Ένα απόγευμα στου Κώστα Ear

Μηνύματα
1.289
Reaction score
2.269
Όχι βρε συ, απλώς ήταν θεωρητική συζήτηση.

Ο Τόμ τι λέει ; Θα υπάρξει πρόβλημα, ακύρωσης με τα εμπρός να λειτουργούν επίσης ως απορροφήτες ; Ή κάτι που θα πολυπλοκέψει το ζήτημα σε επιζήμιο βαθμό ; Γιατί δεν το ρωτάς ευθέως και σε αυτόν ή/και στους άλλους ; Μν πείς ξέρω εγώ καλύτερα. :D Ξέρεις, αλλά κάνε και μια ερώτηση, δεν στοιχίζει τίποτε.
relax dude... έναν επεξεργαστή αγόρασε, όχι το 51% της trinnov να ρωτάει ότι του κατέβει
 

Μηνύματα
13.497
Reaction score
15.516
relax dude... έναν επεξεργαστή αγόρασε, όχι το 51% της trinnov να ρωτάει ότι του κατέβει
Αφού οι άνθρωποι απαντάνε σε όλα λέει ο Ear. Τους έχει ταράξει έτσι και αλλιώς στις ερωτήσιες ... όλοι τον ξέρουν απο την φωνή και μόνο όταν σηκώνουν το τηλέφωνο. Όλο Hello Costas και Costas είναι. :D :D
 

Μηνύματα
4.505
Reaction score
7.820
Αφού οι άνθρωποι απαντάνε σε όλα λέει ο Ear. Τους έχει ταράξει έτσι και αλλιώς στις ερωτήσιες ... όλοι τον ξέρουν απο την φωνή και μόνο όταν σηκώνουν το τηλέφωνο. Όλο Hello Costas και Costas είναι. :D :D
Όποτε τον χρειάζεται είναι διακοπές :p:D
Ας βρει έναν πιστοποιημένο καλιμπρατορα στην Ελλάδα 😀
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.974
Reaction score
127.598
Όποτε τον χρειάζεται είναι διακοπές :p:D
Ας βρει έναν πιστοποιημένο καλιμπρατορα στην Ελλάδα 😀
Εσύ τι πετάγεσαι σα κατσαρίδα; :fuckyou:


Τες πα, μόλις τελείωσα άρτον και θεάματα

1000011738.jpg



Αυτό το immersive mastering των pink Floyd, πρέπει κάποτε να το ακούσετε.
Έτσι έπρεπε να είναι εξ'αρχης.


ΥΓ. Όντως, φανταστική χρήση του immersive format:

1000011739.jpg
 





Μηνύματα
13.497
Reaction score
15.516
Θα είναι επειδή το setup του EAR κάνει όλα τα άλλα ... σκόνη . My two ... cockroach cents. :roflmao:
Πρώτα απο όλα έχει και δαχτυλιά. Απαράδεκτο. Την σκόνη δεν την πειράζουμε, την αφήνουμε ως έχει ή την καθαρίζουμε πλήρως. :D
 



costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.974
Reaction score
127.598
Να κάτι τέτοια με αυτη τη διάταξη της ορχήστρας έχει νόημα να ακούς σε πολυκαναλο….
Να και στο Φίλιπ Γκλας, με σκέτη άρπα. Σόλο.

Να και στη συναυλία του Hans Zimmer.

Να και στους Pink Floyd (θα σου πέσει το σαγόνι).

Να και στους yello.

Nα και στον προσωπικό δίσκο του Boris.

Να και στους kraftwerk.

Να και στον Eric Clapton.

Να και στον Rodriguez που βραβεύτηκε μάλιστα ως ο πιο εξαιρετικός immersive ήχος της χρονιάς.

Να και σε όλα, ανεξαιρέτως.



Χρήση σε ολιγοκάναλο, δε βρίσκω.
Να, για ασανσέρ. 🤣
 


Μηνύματα
502
Reaction score
357
Να και στο Φίλιπ Γκλας, με σκέτη άρπα. Σόλο.

Να και στη συναυλία του Hans Zimmer.

Να και στους Pink Floyd (θα σου πέσει το σαγόνι).

Να και στους yello.

Nα και στον προσωπικό δίσκο του Boris.

Να και στους kraftwerk.

Να και στον Eric Clapton.

Να και σε όλα, ανεξαιρέτως.



Χρήση σε ολογοκάναλο, δε βρίσκω.
Με εχεις πεισει λιγο... δε μπορω να πω. Να παρει.... πολλα ηχεια και πολλα sub :D
 



costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.974
Reaction score
127.598
Και στην όπερα. :D
Ναι, γενικώς στην κλασσική μουσική, και ειδικώς σε οτιδήποτε παίζει σε εκκλησία (από όργανο έως βιολιά κλπ), και με φωνές (από μεγάλη χορωδία έως σόλο). Εδώ μπαίνει η όπερα, φωνές. Βέβαια θέλει και βίντεο η όπερα.
Νομίζω πως έχω σε πολυκάναλο ήχο με 4k βίντεο όλες τις όπερες του κόζμου όλου 🤪😁😜🤣, τέλος πάντων, πάρα πολλές. Δε φτάνει ο ελεύθερος χρόνος για να τις δω μέχρι να πεθάνω, εκτός κι αν πεθάνω στα 300-μου, πράγμα διόλου απίθανο. 😁😜🤣
 





Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.097
Μηνύματα
2.888.424
Members
37.987
Νεότερο μέλος
michael_m
Top