To σαλόνι του SurfDrifter

Μηνύματα
357
Reaction score
290
Θα τον ρωτήσω ΑΝ φέρει τον καινουργιο, πόση θα είναι η διαφορα. Αν μου πάει 500-600€ παραπάνω, θα τα δώσω μάλλον για πιο φωτεινό 3D
Αν ο 5000 ήταν στο τριχίλιαρο θα είχαμε οργανώσει το πιο καυλ@@@@ο power buy στο Avsite ever.
Πολύ απλά μην τον περιμένεις κάτω από τις 4 χήνες.
 

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Αν ο 5000 ήταν στο τριχίλιαρο θα είχαμε οργανώσει το πιο καυλ@@@@ο power buy στο Avsite ever.
Πολύ απλά μην τον περιμένεις κάτω από τις 4 χήνες.
Ε, εντάξει. Θα πρέπει τότε να δώσω αλλα 800-900€, αλλα σκέφτομαι το παζάρι του χρόνου που χάθηκε, κλπ :D να με πάει στο 500αρικο!
 

Μηνύματα
357
Reaction score
290
Κάλλιο Χ500 και στο χέρι.

Αναμένουμε εντυπώσεις και εύχομαι να παραλάβεις το συντομότερο. Επίσης είναι σημαντικό να φροντίσεις να υπάρχει περασμένο το τελευταίο firm για τυχόν θέματα hdmi handshake κλπ.
 

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Κάλλιο Χ500 και στο χέρι.

Αναμένουμε εντυπώσεις και εύχομαι να παραλάβεις το συντομότερο. Επίσης είναι σημαντικό να φροντίσεις να υπάρχει περασμένο το τελευταίο firm για τυχόν θέματα hdmi handshake κλπ.
Πηρα νεο email που μου εξηγει για το πρόβλημα των τελωνείων και πως η JVC τους διαβεβαιωσε πως σε λιγες μέρες θα εχει λυθει το θέμα. Θα μου το στειλουν express χωρίς εξτρα χρέωση, αλλα σίγουρα θα έχει το τελευταιο FW περασμένο.


A, να και το κόστος του νέου JVC RS400:

geese-4.jpg
 
Last edited:

stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.306
Reaction score
5.368
παντως σημερα με τετοιο καιρο ειναι οτι καλυτερο μια ταινια σε JVC με χρυσο δαχτυλιδακι....:cool:
 



Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Τελικα βρε παιδί μου είναι κάποιες στιγμές της ζωής που ειναι ωραίες! Πηρα 2 email σημερα. Το ένα από τον Ιταλό πώς σήμερα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ φευγει ο projector για τον νέο του ανάδοχο μπαμπά και επίσης τσίμπησα και το tracking number από την Lsound για τα SVS Ultra Towers (φυσικα, κατόπιν συνεχους προτροπής από τον zizik....εεε...Mitsy) σε Piano Gloss. Θα πάρω ρεπό την ημέρα της παράδοσης! Για τα SVS φταιει ο @melina
 

Μηνύματα
357
Reaction score
290
Τελικα βρε παιδί μου είναι κάποιες στιγμές της ζωής που ειναι ωραίες! Πηρα 2 email σημερα. Το ένα από τον Ιταλό πώς σήμερα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ φευγει ο projector για τον νέο του ανάδοχο μπαμπά και επίσης τσίμπησα και το tracking number από την Lsound για τα SVS Ultra Towers (φυσικα, κατόπιν συνεχους προτροπής από τον zizik....εεε...Mitsy) σε Piano Gloss. Θα πάρω ρεπό την ημέρα της παράδοσης! Για τα SVS φταιει ο @melina
Άντε γιατί η κόρη μου κλαίει και θέλει φώτος!
 

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Άντε γιατί η κόρη μου κλαίει και θέλει φώτος!
Σε καταλαβαινω. Κι εγω για τα παιδιά μου κάνω αυτές τις αγορές...
Πραγματικά, όλο απαιτήσεις είναι η νέα γενιά. Δεν μπορειτε να φανταστείτε πόσες φορες η κόρη μου, μου ζητησε να βάλουμε Atmos στο νέο σπιτι. Κακομαθημένη!
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
23.218
Reaction score
41.861
Τελικα βρε παιδί μου είναι κάποιες στιγμές της ζωής που ειναι ωραίες! Πηρα 2 email σημερα. Το ένα από τον Ιταλό πώς σήμερα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ φευγει ο projector για τον νέο του ανάδοχο μπαμπά και επίσης τσίμπησα και το tracking number από την Lsound για τα SVS Ultra Towers (φυσικα, κατόπιν συνεχους προτροπής από τον zizik....εεε...Mitsy) σε Piano Gloss. Θα πάρω ρεπό την ημέρα της παράδοσης! Για τα SVS φταιει ο @melina
Το piano gloss φροντιζε να το ξεσκονίζεις μονις σου αλλιως η κυρια σου θα τα κανει γλάστρες στο τέλος.
 

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Καλα, εχω πέσει κράξιμο από τη γυναίκα μου, που παίρνω το swiffer και καθαρίζω μόνο τα ηχεία μου και όχι και το συνθετο και τα υπόλοιπα έπιπλα!
 

profi

Γκαντεμόσαυρος του λασπολόγου
Μηνύματα
802
Reaction score
1.438
Για τα SVS φταιει ο @melina
you are in denial....θα έρθουμε για intervention!!μέχρι να φύγουμε θα έχεις το κεφάλι ψηλά με καμάρι (κ το tracking number για το 2ο PB13 ζωγραφισμένο στο κούτελο :p)
 

stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.306
Reaction score
5.368
θα γινει του glossy black το καγκελο εκει χαμου!! χαχααχχαχα :p:p:p αντε γιατι καιρο εχω να φαω ribeye! ;);)
 

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Μια ακόμα ομορφη στιγμή της ζωής είναι να περιμένεις το δεμα απο UPS τη Δευτερα και να σε καλεί ο οδηγός της UPS και να σου λέει πώς έχει ενα δεματάκι για παράδοση για σήμερα! Τρεχω Μαρουσι να τελειώσω κάποιες δουλειές και γυρνάω σπίτι να περιμένω τον Αγιο Βασίλη!
 

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Παιδιά. Δεν χωρούσαν στο ασανσέρ. Ειναι τεράστια τα κουτιά και εχω φρικάρει στο που θα μπουν τα ηχεία. (Η γυναίκα μου ξέρει βέβαια που μπαίνουν καλύτερα αν την ρωτήσετε!)

Το άλλο κακό ειναι πως ειναι στο δωμάτιο μέσα. Φοβάμαι να τα φέρω μέσα στο σπίτι!

image.jpg
 


Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.681
Reaction score
80.849
Πλήρωσες extra για ταχεία παράδοση ups? και αν ναι πόσα? σαν πολυ γρήγορα δεν ήρθαν?
 


Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Πλήρωσες extra για ταχεία παράδοση ups? και αν ναι πόσα? σαν πολυ γρήγορα δεν ήρθαν?
Οχι, ΔΕΝ πλήρωσα! Μου κανει εντύπωση 3/11 shipped το απογευμα απο Νορβηγία και 5/11 το μεσημέρι στο σπιτι μου. Ρωτησα τον οδηγο και μου είπε πως ειναι Standard παράδοση και ότι ηρθε οδικώς. Του λεω ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ διοτι στις 5.00 το πρωι σημερα ήταν στη Γερμανια το δέμα.

Πάντως είχα πάρει μια φορά Express το Ultra Center και το SB13 και κάνει μια εργάσιμη μέρα, άντε 2 το πολυ να έρθει. Και στις 2 περιπτώσεις 55Ε παραπάνω έιχα δώσει. Πάντως το PB13 με την Schenke (που ευτυχως την κατήργησαν) ειχε κάνει 20 μερες να έρθει περιπου
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter
  • rose.athens
    Not in the mood Mod

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.119
Μηνύματα
2.889.275
Members
37.991
Νεότερο μέλος
Kostas M
Top