον χώρο που θέλω και μετα έχουν να κλαψουν πολλα παιδάκια !
Μέχρι τότε μαζεύω κανένα φραγκο σε ξεχωριστό λογαριασμό και δεν τα άκουμπάω μέχρι να βρω τον χώρο ...
 
Last edited:

Μηνύματα
357
Reaction score
290
http://www.ebay.com/itm/181897802461?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK:MEBIDX:IT

Τον πηρα εκτος eBay, ετσι ώστε να μπορέσω να τον πάρω χωρίς VAT. Οποτε βγηκε τελικο πληρωτέο με τα μεταφορικα και τα εξοδα εμβασματος 18(!) ευρω στα 2443€
Eξαιρετική τιμή. Δεν το περίμενα τόσο χαμηλά. Μπράβο.
Τα καλορίζικα όταν μου ποστάρεις φώτος γιατί σε φοβάμαι πάλι με τις μετρήσεις.:p
 

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Eξαιρετική τιμή. Δεν το περίμενα τόσο χαμηλά. Μπράβο.
Τα καλορίζικα όταν μου ποστάρεις φώτος γιατί σε φοβάμαι πάλι με τις μετρήσεις.:p
Καλα, ναι, επειδη τον βρήκα σε αυτη την τιμη τον πηρα (φτου, φτου να πάει καλα το εμβασμα αύριο!), ειδαλλως δεν είχα σκοπό άμεσα.
 

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Φυσικά, δεν εκτελέστηκε το έμβασμα, οπως μου είχε υποσχεθεί η υπάλληλος της τράπεζας, όχι ότι απορριφθηκε, αλλα "πρωτη φορά συμβαίνει....μεγάλος όγκος εμβασμάτων...πιθανόν να εφτασε στο εβδομαδιαίο όριο η τράπεζα...κλπ". Τα χρήματα είναι δεσμευμένα απο τον λογαριασμό μου, αλλα το εμβασμα σε "limbo" και δεν ξέρει επίσης αν θα εκτελεστεί και αύριο....

Ποιότητα. Θα πάρω αυριο τον Ιταλό να του πώ τα...ευχαριστα

Σκούζι, Αλεσσάντρό, ελ Γκρέκο εδώ! Μονέδα παπάρια μάντολες! Νεξτ γουικ νάου(ξέρει και λιγα αγγλικα!). Αριβεντερτσι!
 





Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.547
Reaction score
75.294
Και τι θα πεις στην κυρά ρε άχρηστε;

-Πάω για τσιγάρα; :D
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
23.248
Reaction score
41.917
η ryanair πάει μιλάνο/μπέργκαμο, ο προβολέας που είναι; αν περιμένεις μέχρι την πρωτοχρονιά θα στον φέρω εγώ πίσω και πληρώνεις μόνο τα μεταφορικά της ryanair :tongue:
 

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
χαχαχα. Λοιπον, οπως και να έχει πιστευω ότι αύριο το αργοτερο Δευτερα θα φύγει το εμβασμα. Δεν γίνεται να μην φυγει. Αφου κανονικα εκτελουνται χωρις εγκριση μέχρι 5000Ε ημερησίως για κάθε επιχείρηση/ελ. επαγγελματια. Απλα δεν τους είχα πάει την εναρξη της επιχειρησης και μου είπε ότι θα αργουσε μια μερα. Της είπα να παω να την φερω και μου είπε: "μια μέρα μονο θα πάρει!"

Θα πάω και αυριο στην τράπεζα να της πρηξω τα @@.
 

stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.306
Reaction score
5.368
χαχαχα. Λοιπον, οπως και να έχει πιστευω ότι αύριο το αργοτερο Δευτερα θα φύγει το εμβασμα. Δεν γίνεται να μην φυγει. Αφου κανονικα εκτελουνται χωρις εγκριση μέχρι 5000Ε ημερησίως για κάθε επιχείρηση/ελ. επαγγελματια. Απλα δεν τους είχα πάει την εναρξη της επιχειρησης και μου είπε ότι θα αργουσε μια μερα. Της είπα να παω να την φερω και μου είπε: "μια μέρα μονο θα πάρει!"

Θα πάω και αυριο στην τράπεζα να της πρηξω τα @@.

να πας να πας!! περνανε οι μερες ντε! :tongue::tongue:
 


Μηνύματα
5.301
Reaction score
6.456
Το νου σου ,διακριτικα, μη κανεις κινησεις που δεν εκανες, μη αλλαζεις τροπο συμπεριφορας τα μυριζονται ολα !!
 

Μηνύματα
27.826
Reaction score
26.153
η ryanair πάει μιλάνο/μπέργκαμο, ο προβολέας που είναι; αν περιμένεις μέχρι την πρωτοχρονιά θα στον φέρω εγώ πίσω και πληρώνεις μόνο τα μεταφορικά της ryanair :tongue:
Ξέρεις πόσα είναι ικανοί να χρεώσουν για την μεταφορά του πακέτου? Μέχρι και πάνω απο 100e
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.153
Μηνύματα
2.890.716
Members
37.995
Νεότερο μέλος
zazanh
Top