Ο θάνατος του δικάναλου σετάπ, και γιατί



Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.611
Reaction score
20.197

Κάτι τέτοιο μπορείς σαφώς πιο εύκολα να το ενσωματώσεις σε έναν κοινόχρηστο.. ;)
Χωρίς να ρίξεις πολύ την ποιότητα των δορυφόρων λόγω του μπάτζετ.. 8-)


Λίγα ηχεία έχει όμως και θα ''πεθάνει'' κι αυτό γρήγορα.. ε? :tongue:
(αν μπεις στο λούκι.. :whistling:)
 



Μηνύματα
4.522
Reaction score
7.845
υβριδικο δικαναλο το λεν τουτο ? :boast:
Μπορεις να το πεις και σαλονατο πολυκαναλο. 🙂
Μ αρέσει που όλοι οι δικαναλοι ψάχνονται συνέχεια με αυτή την περιβόητη αναβάθμιση, το να προσθέσουν μερικά ηχεία ακόμη δεν τους πέρασε απ το μυαλό. 🤪
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.611
Reaction score
20.197
Ρε 'σεις, κοινόχρηστος χώρος με πολλά ηχεία ηχεία θυμίζει αυτούς που αδειάζουν όλο το μπουκάλι με το κέτσαπ πάνω από 5 τηγανητές πατάτες.. :biggrin:

fh7j1vs91y831.jpg


Does not compute.. :lolsign:
 
Last edited:


Μηνύματα
72
Reaction score
65
Αυτο λεγεται σαλαμοποιηση ενος σοβαρου ζευγους ηχειων που με dsp sub κλπ θα προσπαθησει να ξεπερασει το αρχικο setup με μαλλον διπλασιο κοστος και αμφιβολα αποτελεσματα. Ασε την παντοφλα "με αυτα που κρεμασες εκει ψηλα" :lolsign:
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
17.176
Reaction score
39.349
Μ αρέσει που όλοι οι δικαναλοι ψάχνονται συνέχεια με αυτή την περιβόητη αναβάθμιση, το να προσθέσουν μερικά ηχεία ακόμη δεν τους πέρασε απ το μυαλό. 🤪
-μαι θοτς εξακλυ-
Ρε 'σεις, κοινόχρηστος χώρος με πολλά ηχεία ηχεία θυμίζει αυτούς που αδειάζουν όλο το μπουκάλι με το κέτσαπ πάνω από 5 τηγανητές πατάτες.. :biggrin:

View attachment 337408

Does not compute.. :lolsign:
....ειναι σα να πεινας σα λυκος και να τρως σα προβατο - που δεν ειναι κακο απαραιτητα.
αλλα να βγαινς μετα και να λες ειμαι βιγκαν (ή οτι μπορει να σκαρφιστει ο καθενας), ιοθετοντας το ως αποπσαρα μαλιστα..
και σκυταλη παιρνει....
 
Last edited:

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.611
Reaction score
20.197
Τι ; Εσείς οι πολυκάναλοι στήνετε συστήματα και στους διαδρόμους και τις σκάλες των πολυκατοικίων τώρα ; :D
Δεν ξέρω σε ποιούς αναφέρεσαι, εγώ είμαι απλά πολυδικάναλος.. :biggrin:
 


Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.611
Reaction score
20.197
Τι είναι αυτό ; Καμιά καινούργια αρρώστια ; :D 😍

Ουκ εν τω πολλώ το ευ. :D
Ασθένεια είναι αλλά παλιά, όχι νέα.. ;)
Αντί να έχω πολλά ίδια να παίζνε από μια πηγή έχω πολλά (4 -5 φτηνά ζεύγη μην φανταστείς) διαφορετικά που παίζουν από ανεξάρτητες πηγές, έτσι για το γαμώτο.. 8-)
Κέρδος κανένα, απλά επειδή βαριέμαι είκολα (τα αντικείμενα) και το να αλλάζεις γυναίκες (που δεν θα τις βαριόμουν), πουκάμισα, ή γυναίκες σαν τα πουκάμισα :tongue: είναι πιο δαπανηρό και κουραστικό, ξηγιέμαι έτσι.. :whistling:

:lolsign:
 


Staff online

  • Zizik
    Safety Last * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.316
Μηνύματα
2.896.935
Members
38.027
Νεότερο μέλος
d tv
Top