Καλώδια και θύματα

Μηνύματα
27.751
Reaction score
26.086
Ρε Γιάννη, αν βάλεις τα συγκεκριμένα μονομπλοκς και τα "χώσεις" στους αυλούς ή στα κοραλ, κάπου στη Πάρνηθα πάνω σε καμιά ρουλέτα θα βρεις το πηνίο απ'το γουφερ σου, το δε χαρτί του γουφερ θα έχει γίνει κονφετι!, μη το συνεχίζεις, αν θες πες του @gdresios να στα φέρει να τα δοκιμάσεις και τα ξαναλέμε μετά!
Είσαι πολύ λίγος για να εκφέρεις πάσης φύσεως τεχνικές παρόλες.
Οι γνώσεις σου είναι τραγικά λίγες. Δεν περιμένω λοιπόν τίποτα παραπάνω από ευφυολογήματα από εσένα και την παρέα σου , που πάτε σαν τους Χιώτες, δυο δυο .
Το που θα βρεθούν οι κώνοι και τα πηνία των μεγαφώνων μου σίγουρα δεν μπορείς να το γνωρίζεις εσύ .
Ούτε είσαι είς θέση να κρίνεις τέτοια μεγάφωνα. Κάτσε εκεί με τα LEANDRAC που έχεις και άσε τα δικά μου. Είναι για πιο μεγάλα παιδιά. Οσο για τα densenάκια τα αφήνω να παίζετε εσείς τα πεζάκια .
Ακου δεν κλιπάρουν ποτέ? Τόσα ξέρεις τόσα λές.
Δεν πειράζει μόνος σου σκάβεις το λάκο σου .
 



Μηνύματα
1.031
Reaction score
2.826
Είσαι πολύ λίγος για να εκφέρεις πάσης φύσεως τεχνικές παρόλες.
Οι γνώσεις σου είναι τραγικά λίγες. Δεν περιμένω λοιπόν τίποτα παραπάνω από ευφυολογήματα από εσένα και την παρέα σου , που πάτε σαν τους Χιώτες, δυο δυο .
Το που θα βρεθούν οι κώνοι και τα πηνία των μεγαφώνων μου σίγουρα δεν μπορείς να το γνωρίζεις εσύ .
Ούτε είσαι είς θέση να κρίνεις τέτοια μεγάφωνα. Κάτσε εκεί με τα LEANDRAC που έχεις και άσε τα δικά μου. Είναι για πιο μεγάλα παιδιά. Οσο για τα densenάκια τα αφήνω να παίζετε εσείς τα πεζάκια .
Ακου δεν κλιπάρουν ποτέ? Τόσα ξέρεις τόσα λές.
Δεν πειράζει μόνος σου σκάβεις το λάκο σου .
Σε προκαλώ (σαν εταίρος Χιώτης) και σου ξαναλέω ότι η ιστορία σου ήταν αποκύημα της φαντασίας σου και ουδέποτε έχει λάβει χώρα και θα έπρεπε τουλάχιστον να ντρέπεσαι στην ηλικία μας να λες πράγματα τα οποία δεν έχουν συμβεί ποτέ, σου υπογράφω ότι ουδέποτε μπήκαν στο σπίτι σου τα μπλόκια ούτε καν ξέρεις πως παίζουν, απλά διάβασες βιαστικά τα σπεκς και είπες την εξυπνάδα σου.
 










christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.322
Reaction score
13.282
... ακομη και αν δεκτει κανεις οποιαδηποτε βελτιωση εμεσω χαλιεντικης χειροπρακτικης μεθοδου, αυτη ειναι καταδικαζμενη να ακουγεται σε κατι βουνοκορφες, αλλα και να χανεται σε κατι πηγαδια.. (μια τρυπα στο νερο δηλαδη, και χαιρε βαθος αμετρητο..) 🐒
... ολαρια ολαρα χιονι πεφτει στα χαμηλα.
η τρελα δε παει στα βουνα, παει και αγοραζει καλωδια ακριβα.
:smoke:
🙊 βλεπω προσπαθεια ποιητικου οιστρου ευγε μαιμουμου:drinks:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
38.432
Reaction score
78.443
🙊 βλεπω προσπαθεια ποιητικου οιστρου ευγε μαιμουμου:drinks:
αυτό το ''χειροπρακτική''... το πιασα κ εγώ....

αναφέρεσαι στους μοναχικούς οδοιπόρους των μονοπατιών της ηδονής... :lol:
 

Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.421
Reaction score
27.781
Κάθεστε και τρώγεστε σαν τα μικρά παιδιά, ενώ το (πολύ κοντινό) μέλλον μας είναι "Μάσκες και Θύματα".
Εδώ σάς θέλω. Τι εστί μάσκα χάιεντ? Πού θα βρούμε ρηβγιούς? Ποιες μάσκες έχουν την καλύτερη εμπέδηση? Και το κρίσιμο ερώτημα: Ποια είναι τα ταιριαστά κορδόνια για μια χαϊέντ Μάσκα??
 






ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.090
Μηνύματα
2.888.030
Members
37.984
Νεότερο μέλος
fchristos
Top