Έκθεση Εικονα και Ηχος 2023

kostas999

Ανάποδη Πυξίδα
Μηνύματα
988
Reaction score
1.027
Αυτό που εγώ αμφιβάλω ότι συμβαίνει είναι ότι εδώ και 3 χρόνια (ή αργότερα με update) η Anthem με το ARC Genesis μπορεί να αλλάζει το RT60 του χώρου ακρόασης, και δεν το έχει κάνει σημαία. Θα βούιζε το διαδίκτυο με αυτό το νέο. Πόσο μάλιστα όταν άλλοι ανταγωνιστές το έχουν ανακοινώσει πολύ αργότερα χωρίς να έχουν καν ένα μηχάνημα για Demo.

Δεν υπάρχει λογική σε αυτό.
Για να καταλάβει ο πολύς κόσμος τι εννοείς (κάνει και υπολογισμούς):


Στο professional mode το κάνει ήδη!!! Απλά δεν το έχει τελειοποιήσει. Θα σου δείξω από κοντά!

Το dirac ART δώθηκε πριν 1 βδομάδα, πλήρες, στη storm!!!!!!!
 


alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
16.075
Reaction score
29.784
Στο professional mode το κάνει ήδη!!! Απλά δεν το έχει τελειοποιήσει. Θα σου δείξω από κοντά!
Εσύ τώρα πιστεύεις ότι ο MRX 540, και ακόμα καλύτερα ο μεταχειρισμένος MRX 520, αλλάζει το RT60 και αυτό το ξέρει μόνο η Anthem, εσύ, και από σήμερα και εμείς.

OK.
 

kostas999

Ανάποδη Πυξίδα
Μηνύματα
988
Reaction score
1.027
Εσύ τώρα πιστεύεις ότι ο MRX 540, και ακόμα καλύτερα ο μεταχειρισμένος MRX 520, αλλάζει το RT60 και αυτό το ξέρει μόνο η Anthem, εσύ, και από σήμερα και εμείς.

OK.
Έχει δοθεί μόνο σε Anthem 90, Beta, έχει θέματα ακόμη, είμαι από τους testers, λεπτομέρειες όταν βρεθούμε στην έκθεση
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
16.075
Reaction score
29.784
Έχει δοθεί μόνο σε Anthem 90, Beta, έχει θέματα ακόμη, είμαι από τους testers, λεπτομέρειες όταν βρεθούμε στην έκθεση
Έχεις ακόμα επαφές με τον Frank?
 


Μηνύματα
602
Reaction score
465
Έχει δοθεί μόνο σε Anthem 90, Beta, έχει θέματα ακόμη, είμαι από τους testers, λεπτομέρειες όταν βρεθούμε στην έκθεση
Θα με ενδιέφερε κι εμένα να μάθω και να εμπλουτίζω τις γνώσεις μου.
 



Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.911
Reaction score
21.030
Από την άλλη η ημιμάθεια είναι χειρότερη της άγνοιας οπότε θέλει λίγο προσοχή.
Χμμ.. αν το δεις αυστηρά επιστημονικά (όπως μας αρέσει να ορίζουμε συχνά τα πάντα) δηλ. 1 κι 1 κάμουν 2, δεν υπάρχει άνθρωπος στον πλανήτη που να μην είναι ημιμαθείς (ακόμα και στον τομέα του ;)) οπότε.. :smoke:


Άνθρακες.. :lolsign:
 

Μηνύματα
602
Reaction score
465
Χμμ.. αν το δεις αυστηρά επιστημονικά (όπως μας αρέσει να ορίζουμε συχνά τα πάντα) δηλ. 1 κι 1 κάμουν 2, δεν υπάρχει άνθρωπος στον πλανήτη που να μην είναι ημιμαθείς (ακόμα και στον τομέα του ;)) οπότε.. :smoke:


Άνθρακες.. :lolsign:

Άν θέλω να το δώ τελείως επιστημονιικά, άλλο η ημιμάθεια που βασίζεται σε πραγματική γνώση κι άλλο σε υποθέσεις.
Υπάρχει κόσμος που είναι ημιμαθής γιατί δε γίνεται να τα ξέρει όλα, υπάρχει όμως και κόσμος που νομίζει ότι τα ξέρει όλα κι εκφέρει άποψη και για πράγματα τα οποία δε γνωρίζει... Στη δεύτερη ημιμάθεια αναφέρομαι.
 




Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.911
Reaction score
21.030
....και μετα συγκεντρωθηκαν αλεξανδρας και πατησιων, στο βραδυπους -για χιπ χοπ εβεντ- χτες βραδυ ? 🐒
Μετά την έκθεση ένα καλό χαλαρωτικό ποδόλουτρο το θες.
Τόσοι διάδρομοι πια.. :rolleyes:


Αλλά για πες..
΄κεί που λες τραπεζάκι πριβέ κλείνουν?
Θα έχει κάζμο για δεν μπορώ στριμωξίδι :biggrin:
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
17.656
Reaction score
40.819
τσου, πεζοδρομιο, και στη πεζοδρομο της καμυ μαζευτηκαν. 8-)
-> θα γινω γραφικος, αλλα ακομα και η ΜαργκοΡομπυ να μου ελεγε οτι ειχε κλεισει δωματιο... θα της ελεγα, για καμμια μακαροναδα μετα τη συναυλια που πηγα εκει παρακατω.
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.911
Reaction score
21.030
τσου, πεζοδρομιο, και στη πεζοδρομο της καμυ
Αααα ωραία..
Έτσι ''απλωτά'' κι ελεύθερα μ' αρέσ' :rolleyes:
Να κάμω διακριτικά και τις ασκήσεις για το ισχίομ' :cry:

ακομα και η ΜαργκοΡομπυ να μου ελεγε οτι ειχε κλεισει δωματιο.. θα της ελεγα, για καμμια μακαροναδα
Καλά κάμεις γιατί είναι λυσσάρα 'φτή.. :rolleyes:
 





Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.900
Μηνύματα
2.922.135
Members
38.110
Νεότερο μέλος
ddb
Top