Τι νόστιμο θα φάτε σήμερα;

Μηνύματα
28.214
Reaction score
26.686
Και γω τα βαριέμαι τα κάρβουνα και την όλη διαδικασία , αλλά όμως το άρωμα και η γεύση του ψητού στα κάρβουνα δεν συγκρίνεται με του υγραερίου.
Αποψή μου και όχι μόνο φυσικά.
Πσάρια με μπάμιες στα κάρβουνα γ@μ#νε 🤓
Τι λες βρε άρρωστε ?
 

Μηνύματα
2.405
Reaction score
2.995
Και γω τα βαριέμαι τα κάρβουνα και την όλη διαδικασία , αλλά όμως το άρωμα και η γεύση του ψητού στα κάρβουνα δεν συγκρίνεται με του υγραερίου.
Αποψή μου και όχι μόνο φυσικά.

Τι λες βρε άρρωστε ?
Σωστό αυτό με το κάρβουνο,τα προτιμώ έτσι. Όμως πλέον με κάρβουνα τρώω έξω.
 








Μηνύματα
1.610
Reaction score
3.133
Τέταρτη ημέρα διακοπων και ακόμα δεν έχω φάει ούτε ένα κομμάτι σοκολατόπιτα, ούτε ένα τόσο δα σουφλεδάκι σοκολάτας...ούτε καν μια τόση δα μπαλίτσα παγωτό σοκολάτα....αύριο πάω στον γιατρό, κάτι έχω...:rolleyes::roflmao:
 

Μηνύματα
265
Reaction score
275
Τέταρτη ημέρα διακοπων και ακόμα δεν έχω φάει ούτε ένα κομμάτι σοκολατόπιτα, ούτε ένα τόσο δα σουφλεδάκι σοκολάτας...ούτε καν μια τόση δα μπαλίτσα παγωτό σοκολάτα....αύριο πάω στον γιατρό, κάτι έχω...:rolleyes::roflmao:
Αντί να τα φας στους γιατρούς φάε παγωτό μάνγκο σορμπε.
 


Μηνύματα
265
Reaction score
275
Μπλιαχχχ.....:oo_O
Σοκολάτα ή τίποτα, δεν καταπατώ τις αξίες μου και τα πιστεύω μου, θα παλέψω μέχρις εσχάτων...
Αν υπάρχει πρόβλημα με τη ζάχαρη θα σε στείλω κάπου όπου θα φας πάστα σοκολάτα και δε θα καταλάβεις καθολου την έλλειψη της.Αν δεν σε έχει προλάβει ο ζαχαροπλάστης και ιδιοκτήτης!
 


Μηνύματα
15.851
Reaction score
22.206
Τέταρτη ημέρα διακοπων και ακόμα δεν έχω φάει ούτε ένα κομμάτι σοκολατόπιτα, ούτε ένα τόσο δα σουφλεδάκι σοκολάτας...ούτε καν μια τόση δα μπαλίτσα παγωτό σοκολάτα....αύριο πάω στον γιατρό, κάτι έχω...:rolleyes::roflmao:
Στον δρακουλη να πας
 







ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.481
Μηνύματα
2.905.773
Members
38.051
Νεότερο μέλος
tomdalani
Top