'' ΕΝΑ ARTVOICE ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕ VISATON MONITOR 890 MKII''


JOHN MARKOU

Münchhausen
Μηνύματα
28.452
Reaction score
27.179
Μπράβο Δημήτρη , πολύ χαίρομαι που κατέληξες κάπου . Αλήθεια πόση διάρκεια θα έχει αυτή η κατάληξη? :D
Οσον αφορά στην τάξη Α και στις καρβουνιασμένες πλακέτες , νομίζω ότι ο karajak τα είπε όλα. Φυσικά έναν ενισχυτή τον κάνεις ότι θέλεις , από Α έως τελείως Β. Περί ορέξεως τζατζίκι .. . Η αλήθεια είναι ότι η τάξη Α λειτουργεί θετικά υπο προυποθέσεις. Ως εκ τούτου ο καθένας το δικό του σύστημα το ρυθμίζει όπως γουστάρει ο ίδιος. Σαφώς και δεν υπάρχουν θέσφατα.
Η διαφορά της λειτουργίας σε πλήρη τάξη Α από την λειτουργία σε ΑΒ, είναι μικρή τις περισσότερες φορές , και συνήθως δεν αξίζει τον κόπο και τα έξοδα (ΔΕΗ) . Από την άλλη όποιος θέλει μπορεί να ρίξει και δύο ανεμιστήρια , και να δουλεύει full class A.
Το θέμα είναι ότι εσένα σου αρέσει αυτό που έχεις φιάξει ,γιατί , εσύ το ακούς , και ως εκ τούτου ο πρωταρχικός σκοπός έχει επιτευχθεί.
Να είσαι καλά και να απολαμβάνεις το σύστημά σου. Θα έρθω από κει να το ακούσουμε παρέα.


ΥΓ Paul Mauriat έχεις?
 

Μηνύματα
1.908
Reaction score
1.659
Μπράβο Δημήτρη , πολύ χαίρομαι που κατέληξες κάπου . Αλήθεια πόση διάρκεια θα έχει αυτή η κατάληξη? :D
Οσον αφορά στην τάξη Α και στις καρβουνιασμένες πλακέτες , νομίζω ότι ο karajak τα είπε όλα. Φυσικά έναν ενισχυτή τον κάνεις ότι θέλεις , από Α έως τελείως Β. Περί ορέξεως τζατζίκι .. . Η αλήθεια είναι ότι η τάξη Α λειτουργεί θετικά υπο προυποθέσεις. Ως εκ τούτου ο καθένας το δικό του σύστημα το ρυθμίζει όπως γουστάρει ο ίδιος. Σαφώς και δεν υπάρχουν θέσφατα.
Η διαφορά της λειτουργίας σε πλήρη τάξη Α από την λειτουργία σε ΑΒ, είναι μικρή τις περισσότερες φορές , και συνήθως δεν αξίζει τον κόπο και τα έξοδα (ΔΕΗ) . Από την άλλη όποιος θέλει μπορεί να ρίξει και δύο ανεμιστήρια , και να δουλεύει full class A.
Το θέμα είναι ότι εσένα σου αρέσει αυτό που έχεις φιάξει ,γιατί , εσύ το ακούς , και ως εκ τούτου ο πρωταρχικός σκοπός έχει επιτευχθεί.
Να είσαι καλά και να απολαμβάνεις το σύστημά σου. Θα έρθω από κει να το ακούσουμε παρέα.


ΥΓ Paul Mauriat έχεις?
Σε ευχαριστώ πολύ Γιάννη μου!
Θα κανονήσουμε σίγουρα!

Paul Mauriat δεν μου έχει μείνει τίποτα.....
 





Μηνύματα
1.916
Reaction score
6.745
Αυτή είναι ηθοποιός και τη λένε Χρύσα κι όχι Paula :errwhat:

Ή μήπως είναι Ρώπα κι όχι Roupa; Με μπερδέψατε...
 

JOHN MARKOU

Münchhausen
Μηνύματα
28.452
Reaction score
27.179
Όχι ρε σείς Ρώπα. ΕΛΕΟΣ.
Καλά Δημήτρη , θα φέρω εγω Paul Mauriat Γιαπωνέζικο, να γουστάρουμε.
Εχω κάτι κομμάτια κορυφαία.

Οσο για Μantovani μέσα είναι αρχηγός. Δεν είναι PM, αλλά εντάξει κάτι γίνεται.
 
Last edited by a moderator:






Μηνύματα
1.908
Reaction score
1.659
Ενα Artvoice σύστημα, με την εικαστική ματιά του μικρού μου Χάρη που είναι 4,5 χρονών.
Απ' ότι βλέπετε, η δικιά μου και η δικιά του καρδιά, χτυπάνε στο σύστημα!
Εν τω μεταξύ, το πικάπ έφυγε, το νέο DAC έρχεται!

IMG_3080.jpg
 

Μηνύματα
452
Reaction score
96
Ενα Artvoice σύστημα, με την εικαστική ματιά του μικρού μου Χάρη που είναι 4,5 χρονών.
Απ' ότι βλέπετε, η δικιά μου και η δικιά του καρδιά, χτυπάνε στο σύστημα!
Εν τω μεταξύ, το πικάπ έφυγε, το νέο DAC έρχεται!

View attachment 41458
αντε με το καλοοο!!!;):gamer:
 


Μηνύματα
1.916
Reaction score
6.745
Ενα Artvoice σύστημα, με την εικαστική ματιά του μικρού μου Χάρη που είναι 4,5 χρονών.
Απ' ότι βλέπετε, η δικιά μου και η δικιά του καρδιά, χτυπάνε στο σύστημα!
Εν τω μεταξύ, το πικάπ έφυγε, το νέο DAC έρχεται!

View attachment 41458
Δεν μπορώ να καταλάβω το τί σας αρέσει σε αυτό το σχέδιο...
Είναι ηλίου φαεινότερο πως θα τραβάει δεξιά ο ήχος. Ήμαρτον πια με αυτούς τους νέους σχεδιαστές :p
 


Μηνύματα
7.317
Reaction score
4.688
Δεν μπορώ να καταλάβω το τί σας αρέσει σε αυτό το σχέδιο...
Είναι ηλίου φαεινότερο πως θα τραβάει δεξιά ο ήχος. Ήμαρτον πια με αυτούς τους νέους σχεδιαστές :p
Ζήλιαρη!
Σε 40 χρόνια που θα εχει καθιερωθεί αυτη η σχεδιαστική άποψη του πρωτοπόρου σχεδιαστή ηχειων θα λες οτι σου έκλεψε την ιδέα απο το δικό σου παιδί !
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.899
Μηνύματα
2.922.047
Members
38.110
Νεότερο μέλος
ddb
Top