Ας πσωνίσουμε, επιτέλους, ενεργά ηχεία ή ο αγώνας (του Κωσταφτχιά) τώρα δικαιώνεται!


Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Μαρή λινάτσα ξάνοιξε να δεις ήντα θα γενεί:

Ενώ εσύ θα εκσακωλουθείς να είσαι κωλημένος με τα Μπιεντάμπλεγιου Χρεπιντάμπλεγιου και τα Ροτελάκια εγώ, συντόμως, θα ενεργηθώ με τα εξής πλεονεκτήματα:

1) Θα αποκτήσω, επιτέλους, τον αgληθοφαgνή ήχο που μόνο τα ενεργά μπορούν να προσφέρουν, :king:
2) Θα γίνω το αγαπημένο παιδί του ενεργού κονκλαβίου, :party:
3) Θα πωλήσω σε χαμηλές τιμές τα παθητικά ηχεία μου κάνοντας, ταυτοχρόνως, και φιλανθρωπία, :dontmentionit:
4) Θα με μισήσουν οι ανενεργοί/παθητικοί εραστές των παραμορφωσιομηχανών με τα λίγα-αλλά-καλά βατ καθώς και όλοι οι χαλιεντάδες θεωρώντας ότι έχω προσχωρήσει στο άλλο στρατόπεδο. :D

Az good az it fuckin' getz! :imtheking:

Οπότε φάε εδά τα λυσσακά σου, και ντη σκόνη μου, Μπιενταμπλιαγιάτικη Τούρτα... :fuckyou:
Α να γειά σου! :lol::lol::lol::lol::lol:


:p
:p
:p
:p
[DOUBLEPOST=1542711140][/DOUBLEPOST]
3) Θα πωλήσω σε χαμηλές τιμές τα παθητικά ηχεία μου κάνοντας, ταυτοχρόνως, και φιλανθρωπία,
Τέτχοια που είναι τα παθητικά σου τα κορνέτα ,σε τι τιμές περιμένεις να τα δώκεις...σε υπσηλές?:p:p:p

Ούτε για ατμοηχεία δεν κάνουν ρε κακομοίρη αυτά...!:D:D:D
 
Last edited:


Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Εσύ τέκνο Βρούτε, ποιά Χρεπιντάμπλεγιου διαθέτεις;
Τρελός είμαι ρε να σου πω και να εκθέσεις όλα τα κουσούρια τους?:p


Αλλά χeshteaΚΑ από την άλλη...γιατί είναι κουκλιά και με αρέσει να τα βλέπω..;)



CDM 7 S.E
 



Akis_G

Τηγανιτοειδές (κόντρα πλακέ) μπάσο!
Μηνύματα
2.329
Reaction score
7.899
Ενταξει ρε παιδια, ειπαμε, να πικαρουν μερικοι οσους εχουν Μπιενταμπλεγιου, ...αλλα όχι κι αυτοι που εχουν Κλιπς!!!
:lol:


Τέτχοια που είναι τα παθητικά σου τα κορνέτα ,σε τι τιμές περιμένεις να τα δώκεις...σε υπσηλές?:p:p:p
:roflmao::roflmao:
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.946
Reaction score
127.540
CDM 7 S.E
Α, πολύ ωραίο καυσόξυλο.

Συνδεδεμένο το έχεις, ή είναι μόνο για ομορφιά στο χώρο; Σαν έπιπλο ρε παιδί μου;

:lol:


ΥΓ. Τώρα το είδα: την τρύπα γιατί την έχει; Μη τυχόν ξυπνήσει το μιντ που το έβαψαν μαύρο για να νομίζει ότι είναι γούφερ και βγάλει καμία πορδή;
Να μη μείνει κλειστή εκεί μέσα η μπόχα;

Α! Για να ψύχεται το πηνίο φωνής; Του τουίτερ;
Ή να μη κάτσει κει η μπόχα και βγάζει σκ@τά πρίμα; Αυτό δε το γλυτώνεις..

:lolsign::lolsign::lolsign:
 
Last edited:









Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.520
Reaction score
75.209
Χαχαχα ρε τί είστε εσείς, έχετε τρελή φάση. Πάντως γιατί τόσα βέλη προς την Klipsch? Έχετε κάποιο νήμα να διαβάσω σχετικά; Έχω τα RF-10, έτσι από περιέργεια, να μαθαίνω για το μέλλον.
Όχι καλέ, είναι τα καλύτερα ηχεία. Κάνε ένα search και θα δεις.
 

A

AKARL

Guest
Χαχαχα ρε τί είστε εσείς, έχετε τρελή φάση. Πάντως γιατί τόσα βέλη προς την Klipsch? Έχετε κάποιο νήμα να διαβάσω σχετικά; Έχω τα RF-10, έτσι από περιέργεια, να μαθαίνω για το μέλλον.
Ιδού θα βρεις το απάνεμο και γαλήνιο λιμάνι σου τέκνον. Να αποφεύγεις τέτχοια βλάσφημα και βδελυρά νήματα όπως αφτό.
[DOUBLEPOST=1542714877][/DOUBLEPOST]
Όχι καλέ, είναι τα καλύτερα ηχεία. Κάνε ένα search και θα δεις.
:p:p:p:p:p
 

S

sk4t4

Guest
Αγαπητε AKARL,γιατι θελεις να μπεις σ' ενα "κομμα" που δε θα μπει ποτε στη "βουλη";Φωνακλαδικη μειοψηφια μεν, κατι σαν τους ΛOATKI του Xαι-Φαι:Dαλλα υπαρχει και η "σιωπηλη" πλειοψηφια.Τι να κανουμε,τα περισσοτερα ηχεια,ανεξαρτητως τιμης,και με τα B+W σε περιοπτη θεση, απευθυνονται σε ολους τους "νοικοκυραιους" του ηχου.Αν και οταν αλλαξουν γνωμη οι εταιριες,τα ξαναλεμε.
Υ.Γ.Αυτο δε σημαινει οτι δεν πρεπει να ξεφορτωθεις αμεσα τα Klipsch.Παντως,υπαρχει,εκτος απο την πωληση, και η οικολογικη λυση,τωρα που ερχεται ο χειμωνας.Αλλα,ξεχασα.Τι να καψεις απο το νοβοπαν::p
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.090
Μηνύματα
2.888.022
Members
37.984
Νεότερο μέλος
fchristos
Top