To σαλόνι του SurfDrifter

stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.306
Reaction score
5.368
Το νου σου ,διακριτικα, μη κανεις κινησεις που δεν εκανες, μη αλλαζεις τροπο συμπεριφορας τα μυριζονται ολα !!
ποσο εμπειρος εισαι εσυ βρε παιδι μ?? ;) απαπαπααα!! :p:p
 



Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Μου το είπε η μανα μου προχτες (το ειδε νομιζω στη "Μουρμουρα").

Οι αντρες μεγαλώνουν μεχρι τα 7. Απο εκει και πέρα...ψηλώνουν!
 


Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Και τώρα σε αναμονή! Εφυγε το έμβασμα σήμερα, λογικα αυριο θα φανουν τα λέφτα, οποτε αυριο απογευμα θα έχω τον PJ!
Surrreee!

Αντε ευχαριστημένος και να τον πάρω στα γενεθλιά μου στην Back To The Future Day!
 

Μηνύματα
2.693
Reaction score
638
Εγω παντως μπορω να σου διαθεσω κρεββατι εαν χρειαστει ....
Υπαρχει και ενας φτωχος αλλα τιμιος 9200 μια χαρα θα την βγαλεις εαν σε μυριστει η κυρα .
Λιγο εδω λιγο πιο κατω θα τα βολεψεις .....
 


Μηνύματα
357
Reaction score
290
Και τώρα σε αναμονή! Εφυγε το έμβασμα σήμερα, λογικα αυριο θα φανουν τα λέφτα, οποτε αυριο απογευμα θα έχω τον PJ!
Surrreee!

Αντε ευχαριστημένος και να τον πάρω στα γενεθλιά μου στην Back To The Future Day!
Εγώ θέλω Τετάρτη απόγευμα -δεν σου λέω για αύριο οκ, αλλά Τετάρτη- η σελίδα του Αvsite να έχει γίνει 25 κιλά βαρύτερη από τα screenshot που θα έχεις ανεβάσει.

Και μην δω πάλι διαγράμματα!!:p
 

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Θα έχω και τουρτα παρέα Τετάρτη! Πάντως εγω πιστευω κατα την Παρασκευη να τον περιμένω. Αν παρει αυριο τα λεφτα, να τον στείλει και αυριο, δυσκολα θα κανει μια μέρα. Βέβαια όταν ειχα πάρει UPS Express απο LSound, μια έργάσιμη έκανε... Είδωμεν!
 




Μηνύματα
7.260
Reaction score
4.645
Πέρασε αυτή η αγωνια και έρχεται αυτή του δαχτυλιδιού !
Πως λέμε ο άρχοντας των δαχτυλιδιών ; καμία μα καμία σχέση !:D
 






Μηνύματα
22.271
Reaction score
15.543
εσυ μικρο-τρελο και χαριτωμενο μην κοροιδευεις γιατι μπορεις να βαλεις κοιλη οθονη και αναμορφικο ωστε να ανεβεις κατηγορια θεασης..:fuckyou:
 


Τελευταια Μηνυματα

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.134
Μηνύματα
2.889.924
Members
37.994
Νεότερο μέλος
JimmyVas1978
Top