Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου



Μηνύματα
1.938
Reaction score
2.900
χωρίς ν' ακούσεις συμπεράσματα?
ψηφίζω καθαίρεση.... θα βαλουμε τον @thva ή τον @marlboro πρόεδρο, είναι πιο ανοιχτόμυαλοι!
Εγώ πρόεδρος
Ο Θήβας στη θέση μου
Και ο φίλος μου ο.Μάκης αναπληρωματικός για όταν χρειάζεται
Ο Μαρκήσιος σπόνσορας (ξέρει αυτός)
 



Μηνύματα
550
Reaction score
750
Ετχαριστώ παιδιά για το like αλλά αφού δεν έβαλε ο Κος Χρήστος το πόστ ήταν μάπα. 😍 Το παρεξήγησε , είμαι σίγουρος. :D

Τελικά είναι καλά τα Proac ; :Ένα που άκουσα στην έκθεση (μικρό δπαέδου) τζάζ έπιαζε καλά ... ροκ δεν έπιαζε , επιλεκτικό μου φάνηκε. :D
πολυυυυ proac ρε παιδι μου στην εκθεση, ωραια ειναι λιγο που τα ακουσα αλλα πανακριβα. εμένα πάντως μου έκανε μεγάλη εντύπωση πόσα δωμάτια είχαν proac, μπιτι Proac να λέμε
 







Μηνύματα
986
Reaction score
1.085


christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.505
Reaction score
13.755
Γκαραζοπανκιο!
Θα με πει και ο Αρχιτρανσμεταλοφρικουλας;) τι ειναι Γκαραζοπανκιο;) Αλλα εγω θελω να με πεις εσυ να βαλεις και ηχορυπανση:gamer: για να καταλαβω:cautious: οχι μεγαλο τεμαχιον 1 εως 2 λεπτα:gamer:
Και μια ερωτηξη με την ηχορυπανση κρινεις τα σεταπια;;;;;; να βαλω και τα καλωδια μεσα:gamer:;;;;;;;
 

Μηνύματα
15.307
Reaction score
17.447
Θα με πει και ο Αρχιτρανσμεταλοφρικουλας;) τι ειναι Γκαραζοπανκιο;) Αλλα εγω θελω να με πεις εσυ να βαλεις και ηχορυπανση:gamer: για να καταλαβω:cautious: οχι μεγαλο τεμαχιον 1 εως 2 λεπτα:gamer:
Και μια ερωτηξη με την ηχορυπανση κρινεις τα σεταπια;;;;;; να βαλω και τα καλωδια μεσα:gamer:;;;;;;;
Τα τραγούδια του Π.Α.Η. έτσι και αλλιώς δεν είναι πάνω απο δύο λεπτά το καθένα. :D 😍
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
53.936
Reaction score
133.758
Τα τραγούδια του Π.Α.Η. έτσι και αλλιώς δεν είναι πάνω απο δύο λεπτά το καθένα. :D 😍
Γκαζοπάνκικα είναι αυτά.
Λίγο γκαζι, κι άντε γεια.

Άμα είναι να βγαίνεις απ'το ένα και να μπαίνεις στο άλλο γκαράζ, πάει μακριά η βαλίτσα, γίνονται γκαραζοπάκνικα.
 

wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.596
Reaction score
15.757
Αφήνω τα γκαραζο-γκαζο-πανκικα για τον @Π.Α.Η.
Εγώ θα σου βάλω λίγο Metal, που πρέπει να μελετήσεις προσεκτικά γιατί θα εξεταστείς και θα κρίνει την ψήφο μου!!!
(Μέχρι κλίμακες κ συγχορδίες θα σε ρωτήσω :p )

 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
53.936
Reaction score
133.758
Αυτός κοιμάται τώρα, θα ακούει τίποτα υπνοπανκιές.

Άμα ξυπνήσει, θα βάλει μια καφεδοπανκιά να ανοίξει το ματάκι του.

Και για μεσημέρι, μπαμιοπανκιά έχει το μενού.

Βρωμοπάνκηδες ρε, όλοι σαπούνι θέλουν και καλό πλύσιμο.

Γι'αυτό τα κυνηγάει τα βρωμοπανκιά με το κλαρίνο ο μαέστρος, όπως κυνηγάς τα πρόβατα με τη γκλίτσα.

Τώρα που είπα γκλίτσα, θυμήθηκα το πάουερ μπάι. Για τα γεροντοπανκιά μας, τα παλικάρια μας τα οντιοφιλοπανκιά.

Η πανκιοαφρόκρεμα του φόρουμ. 5ης ηλικίας και βάλε, αλλά με μνυαλό πανκιοξύραφο, μπαινάκης βγαινάκης, μηδέν εις το πηλίκο. Τζάμπα πανκιομάγκες, που τζάμπα καίν τις πανκιολάμπες.
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
173.061
Μηνύματα
2.926.809
Members
38.125
Νεότερο μέλος
YANNIS1960
Top