Eρωτευτηκα ενα fyne

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
17.171
Reaction score
56.146
Κάποτε είχα 4 VDH Mainsstream όπως το δικό σου,εργοστασιακά.Ξερεις ποιο έπαιζε καλύτερα από τα 4; Το πέμπτο, που φορούσε Oyaide 037.Αντιπαθητικο βύσμα που όμως στο συγκεκριμένο καλώδιο ήταν ο,τι πρέπει.Αυριο είναι Δευτέρα.Σπευσε!
Έχω ήδη Oyaide φορεμένα εδώ και χρόνια, όταν έκανα και διάφορους... σεξουαλικούς πειραματισμούς ελέω επιπολαιότητας από το νεαρόν της ηλικίας.
 
Last edited:

Μηνύματα
1.030
Reaction score
1.139
Έχω ήδη Oyaide φορεμένα εδώ και χρόνια, όταν έκανα και διάφορους... σεξουαλικούς πειραματισμούς ελέω επιπολαιότητας από το νεαρόν της ηλικίας.
Τα ...κουσουρια αυτά όμως δε θα παρέμεναν αν δεν συνέχιζαν να είναι...ερεθιστικά!
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
17.171
Reaction score
56.146
Τα ...κουσουρια αυτά όμως δε θα παρέμεναν αν δεν συνέχιζαν να είναι...ερεθιστικά!
Εδώ... είναι θέμα ψυχολογίας χρήστη και θίγω μονάχα τη δική μου. :wink:
Άπαξ και είχαν κάποτε κατατεθεί στον επίσημο αντιπρόσωπο κατοστάρια ευρών για μπλε ή κόκκινους ακροδέκτες δεν θα έκανε καρδιά να τους άλλαζα εκ νέου εφόσον κρατώ όλα τα καλώδια. Στα μεταγενέστερα Supra που έχω πάρει αφέθηκαν οι αυθεντικοί ακροδέκτες ενώ προμηθεύτηκα έξτρα από την τελευταία εταιρεία για να βάλω σε DIY κατασκευές καλωδίων τροφοδοσίας. Έτερο Oyaide έκτοτε προμηθεύτηκα μόνο για IEC 20A.
 
Last edited:

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.963
Reaction score
21.164
Έχω ήδη Oyaide φορεμένα εδώ και χρόνια, όταν έκανα και διάφορους... σεξουαλικούς πειραματισμούς ελέω επιπολαιότητας από το νεαρόν της ηλικίας.


Η σκληρή προσγείωση για ένα παιδί που πιστεύει στον Αγιο Βασίλη μέχρι την ημέρα που δεν..
Που βλέπει τους γονείς ως υπερβατικές οντότητες μέχρι που ακούει θόρυβο και κοιτάζει απ' την χαραμάδα στην πόρτα της κρεβατοκάμαρας..
Που πίστευε πως ο Αζώρ πήρε σύνταξη και μετακόμισε σε φάρμα στο χωριό αλλά δεν βρήκε ποτέ τη φάρμα να τον δει..

Ο γκουρού μας κάμει σεξ? :o

Απ' τη μια..
Duuuuude.. nice.. :smoke:

Aπ' την άλλη..

Η ζωή δεν θα είναι ποτέ ξανά ίδια.. 😏



😝:lolsign:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
173.078
Μηνύματα
2.927.341
Members
38.129
Νεότερο μέλος
Alexkon33
Top