Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου

Μηνύματα
999
Reaction score
1.103
Tι Ντε Σαντ μρε ΠΑΗ ;) εμεις εχουμε θκομας Μαρκησιο ειναι 8ης γενιας ο παλιος που ειναι προ προ προ παπους του που εγραψε την Φιλοσοφια του Μποντουαρ βιβλιο του κατηχητικου για τον θκομας Μαρκησιο:drinks: View attachment 345390
Καλά,με τόσους τίτλους ευγενείας πως δεν διετηρησες την παράδοση με αριστοκρατικές εταιρίες ηχείων και ξεπεσες στις ταπεινες άλλες,αυτές που έχει ο γύφτος στο Ντατσουν και φωνάζει πατατεεεεεεες,καρπουζιαααααααα;Αρσενική μαντάμ Σουσού μου θυμίζει αυτό!
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.513
Reaction score
13.783
ξεπεσες στις ταπεινες άλλες,αυτές που έχει ο γύφτος στο Ντατσουν και φωνάζει πατατεεεεεεες,καρπουζιαααααααα;Αρσενική μαντάμ Σουσού μου θυμίζει αυτό!
Γιατι πουλησα τα atc 40 και τα van den hul revelation Ε γιατι;;;;;;;; :rofl:
 
Last edited:



Μηνύματα
999
Reaction score
1.103
Γιατι πουλησα τα atc 40 και τα van den hul revelation Ε γιατι;;;;;;;; :rofl:
Κι εγώ που ήμουν για ν' αγοράσω τα ΑΤC και για να σε πληρώσω για να.θαψεις δύο μέτρα κάτω από το χώμα τα πιο μουγκα καλωδια;
 

wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.597
Reaction score
15.765
Άστον ΠΑΗ, θα πάω από εκεί και θα τον επαναφέρω στην τάξη όπως μόνο εγώ ξέρω.
δεν έχεις καμιά τύχη....
ο άνθρωπας πάει από phono stage (βασικά από ολόκληρο προενισχυτή για να χώνει ένταση) σε ΡΑ κονσόλα, στέλνει το σήμα εκεί σε 2 groups τα οποία ...μιξάρει στο τέλος της κονσόλας (για να έχει μεγαλύτερη "ένταση & χροιές") ...μετά οδηγεί behringher dsp επεξεργαστή με άγνωστες ρυθμίσεις & στο τέλος ενισχυτής (που αλλάζει κάθε βδομάδα για ποικιλία) και ΡΑ ηχεία...
κι όλα αυτά για να είναι λέει ...πουρέ!!!! (pure)
 

Μηνύματα
1.948
Reaction score
2.923
Κι εγώ που ήμουν για ν' αγοράσω τα ΑΤC και για να σε πληρώσω για να.θαψεις δύο μέτρα κάτω από το χώμα τα πιο μουγκα καλωδια;
Εκεί που έχει την prive και θεμελιακή γείωση; :lolsign:
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
53.940
Reaction score
133.794
Γιατι πουλησα τα atc 40 και τα van den hul revelation Ε
Κι εγώ που ήμουν για ν' αγοράσω τα ΑΤC
Εσύ όταν πήγαινες, ο μαέστρος γυρνούσε.

Γενικώς είσαι πολύ πίσω, λαχανιασμένο πανκιό.

Σεβασμός στην επερεσία.
 

Μηνύματα
15.317
Reaction score
17.470
Αυτή η συγχρονισμένη πολεμική απέναντι στον Πρόεδρο έχει πάρει διαστάσεις. Ποιός κρύβεται πίσω απο αυτό και θέλει να γίνει Πρόεδρος στην θέση του Προέδρου δεν ξέρω. :D
 



Μηνύματα
1.948
Reaction score
2.923
Αυτή η συγχρονισμένη πολεμική απέναντι στον Πρόεδρο έχει πάρει διαστάσεις. Ποιός κρύβεται πίσω απο αυτό και θέλει να γίνει Πρόεδρος στην θέση του Προέδρου δεν ξέρω. :D
Σαν νέος πρόεδρος της Επερεσίας :rolleyes:, προτείνω την πρόσληψη του Κωσταυτιά στην θέση του υπεύθυνου πιστοποιήσεων για τα ιμμερσίβια συστήματα. Τοποθετηθείτε παρακαλώ..
 

Μηνύματα
999
Reaction score
1.103
Ο σωστός τίτλος από το λάθος συγκρότημα.
Εδώ είναι όλα σωστά!
Σαν νέος πρόεδρος της Επερεσίας :rolleyes:, προτείνω την πρόσληψη του Κωσταυτιά στην θέση του υπεύθυνου πιστοποιήσεων για τα ιμμερσίβια συστήματα. Τοποθετηθείτε παρακαλώ..
Βάλε κι εμένα για τα παρελκόμενα.Κανεις άλλος δεν γνωρίζει!
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.513
Reaction score
13.783
Σαν νέος πρόεδρος της Επερεσίας
OUST ΙΩΑΝΝΙΔΗ :rofl:
προτείνω την πρόσληψη του Κωσταυτιά στην θέση του υπεύθυνου πιστοποιήσεων για τα ιμμερσίβια συστήματα. Τοποθετηθείτε παρακαλώ..
Δεν εισαι εις θεσην να προτεινεις ΕΓΩ:king: προτεινω οχι ΕΣΥ κουκουλοφορε:vinsent::onthequiet::confused:
 

Μηνύματα
999
Reaction score
1.103
OUST ΙΩΑΝΝΙΔΗ :rofl:

Δεν εισαι εις θεσην να προτεινεις ΕΓΩ:king: προτεινω οχι ΕΣΥ κουκουλοφορε:vinsent::onthequiet::confused:
Είσαι έκπτωτος,Παπαδοπουλε.Τι καλώδια ΔΕΗ και ΕΥΔΑΠ είναι αυτά που διαβάζω;Ευτυχώς που δεν περνά σιδηροδρομική γραμμή από τα Ιωάννινα γιατί σ' έχω ικανό ν' αποκτήσεις και καλώδιο ΟΣΕ!Πες μου τουλάχιστον ότι τα τερματίζεις με Furutech σε πείσμα των άσχετων.
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.513
Reaction score
13.783
Είσαι έκπτωτος.Τι καλώδια ΔΕΗ και ΕΥΔΑΠ είναι αυτά που διαβάζω;Ευτυχώς που δεν περνά σιδηροδρομική γραμμή από τα Ιωάννινα γιατί σ' έχω ικανό ν' αποκτήσεις και καλώδιο ΟΣΕ!Πες μου τουλάχιστον ότι τα τερματίζεις με Furutech σε πείσμα των άσχετων.
Τα τερματιζω με
1728678057641.png
1728678158129.png
 



Μηνύματα
999
Reaction score
1.103
Τι ειν' αυτό; Μια πλαστικουρα που αν κάποτε την έβαψε χρυσή ο(βάλτε την εθνικότητα που επιθυμείτε)ξεβαψε όπως τα rca της ίδιας εταιρίας μετά το πρώτο κιόλας βγάλσιμο.
 

Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.772
Reaction score
29.300
OUST ΙΩΑΝΝΙΔΗ :rofl:

Δεν εισαι εις θεσην να προτεινεις ΕΓΩ:king: προτεινω οχι ΕΣΥ κουκουλοφορε:vinsent::onthequiet::confused:
Είναι πονηρός Χρήστο μου. Ξέρει ότι δεν υπάρχει τρόπος να τον καθαιρέσουμε, αφού δεν ήταν ποτέ μπρόεδρας. :taunt:
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
173.065
Μηνύματα
2.926.930
Members
38.125
Νεότερο μέλος
YANNIS1960
Top