Κλήρωση για δωράκι USB DAC ARCAM rPAC


Μηνύματα
310
Reaction score
58
Συγχαρητήρια! Δεν έχω DAC και θα ήθελα να συμμετέχω και εγώ στην κλήρωση, ευχαριστώ!

1) stellios (ΑΠΟΣΥΡΘΗΚΕ)
2) STRATOS1983 (ΑΠΟΣΥΡΘΗΚΕ)
3) cybernaut
4) haris1308
5) G.Ra
6) SOCO
7) Messenger
8) giavra
9) thor
10) SHERPA
11) svellinis
12) One Happy Cloud
13) mixalis_x
14) SpyNet
15) daharis5260
16) Costis
17) Orpheus007
18) spmk
19) alien_sad
20) parkos
21) lakiss51
22) nikosxeng
23) sugar_611
24) navar114
25) Veco
26) elom
27) dimmas
28) jm62
29) nast
30) ddnk
31) Emmanouil 1964
32) saaviv
 



Zizik

Safety Last * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.752
Reaction score
76.115
50 μηνύματα ήταν, άλλαξε;

Αποφασίστε για ν' αρχίσω τη διαδικασία αφού προφανώς η επιθυμία του Άρη δεν είναι σεβαστή. ;)

Εγώ απο την πλευρά μου εύχομαι το dacάκι αυτό να καταλήξει σε νέο ανθρωπο...(κατα προτίμηση ΜΗ έχοντα).
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
79.489
Reaction score
99.859
Χρήστες με λιγότερα από 100 μυνήματα δεν δικαιούνται συμμετοχή στην κλήρωση.
50 μηνύματα ήταν, άλλαξε;
Τον Άρη τον ρωτήσατε αν θέλει να ισχύει αυτό; :unsure:
 



Emmanouil 1964

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
7.941
Reaction score
28.796
" Οι περισσότεροι είμαστε πουρέισον εδώ μέσα "

E Λ Ε Ο Σ  !!!.jpg
Οι γυναίκεs λένε κάποιον οτι είναι " πουρό " , απο την στιγμή που περνά το 50του .
Γιά μένα λάθοs φίλε μου !
Από τα 50 μαs και μετά δέν ακούμε απλά μουσική , αλλά την νιώθουμε κιόλαs πιό πολύ !
Έχουμε περισσότερο χρόνο στά 50 μαs , από ότι στά 30 μαs γιά να ακούσουμε μουσική !
Στά 50 μαs ξυπνάν ( πάντα ) καλέs αναμνήσειs μέσα από την μουσική !
Ακούs τον ήχο μιάs χορδήs που δεν θυμόσουν και πάs αλλού ! κ.λ.π.
Καί το σημαντικότερο , ξέρειs πωs να ακούσειs και να νιώσειs την μουσική που σου αρέσει !
( Απλά πράγματα ! Τουs στέλνειs όλουs .......σινεμά , μένειs μόνοs σου στο σπίτι , ένα κάθισμα στα 2,5 - 3 μέτρα μπροστά στα ηχεία σου και .......Απόλαυση ! )

Γιά τουs λόγουs αυτούs , και άλλουs πολλούs , φιλικά σε προτρέπω να μπείs και εσύ στην κλήρωση του Κ. AriPetro με το κέρδοs γιά"σένα ( αν είσαι τυχερόs ) να ακούs καλύτερα την μουσικη σου .

Δέν είσαι " πουρέισον " φίλε μου !
Από τα 50 και μετά, ξέρειs πιό καλά να ακούs , να νιώθειs , και να εκτιμάs το ωραίο .
Είναι αλήθεια .
 

Μηνύματα
10.188
Reaction score
62
1) stellios (ΑΠΟΣΥΡΘΗΚΕ)
2) STRATOS1983 (ΑΠΟΣΥΡΘΗΚΕ)
3) cybernaut
4) haris1308
5) G.Ra
6) SOCO
7) Messenger
8) giavra
9) thor
10) SHERPA
11) svellinis
12) One Happy Cloud
13) mixalis_x
14) SpyNet
15) daharis5260
16) Costis
17) Orpheus007
18) spmk
19) alien_sad
20) parkos
21) lakiss51
22) nikosxeng
23) sugar_611
24) navar114
25) Veco
26) elom
27) dimmas
28) jm62
29) nast
30) ddnk
31) Emmanouil 1964
32) saaviv
33)DIMITRIS K.

Συγχαρητήρια κι από μένα. Ας δοκιμάσω τη τύχη μου μιας και έψαχνα ένα!
 

Μηνύματα
1.104
Reaction score
1.172
Συγχαρητήρια Άρη,

Μακάρι στην ζωή σου να μπορείς να δίνεις πάντα μικρές-μεγάλες δόσεις χαράς :party: και να εισπράττεις ευτυχία.

Να είσαι πάντα καλά:drinks:.

Εκτός:)
 
Last edited:

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
14.525
Reaction score
21.310
50 μηνύματα ήταν, άλλαξε;

Αποφασίστε για ν' αρχίσω τη διαδικασία αφού προφανώς η επιθυμία του Άρη δεν είναι σεβαστή. ;)
Τον Άρη τον ρωτήσατε αν θέλει να ισχύει αυτό; :unsure:
Εγώ έγραψα για 50 μηνύματα. Φυσικά αν η επιθυμία του Άρη είναι διαφορετική, θα γίνει απόλυτα σεβαστή.
Έχετε δίκιο, κάτι άλλο θα θυμόμουν - αν και στην περίπτωση του @trigosgiannis ισχύουν κι οι δύο περιορισμοί. Ας περιμένουμε την απάντηση του @AriPetro.
 

AriPetro

Ears of Gold
Μηνύματα
960
Reaction score
1.643
Τον Άρη τον ρωτήσατε αν θέλει να ισχύει αυτό; :unsure:
Φίλοι μου δεν έχω πρόβλημα βάλτε εσεις ένα όριο με τα μηνυματα, εμένα η μόνη μου επιθυμία είναι αυτός που θα το πάρει να μην έχει...;)
Αύριο θα κάνει την κλήρωση ο Mitsy και θα ανακοινώσει τα αποτελέσματα, οπότε μέχρι σήμερα στις 12 το βράδυ οι συμμετοχές.
 



Μηνύματα
7.367
Reaction score
2.556
Έγινε η κλήρωση, υπάρχει νικητής! :party::party:
Και 30 ηττημένοι!

Αν και νομίζω ότι δεν υπάρχει κανένας ηττημένος γιατί δόθηκε μια καλύ ευκαιρία να καταλάβουμε την αξία της πηγής (το signal processing).
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
38.926
Reaction score
79.421
αν δεν δω μπαλάκια φουρτουνιασμένα με αέρα και μια μ@#ν@ρα τα βγάζει το νούμερο του νικητή δεν το στρέω :roflmao::roflmao::roflmao:
 



Zizik

Safety Last * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.752
Reaction score
76.115
Νικητής είναι ο Orpheus007. Συγχαρητήρια! :party:













Παρακαλούμε να περάσετε απο τα γραφεία μας για την πληρωμή του παράβολου, του χαρτόσημου και του ΟΓΑ ώστε να δικαιούστε την παραλαβή του DAC. Υπάρχουν πρόσθετες χρεώσεις που θα υπολογιστούν επι τόπου. Στις πρόσθετες χρεώσεις, όπως και στο παράβολο, το χαρτόσημο και τον ΟΓΑ προστίθεται και φόρος προστιθέμενης αξίας εικοσιτρία επι τοις εκατό. Στις χρεώσεις δεν έχει υπολογιστεί η προμήθεια, η οποία επίσης υπόκειται σε χαρτόσημο και ΟΓΑ, όπως και φόρο προστιθέμενης αξίας επί του συνόλου. Το έιβισάιτ, οι ιδιοκτήτες, οι διαχειριστές και οι συντονιστές δεν είναι υπεύθυνοι για τη μη παραλαβή του δώρου μετά την αποπληρωμή όλων των εισφορών, φόρων και άλλων εξόδων. Ο AriPetro δεν υποχρεούται να παραδώσει το δώρο αν δεν το επιθυμεί. Οι υπόλοιποι όροι θα προστεθούν αυθαίρετα και σε αόριστο χρόνο μετά την καταβολή των εισφορών, των φόρων και των εξόδων.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
173.133
Μηνύματα
2.930.054
Members
38.140
Νεότερο μέλος
Microvios
Top