Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου


Μηνύματα
15.595
Reaction score
18.012
Αν συνεχίσεις να τους παιζεις τα δικά σου θα αποδημησουν...εις Κύριον! Για να το αποφύγεις,άκου τι θα τους παίξεις:
The Cynics:On the run.Επειδη έπαιζα κι εγώ στους Cynics στα νιάτα μου αν με αναγνωρίσεις στη φωτογραφία,κερδίζεις μια πάπια Πεκίνου ψητή.
Σαχλαμάρες , μόλις έφυγε η Amy παίζατε άλα ντάλον. ¨Ενα ρυθμό δεν μπορούσατε να κρατήσετε. :D 😍



 
Last edited:


Μηνύματα
1.254
Reaction score
1.422
Σαχλαμάρες , μόλις έφυγε η Amy παίζατε άλα ντάλον. ¨Ενα ρυθμό δεν μπορούσατε να κρατήσετε. :D 😍



Στο πρώτο μας lp, έπαιζε η Beki.Την έδιωξε από τη μπάντα ο Michael γιατί ενώ τα είχαν,αυτή γλυκοκοίταζε εμένα.Πολυ ζηλιάρης ο Michael! Να ξέρεις ότι στις garage punk μπάντες στις οποίες υπάρχει γυναίκα,αυτή παίζει όργανο τις περισσότερες φορες.Οταν εμείς λέμε όργανο εννοουμε το αρμόνιο της εποχής.Vox,Farfisa,Philips,Hammond είναι κάποια απ' αυτά.Οι Αμερικανικές μπάντες χρησιμοποιούσαν κατά κόρον τα δύο πρώτα ενώ οι Βρετανικές το τελευταίο.Η Beki λοιπόν δε μπορούσε να επηρεάσει το ρυθμό μας διότι έπαιζε όργανο και μάλιστα θα την ακούσεις πάντοτε πίσω από τους άλλους επειδή ο Michael,ως αρχηγός,είχε προτίμηση στην κιθάρα.
 








Μηνύματα
1.254
Reaction score
1.422
Ααααααα,κατάλαβα! Λόγω της σημερινής εθνικής εορτής,ο Παπάγος στην πρώτη φωτογραφία δείχνει τον δρόμο προς την Ρώμη!
Οι άλλες με μπερδεύουν.Μηπως συγχέεις τις επετειους;
 


Μηνύματα
1.254
Reaction score
1.422
Μρε παλιοπανκιο :rofl: τι δλεια εχς εσυ μα αυτα αστο μανα μου:dance2:
Ευτυχώς που τουλάχιστον ένας πατριώτης σου και μέλος, είναι σαν κι εμένα.Τωρα επέστρεψα από το σπίτι του οπου ευχαριστήθηκα μουσική. Οχι τη Γκολφω που βάζεις εσύ! 200 χρόνια πέρασαν κι ακόμη να την παντρέψουν για να ησυχασουμε!
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.568
Reaction score
13.922
Αμετανοητο Παλιοπανκιο :rofl: ξερς ποσα χρονια λαλουμε την Ελληνικη γλωσσα στο βραχο που λεγεται Ελλαδα;;;;;:gamer:
Ασχετο σημερης εσιαξα ενα πολυπριζο ΣΟΥΠΕΡ ΝΤΟΥΠΕΡ ΚΑΙ ΟΥΑΟΥ πεζ δυναμικοτατες χαμηλες βελουδινες μεσαιες και αερινες υψηλες :dance2:
 
Last edited:

Μηνύματα
1.254
Reaction score
1.422
Ευτυχώς που τουλάχιστον ένας πατριώτης σου και μέλος, είναι σαν κι εμένα.Τωρα επέστρεψα από το σπίτι του οπου ευχαριστήθηκα μουσική. Οχι τη Γκολφω που βάζεις εσύ! 200 χρόνια πέρασαν κι ακόμη να την παντρέψουν για να ησυχασουμε!
Ψιτ,ο πατριώτης σου έχει και Harbeth.Εσυ τι έχεις; Αυτά που πουλούσαν οι Πακιστανοί χθες στο παζάρι του Μοναστηρακίου;
Αμετανοητο Παλιοπανκιο :rofl: ξερς ποσα χρονια λαλουμε την Ελληνικη γλωσσα στο βραχο που λεγεται Ελλαδα;;;;;:gamer:
Ο Άγιος Κοσμάς σας τη δίδαξε όμως δεν πρέπει να την αφομοιωσατε σωστά.Δεν εξηγείται διαφορετικά το γεγονός πως εσείς και οι Τρικαλινοί κυκλοφορείτε παντού με διερμηνεα!
 





Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
173.210
Μηνύματα
2.932.975
Members
38.155
Νεότερο μέλος
PiterPan
Top