Sonos


Μηνύματα
126
Reaction score
16
Καλησπερα …
Θα ρωτησω κατι χαζο θα με κοροϊδέψετε γιατι θελω κατι μικρό και φτηνό .ειμαι στη Κέρκυρα για δουλεια ένα μηνα και δεν πηρα από το σπιτι μαζί κατι για μουσική όποτε ψάχνω κατι φτηνό να ακούω απλά λιγο μουσική από το κινητό .
Κοιτούσα το anker soundcore motion 100 ήμουν ετοιμοσ Να το παρω και έπεσε τωρα το μάτι μου στο Sonos roam sl στα 99 ευρώ .αξιζει να παω σε διπλάσια τιμη στο Sonos για τόσο λιγο καιρο μέχρι να γυρίσω σπιτι ;θα έχει μεγάλη διαφορά με το anker?
Αν ναι επειδή είναι μικρό το Sonos θα συνδεθεί με την beam στο σπιτι ώστε να μην πάει χαμένη η αγορά ;
 

Μηνύματα
106
Reaction score
141
Καλησπερα …
Θα ρωτησω κατι χαζο θα με κοροϊδέψετε γιατι θελω κατι μικρό και φτηνό .ειμαι στη Κέρκυρα για δουλεια ένα μηνα και δεν πηρα από το σπιτι μαζί κατι για μουσική όποτε ψάχνω κατι φτηνό να ακούω απλά λιγο μουσική από το κινητό .
Κοιτούσα το anker soundcore motion 100 ήμουν ετοιμοσ Να το παρω και έπεσε τωρα το μάτι μου στο Sonos roam sl στα 99 ευρώ .αξιζει να παω σε διπλάσια τιμη στο Sonos για τόσο λιγο καιρο μέχρι να γυρίσω σπιτι ;θα έχει μεγάλη διαφορά με το anker?
Αν ναι επειδή είναι μικρό το Sonos θα συνδεθεί με την beam στο σπιτι ώστε να μην πάει χαμένη η αγορά ;

Το Roam δεν έχει και τις καλύτερες κριτικές. Δεν το έχω ακούσει προσωπικά. Ως προς τη σύνδεση με τη Beam, μπορείς να τα κάνεις γκρουπ να παίζουν μουσική με συγχρονισμό. Δεν μπορείς όμως να το χρησιμοποιήσεις σαν πίσω κανάλι στη Beam, αν σκέφτεσαι κάτι τέτοιο.

Από την άλλη αν θέλεις ένα ηχείο να το έχεις μόνιμα στο μπάνιο που δεν θα χρειάζεται τακτική φόρτιση ίσως να είναι μια οκ επιλογή για ένα σπίτι με αρκετά Sonos.
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
15.561
Reaction score
29.226
Καλησπερα …
Θα ρωτησω κατι χαζο θα με κοροϊδέψετε γιατι θελω κατι μικρό και φτηνό .ειμαι στη Κέρκυρα για δουλεια ένα μηνα και δεν πηρα από το σπιτι μαζί κατι για μουσική όποτε ψάχνω κατι φτηνό να ακούω απλά λιγο μουσική από το κινητό .
Κοιτούσα το anker soundcore motion 100 ήμουν ετοιμοσ Να το παρω και έπεσε τωρα το μάτι μου στο Sonos roam sl στα 99 ευρώ .αξιζει να παω σε διπλάσια τιμη στο Sonos για τόσο λιγο καιρο μέχρι να γυρίσω σπιτι ;θα έχει μεγάλη διαφορά με το anker?
Αν ναι επειδή είναι μικρό το Sonos θα συνδεθεί με την beam στο σπιτι ώστε να μην πάει χαμένη η αγορά ;
Το Roam δεν μου αρέσει καθόλου για τα χρήματα του. Εδώ και χρόνια έχω το προηγούμενο από αυτό και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Το θεωρώ και καλύτερο από το Roam.

Βασικά έχω δύο, έχει ένα και η σύζυγος. Σε stereo είναι φανταστικό για το μέγεθος του. Ειλικρινά, την πρώτη φορά που τα έβαλα stereo είπα "αν είναι δυνατόν".
 
Last edited:


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.376
Μηνύματα
2.900.226
Members
38.033
Νεότερο μέλος
Π.Α.Η.
Top