Eρωτευτηκα ενα fyne

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
17.171
Reaction score
56.162
Κάποτε είχα 4 VDH Mainsstream όπως το δικό σου,εργοστασιακά.Ξερεις ποιο έπαιζε καλύτερα από τα 4; Το πέμπτο, που φορούσε Oyaide 037.Αντιπαθητικο βύσμα που όμως στο συγκεκριμένο καλώδιο ήταν ο,τι πρέπει.Αυριο είναι Δευτέρα.Σπευσε!
Έχω ήδη Oyaide φορεμένα εδώ και χρόνια, όταν έκανα και διάφορους... σεξουαλικούς πειραματισμούς ελέω επιπολαιότητας από το νεαρόν της ηλικίας.
 
Last edited:

Μηνύματα
1.033
Reaction score
1.144
Έχω ήδη Oyaide φορεμένα εδώ και χρόνια, όταν έκανα και διάφορους... σεξουαλικούς πειραματισμούς ελέω επιπολαιότητας από το νεαρόν της ηλικίας.
Τα ...κουσουρια αυτά όμως δε θα παρέμεναν αν δεν συνέχιζαν να είναι...ερεθιστικά!
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
17.171
Reaction score
56.162
Τα ...κουσουρια αυτά όμως δε θα παρέμεναν αν δεν συνέχιζαν να είναι...ερεθιστικά!
Εδώ... είναι θέμα ψυχολογίας χρήστη και θίγω μονάχα τη δική μου. :wink:
Άπαξ και είχαν κάποτε κατατεθεί στον επίσημο αντιπρόσωπο κατοστάρια ευρών για μπλε ή κόκκινους ακροδέκτες δεν θα έκανε καρδιά να τους άλλαζα εκ νέου εφόσον κρατώ όλα τα καλώδια. Στα μεταγενέστερα Supra που έχω πάρει αφέθηκαν οι αυθεντικοί ακροδέκτες ενώ προμηθεύτηκα έξτρα από την τελευταία εταιρεία για να βάλω σε DIY κατασκευές καλωδίων τροφοδοσίας. Έτερο Oyaide έκτοτε προμηθεύτηκα μόνο για IEC 20A.
 
Last edited:

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.963
Reaction score
21.181
Έχω ήδη Oyaide φορεμένα εδώ και χρόνια, όταν έκανα και διάφορους... σεξουαλικούς πειραματισμούς ελέω επιπολαιότητας από το νεαρόν της ηλικίας.


Η σκληρή προσγείωση για ένα παιδί που πιστεύει στον Αγιο Βασίλη μέχρι την ημέρα που δεν..
Που βλέπει τους γονείς ως υπερβατικές οντότητες μέχρι που ακούει θόρυβο και κοιτάζει απ' την χαραμάδα στην πόρτα της κρεβατοκάμαρας..
Που πίστευε πως ο Αζώρ πήρε σύνταξη και μετακόμισε σε φάρμα στο χωριό αλλά δεν βρήκε ποτέ τη φάρμα να τον δει..

Ο γκουρού μας κάμει σεξ? :o

Απ' τη μια..
Duuuuude.. nice.. :smoke:

Aπ' την άλλη..

Η ζωή δεν θα είναι ποτέ ξανά ίδια.. 😏



😝:lolsign:
 

TGD

Μηνύματα
8.401
Reaction score
8.404
Όχι τίποτε άλλο , ούτε καν επιροδιώσεις δεν χρειάζονταν για να παίξουν εθιστικά.
Στα ηλεκτροστατικά Quad η καθυστέρηση διέγερσης της μεμβράνης ώστε να προσομοιάζει σημειακή πηγή γίνονταν με μια τεράστια κουλούρα πηνιόσυρμα. Σιγά μην έπαιζε ρόλο η επίστρωση στο βύσμα άμα είχε τόσο μήκος σύρματος μέσα στο ηχείο.
 

Μηνύματα
568
Reaction score
786
Ακολουθωντας τον πίνακα,δοκιμασε καλώδια και βύσματα από καθαρό ασήμι(δε θέλω τσιγγουνιες με επαργυρωμένα)
Διορθωση.Πλατίνα+Παλλάδιο για την Oyaide.
Αυτό ξέρεις να το βρείς, οτι ο άργυρος ειναι το ιδιο στοιχείο με το ασήμι το ξέρεις; (Σε πειράζω, δεν θελω να νιωσεις ασχημα που δεν το ηξερες, but, now you know :drinks:)
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
17.765
Reaction score
41.175
..... υπο τη παρακατω διατακση (εν προκειμενω μουσικη) δε μπορω να διαφωνησω, παρα να συμπαθησω. :king: :angel:
1728814777214.png

(βεβαια αναρτηση χωρις -εστω και αθωο - υπονοουμενο απο πλευρας μου, κρινεται μιση και ελλειπης ετσι:
οι πολυθρονες μαζι με το υφασμα ειναι αραγε απο σπαργανα παλιων Quad ? 🐒 )
 

Μηνύματα
1.033
Reaction score
1.144

Αυτό ξέρεις να το βρείς, οτι ο άργυρος ειναι το ιδιο στοιχείο με το ασήμι το ξέρεις; (Σε πειράζω, δεν θελω να νιωσεις ασχημα που δεν το ηξερες, but, now you know :drinks:)
Χρησιμοποιούσα ασημένια καλώδια από την εποχή που οι γονείς σου δεν είχαν καν γνωριστεί.
 

Μηνύματα
15.353
Reaction score
17.546
οτι ο άργυρος ειναι το ιδιο στοιχείο με το ασήμι
Ασήμωσε να σε πώ τη μοίρα σου. :D

Γατάκια, που θέλετε να μιλήσετε και για καλώδια. :D

 

Μηνύματα
568
Reaction score
786
Ασήμωσε να σε πώ τη μοίρα σου. :D

Γατάκια, που θέλετε να μιλήσετε και για καλώδια. :D

O κος Χρήστος ειναι ο πρωτος που θα έχει τετχιο 🤩 καλύτερο απο καλωδιο δεη
 

Μηνύματα
568
Reaction score
786
Χρησιμοποιούσα ασημένια καλώδια από την εποχή που οι γονείς σου δεν είχαν καν γνωριστεί.
Πολύ πιθανό. Ο πατέρας μου που ασχολουταν με χαι φαι παλιότερα, (οκ και ολιγον τωρα προσφατα εξαιτίας μου) μου έχει πει πως σταματησε να ασχολειται με το σπορ την περιοδο που βγηκαν τα πρωτα ριβιους για καλωδια ρευματος, γιατι νομιζε πως απλα τον κοροιδευαν τα περιοδικα (αληθινη ιστορια δεν το λεω για να σου κανω πλακα και να σου παω κοντρα)
 

Μηνύματα
15.353
Reaction score
17.546
O κος Χρήστος ειναι ο πρωτος που θα έχει τετχιο 🤩 καλύτερο απο καλωδιο δεη
Δεν γίνονται αυτά, 25 mil $ και subsidies εγχείρημα down the drain, Αμερικανιές μηχανικό- επιστημονιές. :D Και με το σύστημα ακόμη του ψεκασμού αντί απλής κυκλοφορίας υγρού αζώτου της VEIR για την ψύξη των superconductor εντός τους αγωγού καλωδίου και το κέρδος ακόμη μεταφοράς μεγάλης ισχύος λόγω μη θέρμασνης του πέρα απο την μηδενική αντίσταση ... πάλι απαιτείται πολύ μεγαλύτερη ενέργεια απο αυτήν που θα γλύτωνες απο τις όποιες ενεργειακές απώλειες απο το συμβατικά καλώδια. Και αυτό μόνο για την ανάπτυξη του συστήματος ψύξης με υγρό άζωτο ( εισαγωγή, έξοδος , επαναεισαγωγή του) ανά κάποια χιλιόμετρα (χλμ λέει η VEIR , βάλε καμιά 300 μέτρα να είσαι σίγουρος χα χα) χωρίς να υπολογίζουμε το τεράστιο κόστος κατασκευής έστω και αυτών των high temperature semiconductors. Το High είναι -193 Celsius. :D Τους άλλους δε, τους ξεχνάμε , ούτε κάν το συζητάμε. Αυτά είναι καλά για levitation στα τρένα κλπ ειδικές εφαρμογές.

Μα, τα 30 μέτρα δίκτυου που έκανε η VEIR πειραματικά .... το σπίτι του Κου Χρήστου τροφοδοτεί. :D😍
 

Μηνύματα
294
Reaction score
392
Πολύ πιθανό. Ο πατέρας μου που ασχολουταν με χαι φαι παλιότερα, (οκ και ολιγον τωρα προσφατα εξαιτίας μου) μου έχει πει πως σταματησε να ασχολειται με το σπορ την περιοδο που βγηκαν τα πρωτα ριβιους για καλωδια ρευματος, γιατι νομιζε πως απλα τον κοροιδευαν τα περιοδικα (αληθινη ιστορια δεν το λεω για να σου κανω πλακα και να σου παω κοντρα)
Eξυπνος ο μπαμπας σου
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
38.903
Reaction score
79.353
Πολύ πιθανό. Ο πατέρας μου που ασχολουταν με χαι φαι παλιότερα, (οκ και ολιγον τωρα προσφατα εξαιτίας μου) μου έχει πει πως σταματησε να ασχολειται με το σπορ την περιοδο που βγηκαν τα πρωτα ριβιους για καλωδια ρευματος, γιατι νομιζε πως απλα τον κοροιδευαν τα περιοδικα (αληθινη ιστορια δεν το λεω για να σου κανω πλακα και να σου παω κοντρα)
Αλίμονο στα άλλα παιδιά που μεγαλώνουν με μλκα πατέρα.... :biggrin:
 



Staff online

  • PeterMeni
    DIY - "Επαγγελματίας"
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
173.079
Μηνύματα
2.927.439
Members
38.129
Νεότερο μέλος
Alexkon33
Top