To σαλόνι του SurfDrifter


Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Γυρισα στο γραφείο. Εχω βάλει το ένα ηχειο στη θέση του και το αλλο ειναι ακομα στο διαδρομο. Πρέπει να κουνήσω την οθόνη για να μπουν και τα δύο πάντως. Εχει δουλεια σημερα, αλλα πρέπει να πάω και σινεμα τα παιδια στον Σνουπι, οποτε το βράδυ θα μερεμετιαστώ!
 

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Μένει να παρω και καποια στιγμή και τον αναθεματισμένο προτζέκτορα. Σημερα, μετα απο πολλα email κλπ, κλπ. και αφου φυσικα έμαθα πως ειχαν και εθνική εορτή στην Ιταλία, πηρα πριν απο λίγο tracking number για τον pj.

Φυσικα, μπαίνω στο site για να το κάνω track, αλλα δεν παίζει. Λογικο θα μου πείτε, οποτε κι εγω κανω υπομονή μέχρι αύριο, να δω ότι όντως το εστειλαν το δέμα να ησυχάσω. Ευτυχώς, έχω με κάτι να ασχοληθώ σημερα!
 








stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.306
Reaction score
5.368
αυτα ειναι!! ευγε!!!!! ;);)

τι waf εχουν τουτα μεχρι στιγμης?? :p:p φανταζομαι ειναι μεταβαλλομενο ε? :D:D

και πες μας φυσικα τι της εταξες για να μαθαινουν και να παιρνουν ιδεες οι υπόλοιποι!:gotcha:
 


Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Τα ηχεία τα θέλω από περσι, αλλά επειδη είχε καλή εκπτωση τώρα, για αυτο τα πήρα. Ειχα σκοπο να τα επαιρνα κατα το Πασχα....
Σε λιγο θα βάλω και το άλλο.
 

stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.306
Reaction score
5.368
αντε μας εσκασες πια! βαλτα επιτελους να κανουν παρεα!

κοιτα τι βρηκα εδω μ εναν τρελο που τα ξεγυμνωσε!

 

Μηνύματα
1.075
Reaction score
2.188
Mε γεια και καλοάκουστα αλλά πολύ στριμωγμένο στην γωνία το βλέπω ρε παιδί μου το θηρίο . Έχει και την οπή ανάκλασης χαμηλών πίσω που δυσκολεύει την κατάσταση.
 

Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
7.390
Reaction score
8.376
Με γεια.....

Της δικιάς μου της φάνηκαν τεράστια τα rf 62 ΙΙ (1,05 cm)... και είχα αρκετή γρίνια :(, από κάποια στιγμή και μετά τα συνήθισε βέβαια.
Μάλλον έσκισες την γάτα από νωρίς! :)
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
78.429
Reaction score
96.773
Είσαι ωραίος! :hi:

Καλοάκουστα!
 

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Mε γεια και καλοάκουστα αλλά πολύ στριμωγμένο στην γωνία το βλέπω ρε παιδί μου το θηρίο . Έχει και την οπή ανάκλασης χαμηλών πίσω που δυσκολεύει την κατάσταση.
Ναι, ειναι. Χαντάκωνεται ειναι η αλήθεια, αλλα το πήρα για μετά. Ειναι γαϊδούρια και θέλει επίσης να κουνήσω την οθονη γιατί πέφτει πάνω στο ηχείο. Μου περνάει για λίγο να ξανάβαλω τα bookshelves αλλα ευτυχώς δεν κρατανε πολυ αυτές οι σκέψεις!

Πάντως τα έβαλα σε Pure Direct και ακούς λες και υπάρχει subwoofer! Ειναι εντυπωσιακά δεν λέω! Αλλα έχει μπουκώσει ο χώρος. Το PB13 μπροστά τους δείχνει μικρό!

image.jpg
image.jpg
image.jpg
 

Μηνύματα
2.757
Reaction score
1.383
πολυ ωραια , καλοακουστα !

για πες μας αυτα πως παιζουν μουσικη?

την κρυσταλιερα δεν την "ακους" ? γιατι ειναι σιγουρο οτι αυτη την ...ακουει..
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.681
Reaction score
80.848
Είμαι περίεργος: θα τα βάλεις Large ή small στον AVR? ποια θα ειναι η καλύτερη δυνατή επιλογή δεδομένου 1. Οτι ειναι πολυ κοντά στους τοίχους 2. Οτι εχεις πολυ καλό sub 3. Οτι ειναι μεγάλα full range ηχεία.

Θα κανείς μετρήσεις πριν αποφασίσεις?
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • PeterMeni
    DIY - "Επαγγελματίας"
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.119
Μηνύματα
2.889.272
Members
37.991
Νεότερο μέλος
Kostas M
Top