Πυρκαγιές, πλημμύρες, φυσικές καταστροφές


abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
79.111
Reaction score
98.561
Και μετά μου βάζει χέρι ο Σώτος γιατί δεν συζητάω μαζί του...
 

Μηνύματα
21.128
Reaction score
15.139
Ναι, καλά, βρήκες τώρα πάτημα... ένα λαθάκι (όσο πατάει ο ελέφαντας) που έκανα... για να κάνεις το τουπέ σου! :party: :geek:

----
Επόμενο βήμα: να μην ξανακάνω σχόλιο για φωτογραφίες και τι περιέχουν, από το καταραμένο αυτό laptop... με έκαψε το άτιμο! Μόνο από το desktop την επόμενη!:lolsign: :rolleyes::roflmao:
 



daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
38.732
Reaction score
78.985
μετά κ το σημερινό δεν μπορώ να φανταστώ τον Σώτο σε άλλο κόμμα....εύχομαι να μη διαλυθεί ποτέ ο σύριζα

που θα πάνε όλοι αυτοί? :biggrin:
 


Shepherd

Μόνιμος
Μηνύματα
4.775
Reaction score
10.608
Τα απάτσι τα βλέπω να περνάνε πάνω από το κεφάλι μου .
Δεν μου χρειάζεται βίντεο.
Τα νέα είναι άσχημα για το πόσο καλά πήγε και αυτή η ιστορία νεοελληνικής οργάνωσης.
Λέω να μην το γράψω.
Πάντως τα ελικόπτερα τα βγάλανε από την βάση .
 

Μηνύματα
3.324
Reaction score
10.932
Τι είπαμε για αυτόν που επιμένει ;;;;;;

θα σας κερδίσει ……. Λόγω εμπειρίας :thumbsup:

χαράς την υπομονή και την αντοχή σας.

Ειδες αβγδ εγώ σε άκουσα :laugh:
 


TGD

Μηνύματα
8.144
Reaction score
8.128
 


Μηνύματα
1.850
Reaction score
2.322
Το βίντεο με τα ελικόπτερα είναι αληθινό, είμαι στρατιωτικός, πήρα μέρος στον Παρμενίων, δεν θέλω να γράψω θέση και λεπτομέρειες, σταματήστε να αναπαράγετε την αριστερή παραπληροφόρηση, έχω βαρεθεί να διαβάζω μπούρδες για μοντάζ κτλ έλεος.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
38.732
Reaction score
78.985
Το βίντεο με τα ελικόπτερα είναι αληθινό, είμαι στρατιωτικός, πήρα μέρος στον Παρμενίων, δεν θέλω να γράψω θέση και λεπτομέρειες, σταματήστε να αναπαράγετε την αριστερή παραπληροφόρηση, έχω βαρεθεί να διαβάζω μπούρδες για μοντάζ κτλ έλεος.
δε πα να είσαι και πιλότος σε Απάτσι...αφού ο Βαξεβάνης και ο Σώτος είπαν ότι ήταν μοντάζ....είναι μοντάζ...τέλος :biggrin:
 




Μηνύματα
371
Reaction score
388
Τι έγινε, χιόνισε; από πότε είναι αυτό το μοντάζ; :geek::rolleyes::tongue:

Πολύ φτηνά κόλπα, με ένα βιντεάκι μονταρισμένο, χιόνια στην αρχή, μετά καθαρός ο διάδρομος... ένας θεός ξέρει πότε έγιναν οι λήψεις αυτές! Αν θέλει ο Φλώρος να ενημερώσει σωστά για τα ελικόπτερα, μπορεί να κάνει την άσκηση (ή και χωρίς άσκηση) και να καλέσει δημοσιογράφους και άτομα της αντιπολίτευσης, να τους δείξει τα ελικόπτερα και σε τι κατάσταση είναι. Όχι με πυροτεχνήματα βιντεάκια...
Το μισό τμήμα της άμυνας είναι η προπαγάνδα.
 

TGD

Μηνύματα
8.144
Reaction score
8.128
Στη λαϊκή σήμερα άκουσα ότι ο Αγοραστός έστειλε εξώδικο στον Μπεο γιατί ο δήμος κάνει έργα στα ποτάμια, ενώ είναι αρμοδιότητα της Νομαρχίας!

Τουλάχιστον έχουν καθαρίσει πολλά από τα μπάζα. Έρχεται Νοέμβριος και θα έχουμε σίγουρα βροχές.
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.607
Μηνύματα
2.910.989
Members
38.075
Νεότερο μέλος
demetris.loucaides@euthor
Top