Off Topic




Μηνύματα
15.253
Reaction score
17.312
Άντε μετά απο κανά μήνα πάλι. 'Εχω να ρωτήσω τον Μάρκου και για μια περιστροφική κεραία FM ... δεν φτάνει ο διαθέσιμος χρόνος. :)

Ο Νετανιάχου τι κάνει ; Ποιεί ήθος ; :D :D
 





Μηνύματα
15.253
Reaction score
17.312
καλά θα πάει κ αυτό :biggrin:
Μην σε απασχολεί εσένα πως, τι και με ποιόν θα πάει καλά. Εσύ την δουλειά σου εκεί να σβήνεις πόστ χα χα μην ανακατεύεσαι όταν μιλάνε οι μεγάλοι.
 



abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
79.407
Reaction score
99.539
Λιώμα από σαμπάνια ο Πέτρος απ' την ημέρα που ξαναμπήκε ο thva!
 




Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.918
Reaction score
21.047
Καλη ωρα οτι επαθε η φωτογραφια απο το κινητα που πλεον φωτογραφικες μηχανες με εναλλαξιμους φακους κτλ εχει νοημα να χρησημοποιεις μονο αν εισαι επαγγελματιας, αν ασχολεισαι με καποιο πολυ εξειδικευμενο ειδος φωτογραφιας η αν εισαι πολυ σοβαρος ερασιτεχνης με πολυ παθος για τη φωτογραφια.
Την αρχαιολογίαμ' δεν την αλλάζω με τίποτα.. :p

R0012221.jpgbgn.jpgvcbnn.jpg
 

Μηνύματα
1.606
Reaction score
1.923
Την αρχαιολογίαμ' δεν την αλλάζω με τίποτα.. :p

View attachment 321173
Εχω κι εγω μια τετοια σε ρολο back up αλλα η ποιοτητα κατασκευης της δεν ειναι για πολλα πολλα. Λαστιχενιο γκριπ, διακοπτες, κτλ, καμια σχεση με τις παλιοτερες Canon. Διαλυονται. Μαλλον θα σε αλλαξει αυτη απο μονη της πριν το αποφασισεις εσυ.
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.918
Reaction score
21.047
Εχω κι εγω μια τετοια σε ρολο back up αλλα η ποιοτητα κατασκευης της δεν ειναι για πολλα πολλα. Λαστιχενιο γκριπ, διακοπτες, κτλ, καμια σχεση με τις παλιοτερες Canon. Διαλυονται. Μαλλον θα σε αλλαξει αυτη απο μονη της πριν το αποφασισεις εσυ.
Δεν έχεις άδικο.. 😕
Αλλά για τα χρόνια της κρατάει αρκετά καλά.
Anyway..
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
173.002
Μηνύματα
2.925.079
Members
38.118
Νεότερο μέλος
DP6
Top