Πυρκαγιές, πλημμύρες, φυσικές καταστροφές

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
79.108
Reaction score
98.558
Αυτό το άσπρο στην αρχή του βίντεο, με τις ροδιές πάνω, τι είναι, μπογιάς;

Και δίπλα στο γκαζόν είναι Καλοκαίρι... :headbang:
 

Μηνύματα
15.906
Reaction score
22.289
Αυτό το άσπρο στην αρχή του βίντεο, με τις ροδιές πάνω, τι είναι, μπογιάς;

View attachment 307670
πήγαινε το βίντεο στο 1.10-1.15 φαίνεται αμέσως τι είναι , γενικά όμως δεν χρειάζεται να το ψάξεις πολύ , μεσιμέρι με ηλιοφάνεια , πράσινο γρασίδι τριγύρω και λεπτομέρειες στις ροδιές δεν μπορούν να συνδυαστούν με παχνη
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
17.442
Reaction score
40.193
(δεδομενου οτι το χημα εχει φυγει σε κομματικη επεκταση) ... κυβερνηση στρατιωτικου τυπου βεβαια μας κατατασει σημερα σε αντιστοιχα χαμηλοτερης υποσταθμης. Απορω πως και δεν εχει γινει κατι τετοιο, καθως οι συνθηκες μπορουν να το επιτρεψουν.
 


Μηνύματα
7.382
Reaction score
12.023
Αυτό το άσπρο στην αρχή του βίντεο, με τις ροδιές πάνω, τι είναι, μπογιάς;

ΥΓ. Μπορεί να κάνω λάθος, δεν ξέρω, τα βλέπω αυτά σε ένα λάπτοπ με κακής ποιότητας οθόνη, αλλά αν κάνω λάθος, τι είναι αυτό το άσπρο;

View attachment 307670
Α, τώρα μας τα αλλάζεις. Απο'κει που με σιγουριά τους πήρες στο ψιλό ότι δήθεν το βίντεο είναι πειραγμένο, τώρα μας λες ότι δεν βλέπεις καλά. Κλασική συριζαϊκή νοοτροπία, δεν μου κάνει εντύπωση.
 



Μηνύματα
21.128
Reaction score
15.139
Α, τώρα μας τα αλλάζεις. Απο'κει που με σιγουριά τους πήρες στο ψιλό ότι δήθεν το βίντεο είναι πειραγμένο, τώρα μας λες ότι δεν βλέπεις καλά. Κλασική συριζαϊκή νοοτροπία, δεν μου κάνει εντύπωση.
Δεν αλλάζω τίποτα, ούτε κόμμα!, θέλω να μου πει κάποιος τι ειναι αυτό που εβαλα σε φωτό (την οποία την πήρα από εδώ που γίνεται η αναφορά στην άσκηση, https://www.defence-point.gr/news/1i-taxas-pelekys-dekades-elikoptera-ston-aera-vid-pics )! Γιατί εγώ βλέπω χιόνι, ούτε πάχνη, ουτε λευκό χρώμα στο διάδρομο όπως το κομμάτι στο τέλος, που είναι όντως κομμάτι βαμένο λευκό!

Ορίστε κι μια δεύτερη, πάλι με "πάχνη" είναι ή βαμένο;

TAXAS-PELEKYS7-scaled.jpg

Είσθε ανθέλλην.-
Το ελάχιστον δυνατόν! :geek: :roflmao: :party:
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
37.050
Reaction score
87.821
Δηλ δεν μπορεί να είναι παπαράτσι?
Είπαν ότι είχε το δικό του συνεργείο κάλυψης αλλά κατά τ' άλλα έδιωχνε τους (ξένους) φωτογράφους λέγοντας ότι δεν το κάνει για προβολή.
 

Μηνύματα
7.382
Reaction score
12.023
Δεν αλλάζω τίποτα, ούτε κόμμα!, θέλω να μου πει κάποιος τι ειναι αυτό που εβαλα σε φωτό (την οποία την πήρα από εδώ που γίνεται η αναφορά στην άσκηση, https://www.defence-point.gr/news/1i-taxas-pelekys-dekades-elikoptera-ston-aera-vid-pics )! Γιατί εγώ βλέπω χιόνι, ούτε πάχνη, ουτε λευκό χρώμα στο διάδρομο όπως το κομμάτι στο τέλος, που είναι όντως κομμάτι βαμένο λευκό!

Ορίστε κι μια δεύτερη, πάλι με "πάχνη" είναι ή βαμένο;

View attachment 307675


Το ελάχιστον δυνατόν! :geek: :roflmao: :party:
Μπα. Για ζάχαρή άχνη το κόβω ή για κοκαϊνη.
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
17.442
Reaction score
40.193
..σχηματισμος αλογομυγα ειν΄τουτο :whistling:
-> ενταξη ειναι πιο δυσκολο να το πετυχεις αυτο απο τη πτηση σε καποιο απο τους τακτικους σχηματισμους, αλλα μεχρι πριν απο λιγο ειχα μια πιστη στους ελικοπτεραδες των ενοπλων δυναμεων.
 

Μηνύματα
15.906
Reaction score
22.289
Δεν αλλάζω τίποτα, ούτε κόμμα!, θέλω να μου πει κάποιος τι ειναι αυτό που εβαλα σε φωτό (την οποία την πήρα από εδώ που γίνεται η αναφορά στην άσκηση, https://www.defence-point.gr/news/1i-taxas-pelekys-dekades-elikoptera-ston-aera-vid-pics )! Γιατί εγώ βλέπω χιόνι, ούτε πάχνη, ουτε λευκό χρώμα στο διάδρομο όπως το κομμάτι στο τέλος, που είναι όντως κομμάτι βαμένο λευκό!

Ορίστε κι μια δεύτερη, πάλι με "πάχνη" είναι ή βαμένο;

View attachment 307675


Το ελάχιστον δυνατόν! :geek: :roflmao: :party:
πως γίνεται να βλέπεις χίονι στον διάδρομο και να μεν έχει στην πρασινάδα ίχνος , ούτε καν στα βουνά;
ρε πήγαινε σου λεω στο 1:10 και δες τι ακριβώς είναι
 


ika

News
Μηνύματα
15.204
Reaction score
13.960
Είπαν ότι είχε το δικό του συνεργείο κάλυψης αλλά κατά τ' άλλα έδιωχνε τους (ξένους) φωτογράφους λέγοντας ότι δεν το κάνει για προβολή.
Και ρε συ, αστείο ήταν το ερώτημα.
 


Μηνύματα
21.128
Reaction score
15.139
πως γίνεται να βλέπεις χίονι στον διάδρομο και να μεν έχει στην πρασινάδα ίχνος , ούτε καν στα βουνά;
ρε πήγαινε σου λεω στο 1:10 και δες τι ακριβώς είναι
Εγώ ρωτώ τι είναι αυτό πάντως, ας απαντήσει τι βλέπει ο καθένας... γιατί εγώ βλέπω χιόνι στον διάδρομο. Εσύ Παναγιώτη τι βλέπεις;
View attachment 307676

μπογιά λέμε μπογιά λευκή.
Και απάντησα ότι αυτό που βάζεις και είναι στο τέλος του βίντεο, είναι διαφορετικό από τις εικόνες που έβαλα εγώ... αυτό είναι χρώμα και μπογιάς! Τα άλλα δύο δεν είναι όμως...
 

Μηνύματα
7.382
Reaction score
12.023
Εγώ ρωτώ τι είναι αυτό πάντως, ας απαντήσει τι βλέπει ο καθένας... γιατί εγώ βλέπω χιόνι στον διάδρομο. Εσύ Παναγιώτη τι βλέπεις;


Και απάντησα ότι αυτό που βάζεις και είναι στο τέλος του βίντεο, είναι διαφορετικό από τις εικόνες που έβαλα εγώ... αυτό είναι χρώμα και μπογιάς! Τα άλλα δύο δεν είναι όμως...

Την άσφαλτο στη φωτογραφία, τη βλέπεις ή μπα...?
 

Μηνύματα
21.128
Reaction score
15.139
Βρε πες τι είναι αυτό το άσπρο πάνω στην... άσφαλτο; και τι είναι οι ροδιές πάνω στο άσπρο που είναι πάνω στην άσφαλτο! Έβαλα δύο συγκεκριμένες φωτό, γι αυτό γράφω κι για μοντάζ εξάλλου! Μια στιγμή έχει χιόνι, μετά δεν έχει! :party:
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.607
Μηνύματα
2.910.983
Members
38.075
Νεότερο μέλος
demetris.loucaides@euthor
Top