To σαλόνι του SurfDrifter

Μηνύματα
357
Reaction score
290
Αλλα για πες! Τι θα δώ διαφορετικό; Ετσι να φτιάχνομαι;
Επειδή έχουμε το ίδιο μέτρο σύγκρισης,θα είναι καλύτερα να ακούσω τις εντυπώσεις σου,ειλικρινά.
 

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Με τη διαφορά όμως, πως τον δικό μου τον έζησα 2,5 μηνες. Ειδα τεραστια διαφορα με τον Benq. Η αληθεια είναι πως έχω μικροτερες προσδοκίες στη μεταξυ τους διαφορά, οποτε αν ειναι έτσι όπως τα λες, θα εκπλαγώ θετικά!
 

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Παιδιά, πραγματικά έχω θέμα. Το χρυσό το δαχτυλίδι ΠΩΣ μπορώ να το κάνω μαυρό; Βγαζει μάτι και θα φάω πολύ ξυλο.

Πιθανά σεναρια

1) Βάφω με χρυσο μαρκαδόρο το δαχτυλίδι του X3 μπροστα της, λέγοντας ότι βελτιώνει τις ενδοπεριφερειακές πρωτεύσουσες ανακλάσεις από τον φακό!!! Μετά αντικαθιστώ τον X3 με τον RS49
2) Βάφω με μαυρο μαρκαδόρο το χρυσό δαχτυλίδι, πρίν κρεμάσω τον RS49 στο ταβάνι. Τα χρυσά γράματα σκεπαζονται ευκολα με ένα μαυρο αυτοκόλλητο
3) Αν γίνεται, ξηλώνω το μαυρο δαχτυλίδι απο τον Χ3 και το βάζω στον RS49. Δεν ξέρω τι παίζει με την εγγυηση αργοτερα

Μάλλον το 2 μου ακουγεται καλύτερο. Πάντως έτσι χρυσο το δαχτυλίδι δεν μπαινει πάντως. Καμιά άλλη ιδεα
 

Μηνύματα
5.301
Reaction score
6.456
Παραλλαγη του 1) κοντευεις να σκασεις που δε βλεπεις ουσιαστικες διαφορες που να αξιζουν τα χρηματα που εδωσες για τον χ3 και μαλλον πρεπει να ξαναβαλεις τα νεκροσεντονα του #129!! επεμενε οχι σθεναρα , αλλα με ξεφυσηματα για δυο μερες..
ως διαμαγειας ξεπροβαλει το υποκαταστατο οτι μπορει να βελτιωθει εαν βαφτει-αλλαχτει το δαχυλιδι με χρυσο απο τεχνικο και θα τη ρωτησεις εαν προτιμα το δευτερο απο το πρωτο, πρεπει οπωσδηποτε να το επιλεξει η ιδια !! :D
με αυτον τον τροπο κερδιζεις και εκμεταλευσε οπως θες το χρονο σκατζαρισματος, αλλαγης πωλησης κλπ...
 


Μηνύματα
7.261
Reaction score
4.645
Αγαπητέ surfdrifter , έχεις κάνει όπως έχεις κάνει το σαλόνι και κολλάς σε ένα δαχτυλίδι ;
Η λύση είναι πολύ απλή .
Τον κρεμας επιβλητικά οπότε μπορείς και δεν τρέχει τίποτα .
Όταν το πάρει χαμπάρι , αν το πάρει χαμπάρι λες ότι έτσι ήταν ...
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.630
Reaction score
36.415
Σιγά μην καταλάβει απο το χρυσό δαχτυλίδι, ρίξε ενα ψεματάκι ή βάλε αυτοκόλλητο μαύρο βελούδο.
Άντε μεγειά απο τώρα!:lolsign:
 

Μηνύματα
357
Reaction score
290
Καμιά άλλη ιδεα
Bγάλε τη λάμπα απο μέσα κρύψε την κάπου και πες ότι ο προβολέας πήγε να συναντήσει τον Ύψιστο. Το στέλνω για σέρβις και μου στέλνουνε ως αντικατάσταση την αμερικάνικη έκδοση του Χ30.
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
78.480
Reaction score
96.894
Όταν το πάρει χαμπάρι , αν το πάρει χαμπάρι λες ότι έτσι ήταν ...
Όταν το πάρει χαμπάρι, αν το πάρει χαμπάρι, λες ότι έβαλες το δεύτερο δακτυλίδι που είχε ο βιντεοπροβολέας. :)
 

Μηνύματα
1.675
Reaction score
1.516
To να της πεις ότι έσπασε το μαύρο κάλυμμα του φακού και φάνηκε ένα χρυσό δαχτυλίδι από πίσω δεν παίζει? Φυσικά το κάλυμμα το πήγες σε τεχνικό να ρωτήσεις για ανταλλακτικό και σου είπε ότι τα ανταλλακτικά είναι πανάκριβα, ότι το μηχάνημα "δουλεύει" και χωρίς αυτό ούτως ή αλλως και μάλιστα καλύτερα καθώς έχει λιγότερο βάρος ο φακός και δεν πιέζεται το οπτικό και τελικά με το χρυσό σου φαίνεται και πιο όμορφο οπότε θα μείνει έτσι.

Επίσης θα μπορούσε κάλλιστα να είναι έξτρα προστατευτικό δαχτυλίδι για το φακό καθώς είναι πολύ ευαίσθητος σε χτυπήματα και με μικρά τέρατα στο σπίτι αποφάσισες να το τοποθετήσεις καθώς αν κάτι πάθει μετά θα πρέπει να αλλάξεις πάλι προβολέα και δεν έχεις λεφτά (εδώ πρόσεξε να μη γελάσεις) κλπ κλπ.

Μπορείς πάντα να το ρίξεις και στους εξωγήινους - ανεξήγητα μεταφυσικά φαινόμενα κλπ κλπ.



Ποιά μέρα θα φάμε ξύλο...
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.672
Reaction score
95.250
Χαρτοταινία, που ξεκολλάει κι εύκολα, βαμμένη με μαύρο μαρκαδόρο, ή τέμπερα, ή σπρέι.

Εναλλακτικά κλείνεις μονόκλινο σε ΜΕΘ. :tongue:
 

Μηνύματα
5.301
Reaction score
6.456
Οι γυναικες ειναι παρατηρητικες, θεωρω και η δικια σου, ολα τα βλεπουν, καποια κανουν οτι δεν, τουλαχιστον μεχρι να στο χτυπησουν οταν θα ερθει η ωρα, κανε τη να το ζητα η ιδια, ετσι θα εισε ειλικρινης θα ειναι επιλογη της:D και φυσικα δε θα εχεις ενεργησει αυτονομα (για να μην ενεργησει ετσι και η ιδια στο μελλον)
white lies my friend,white lies :D
 

Μηνύματα
2.693
Reaction score
638
Απλα πραγματα της παιρνεις ενα χρυσο δαχτυλιδι και της το κανεις δωρο μολις συνελθει της λες οτι πηρες και για σενα ενα αναιμακτο και δικαιο .....
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.672
Reaction score
95.250
... ετσι θα εισε ειλικρινης...
Ακόμα με τηλεόραση CRT θα ήμασταν αν ήξεραν ειλικρινά πόσο στοιχίζουν τα καινούρια μας μαραφέτια. :p

Όλοι μας τα παίρνουμε από ανταλλαγές, από σκότωμα τιμής, από κάποιον που μας τα χάρισε, ή στο τσακίρ κέφι από αντικατάσταση ελαττωματικού. :D

Αν δεν κάνουμε εμείς οικονομία στο σπίτι, τότε ποιός; :roflmao:
 

gonis

Luger
Μηνύματα
4.272
Reaction score
11.638
Ακόμα με τηλεόραση CRT θα ήμασταν αν ήξεραν ειλικρινά πόσο στοιχίζουν τα καινούρια μας μαραφέτια. :p

Όλοι μας τα παίρνουμε από ανταλλαγές, από σκότωμα τιμής, από κάποιον που μας τα χάρισε, ή στο τσακίρ κέφι από αντικατάσταση ελαττωματικού. :D

Αν δεν κάνουμε εμείς οικονομία στο σπίτι, τότε ποιός; :roflmao:
Αληθινό περιστατικό:

-Γιαννηηηηηη πάλι άλλαξες μηχάνημα;;;;;
-Όχι μαμά,την πρόσοψη άλλαξα απο ασημί σε μαύρη :headbang:
Ο Γιαννης 60+ Και η μαμά Γιάννη 90-
 

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Ω, ρε φιλε...Τι γελιο. Από ιδεες σκίζουμε πάντως!

Για το ευκολο, χαρτοταινία θα βάλω βαμένη με μαρκαδόρο! Νομιζω είναι το πιο ευκολα αναστρέψιμο
 
Last edited:


Μηνύματα
27.826
Reaction score
26.153
Γι'αυτό βλέπω παντού σκσιμένα τα καημένα τα γατιά?
Εγώ πάτως τέτοια προβλήματα δεν έχω , όσον αφορά στα νεα ηχεία που κατασκευάζω, ενεργή τετράδρομη πολυενίσχυση.
Εγω αγοράσει πολλά καλούδια απο μεγάφωνα , 10 τον αριθμό, μέχρι ενεργό κροςς , μέχρι νέες καμπίνες , μέχρι και νέους ενισχυτές. Οι ενισχυτές δεν έχουν αφιχθεί ακόμα.
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.547
Reaction score
75.294
Δε ντρέπεστε ρε; Άντρες είστε εσείς; :D




Ω, ρε φιλε...Τι γελιο. Από ιδεες σκίζουμε πάντως!

Για το ευκολο, χαρτοταινία θα βάλω βαμένη με μαρκαδόρο! Νομιζω είναι το πιο ευκολα αναστρέψιμο
Πάρε καλή χαρτοταινίααα!
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.153
Μηνύματα
2.890.705
Members
37.995
Νεότερο μέλος
zazanh
Top